OFERTA TYGODNIA

Ekspres do kawy JURA IMPRESSA A9

  • 0% raty
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Kupując ten ekspres do kawy, zyskujesz prawo do członkostwa w programie VIP i otrzymania kuponów rabatowych o łącznej wartości 225 zł.
Zostań członkiem programu VIP PRZYJACIÓŁ KAWY i otrzymaj do 5 kuponów o wartości 45 zł każdy na najbliższe zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym PRZYJACIELE KAWY. Więcej informacji otrzymasz na swój osobisty adres e-mail po dokonaniu zakupu. Oferta dotyczy wyłącznie osób fizycznych.
Raty 0% na 20 miesięcy.
Oferta obowiązuje wyłącznie zakup osób fizycznych. Możesz wybrać zakup z na raty przy płatności. Dostępność produktów ograniczona. Promocja trwa do 27.06.2023.
Otrzymaj ofertę
Ekspres do kawy JURA IMPRESSA A9
Ekspres do kawy JURA IMPRESSA A9
Na stanie
5.890,00 

Produkty do konserwacji dla tego modelu

Zestaw:

Specyfikacja techniczna

icon
Kawa mielona, Kawa ziarnista
icon
15 BAR Ciśnienie pompy wodnej
icon
Ekran dotykowy - kolorowy
icon
2 Wybór porcji czarnej kawy

Informacje o produkcje

Kompaktowy i solidny – ekspres JURA „A9“ może profesjonalnie przygotować różne rodzaje kawowych napojów za jednym przyciskiem. Firma JURA zadziwia nowatorstwem i innowacyjnością swojej produkcji, a ten ekspres jest jednym z przykładów najnowocześniejszej technologii… A to wszystko w atrakcyjnej i eleganckiej obudowie! Z aparatu wyjątkowo łatwo się korzysta, dzięki intuicyjnej obsłudze oraz wyraźnym informacjom wyświetlanym na ekranie.

PROSTA OBSŁUGA

Ekran dotykowy zawiera wszystko co potrzeba – do zrobienia pozostaje tylko nacisnąć na żądany rodzaj kawy i ustawić parametry (jeśli się chce napój według własnych preferencji). To wszystko!
Dwie porcje kawy espresso lub czarnej na raz – ten model Jury wykorzystuje opatentowaną technologię, dzięki której cały smak i aromat kawy zostają zachowane. Rozkoszujcie się doskonałą kawą we dwoje!

TECHNOLOGIA IDEALNEJ PIANKI

„A9“ korzysta z rewolucyjnej technologii Jury, która pozwala na uzyskanie gęstej i lekkiej mlecznej pianki – za każdym razem, kiedy chce się przygotować kawowe specjały z mlekiem, jak np. cappuccino.

AROMA+

Technologia „Aroma+“ to jedna z najbardziej zaawansowanych innowacji. Dzięki niej ziarna w trakcie mielenia nie tracą swoich pożądanych właściwości smakowych i zapachowych, które przenoszone są do napoju i czynią go wyjątkowo smacznym oraz aromatycznym!

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Opinie

3.07
55 opinie
23%
7%
34%
21%
12%

Zostaw opinię

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt