Chłodziarka do mleka JURA „Cool Control Black“ - Przyjaciele Kawy
Spróbuj intensywnego smaku kawy Café Liégeois „Magnifico“ , teraz 40% taniej

Chłodziarka do mleka JURA „Cool Control Black“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Clear
  • Dostarczamy produkty w 2-7 dni robocze

CA

Specyfikacja techniczna

Typ

Dodatki do ekspresów do kawy

Producent

Jura

Objętość

1 l

Kraj pochodzenia

Chiny

EAN

794151410763

Waga

2 kg

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Informacje o produkcje

„COOL CONTROL“ – 4 °C DLA IDEALNEJ KAWY

Wewnętrznie i zewnętrznie aktualizowana chłodziarka do mleka JURA „Cool Control“ zapewnia jeszcze lepszy smak ulubionej kawy z mlekiem. To zaawansowane technologicznie urządzenie pomaga nie tylko usatysfakcjonować smak najbardziej wymagających miłośników kawy, ale także ich oko. Idealna temperatura mleka 4 ° C i optymalna czystość pozwalają doskonale przygotować dowolny napój kawowy. Elegancki design, wytrzymałe materiały, wysokiej jakości części aluminiowe i wygodna obsługa zamieniają chłodziarkę „Cool Control“ w idealne urządzenie do każdego automatycznego ekspresu do kawy JURA.

Stałe połączenie bezprzewodowe* pomiędzy „Cool Control“ i automatycznym ekspresem do kawy oraz nowo zainstalowany wskaźnik poziomu pozwalają użytkownikowi na szybką reakcję, kiedy chłodziarka musi zostać napełniona mlekiem.

* Za pomocą bezprzewodowego nadajnika (zakupionego osobno) „Cool Control“ jest kompatybilny ze wszystkimi automatycznymi ekspresami do kawy firmy JURA, do których podłączony jest bezprzewodowy nadajnik „Smart Connect“.

WYGODA

Mleko można łatwo i szybko napełnić bez wyjmowania pojemnika na mleko, a temperaturę mleka można sprawdzić, podnosząc aluminiową osłonę na wyświetlaczu cyfrowym.

OPTYMALNA HIGIENA

Precyzyjne połączenia zapewniają, że czyste mleko wypływa z „Cool Control“ do kubka. Od najwyższej jakości pojemnika ze stali nierdzewnej po rurę ssącą – wszystkie elementy, które mają kontakt z mlekiem, można myć w zmywarce, co bardzo ułatwia utrzymanie czystości urządzenia.

JURA „Cool Control“ obejmuje:

– pojemnik ze stali nierdzewnej
– pierścień silikonowy
– pokrywa
– metalowa rura
– adapter

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Pytania gości

Recenzje (0)
Facebook Recenzje
Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt.