Kawa ziarnista Café Liégeois „Venezia Corsato” -40%
Miele

Nowości Miele


O Miele


Miele

Wiele argumentów przemawia na korzyść Miele

Od samego powstania w 1899 r., Miele spełnia swoją obietnicę wobec klientów – "Zawsze lepiej". Dlaczego wybraliśmy takie motto? Bo zawsze staramy się być jeszcze lepsi - chcemy pokonywać nie tylko swoich rywali, ale i siebie. To właśnie dlatego klienci już od tylu lat cenią Miele. Wybierając nasz produkt raz, przeważnie pozostają nam wierni przez całe życie.

Marka Miele

W wielu krajach urządzenia Miele są na liście najpopularniejszych. W Niemczech, w 2013 r. ten znak firmowy został nawet uhonorowany nagrodą najlepszej marki wszech czasów! Co można powiedzieć o klientach Miele? Cenią wydajność i komfort, dbałość o design i ochronę środowiska. Miele odpłaca się za ich lojalność jakością i dobrym stylem!

Jakość Miele

Miele podbija serca klientów już od ponad 100 lat, produkując urządzenia najwyższej jakości – pralki, suszarki, zmywarki, kuchenki – każdy produkt poddajemy wielu testom, które symulują użytkowanie przez 20 lat. Wybierając Miele raz, na zawsze pozostaniesz naszym wiernym klientem. Konsumenci z przyjemnością rekomendują nasze produkty innym. To nic niezwykłego. Przecież naszym priorytetem jest – jakość i wytrzymałość!

Wygoda Miele

Uważamy, że obsługa naszych urządzeń powinna być prosta. Dlatego nie powinno nastręczać problemów ani kręcenie pokrętłem, ani wciskanie przycisków na wyraźnym ekranie dotykowym. Pamiętamy też o wygodnych i niezawodnych programach automatycznych, które projektujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. To właśnie to daje nam doskonałe rezultaty tak w urządzeniach kuchennych, jak i do łazienek. Wybierz Miele i ciesz się łatwiejszym życiem.

Design Miele

"Miele" jest cenione za wyrazistość linii i zawsze modną elegancję. Wyróżnia nas wyjątkowo duży wybór urządzeń kuchennych do zabudowy, spójny design i różnorodność Miele ma coś do zaoferowania do każdej kuchni. Projektując urządzenia, konsekwentnie trzymamy się obranej koncepcji linii. Wpuść Miele do swojej kuchni - na pewno znajdzie w niej swoje miejsce.

Zrównoważony rozwój Miele

Nasze wartości i filozofia znajdują praktyczne zastosowanie w idei zrównoważonego rozwoju. To właśnie zrównoważony rozwój jest gwarancją długotrwałego sukcesu Miele. Miele jest członkiem europejskiej organizacji Global Compact i sygnatariuszem "Charta der Vielfalt". Co dwa lata Miele upublicznia raport zrównoważonego rozwoju.

Historia Miele

Historia Miele rozpoczęła się w Herzebrocke, w Niemczech. W 1899 roku, inżynier Carl Miele i biznesmen Reinhard Zinkann założyli firmę produkującą wirówki do mleka. Przy czterech tokarkach i wiertarce pracowało jedenaście osób. Dwie rodziny – Miele i Zinkann – już od ponad 100 lat tworzą pomyślną historię Miele. Miele wybrała filozofię ciągłego doskonalenia, obierając sobie za motto – "Immer besser" (Zawsze lepiej).