MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy do kawy DeLonghi Magnifica

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Pojemnik na mleko
Cechy
Proces
Ilość produktów w zestawie
Typ
Typ
Wynik w skali SCA
Promocje

O ekspresie do kawy De’Longhi Magnifica

Zapomnij o skomplikowanym procesie parzenia! Niezależnie od tego, czy wolisz małą czarną, czy napoje mleczne, ekspres do kawy De’Longhi Magnifica dopasuje się do Twoich preferencji.

De’Longhi Magnifica – czy warto?

Od aromatycznego mielenia ziaren po wzbijanie puszystej pianki, ekspresy ciśnieniowe De’Longhi dbają o każdy etap przygotowywania Twojej kawy. Tak samo jest w przypadku De’Longhi Magnifica, cechy i zalety którego znajdziesz poniżej:

Niezawodność i świeżość. De’Longhi Magnifica, jak każdy ekspres do kawy De’Longhi z młynkiem, mieli ziarna tuż przed parzeniem, co skutkuje najświeższym aromatem napoju. Ponadto jest odporny na uszkodzenia i długotrwałe użytkowanie.

Praktyczna i wygodna obsługa. Faktem jest, że ekspresy do kawy De’Longhi Magnifica są łatwe w konserwacji. Automatyczne odkamienianie, program płukania jednostki zaparzającej oraz nadające się do mycia w zmywarce elementy. Zawsze otrzymasz świeżą i pyszną kawę!

Twoja spersonalizowana kawa. Tym, czym może się pochwalić ekspres do kawy De’Longhi Magnifica, jest możliwość spersonalizowania każdego napoju. Możesz dostosować moc kawy, ilość mleka, temperaturę czy stopień zmielenia ziaren.

De’Longhi Magnifica – który model wybrać?

Wybierz pomiędzy modelem De’Longhi Magnifica S, De’Longhi Magnifica Start albo De’Longhi Magnifica Evo.

Ekspres do kawy De’Longhi Magnifica S

De’Longhi Magnifica S to idealny wybór dla szukających prostoty. Przygotujesz kawę czarną albo espresso dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania. Możesz także kontrolować smak naparu wybierając mocny, średni lub lekki aromat oraz eksperymentując z 13 poziomami mielenia. Ze spieniaczem tradycyjnym w De’Longhi Magnifica S zrobisz również napój mleczny.

Ekspres do kawy De’Longhi Magnifica Start

Ekspres De’Longhi Magnifica Start ECAM220.20.W od poprzedniego modelu różni się swoim intuicyjnym panelem sterowania z czarno-białymi podświetlanymi ikonami soft touch. De’Longhi Magnifica Start oferuje większy wybór napojów. Podobnie jak De’Longhi Magnifica S, model De’Longhi Magnifica Start pozwala na personalizować napoje.

Ekspres De’Longhi Magnifica Evo

Twórz spersonalizowane napoje używając kawy ziarnistej lub mielonej dzięki De’Longhi Magnifica Evo. Możesz wybrać ilość mleka i moc kawy oraz cieszyć się napojem w 3 różnych temperaturach. De’Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.B z pojemnikiem na mleko zrobi również kremową piankę mleczną. Ostatecznie, zarządzaj tym wszystkim za pomocą intuicyjnego panelu sterowania z kolorowymi ikonami soft touch.

Odkryj ekspres De’Longhi Magnifica!

Ekspresy do kawy De’Longhi zaspokoją zróżnicowane potrzeby i preferencje. Więcej informacji na temat każdego modelu z serii De’Longhi Magnifica znajdziesz w opisie produktu. Jeśli nadal masz pytania lub potrzebujesz wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego sprzętu, Przyjaciele Kawy służą pomocą.

Czytaj więcej