OFERTA TYGODNIA

Ekspres do kawy Saeco „Xelsis SM7684/00“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje

Przygotowywane napoje

Americano Caffè crema Cappuccino Espresso Flat white Gorąca woda Gorące mleko Kawa czarna Latte Macchiato Long black Mleczna pianka
Produkt nie jest już produkowany.

Możesz też potrzebować

1

Do zapłaty: 353.98

Oszczędzasz

Specyfikacja techniczna

Typ Automatyczny
Producent Saeco
Gwarancja 24 miesiące
Stosowanie kawy Kawa ziarnista
Objętość pojemnika na wodę 1.7 l
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą 450 g
Typ cappucinatore Automatyczny system mleczny z wężykiem
Typ żaren Ceramiczny
Wybór porcji czarnej kawy 2
Wybór porcji kawy z mlekiem 2
Czy ekspres do kawy ma opcję goracej wody? Tak
Czy ekspres do kawy ma opcję gorącego mleka? Tak
Przepisy tworzone przez użytkowników 6
Regulowana wysokość wylewki kawy 148 mm
Program odkamieniania Tak
Program czyszczenia Tak
Automatyczne płukanie Tak
Pojemnik na fusy (ilość porcji) 14
Moc 1850 W
Ciśnienie pompy wodnej 15 BAR
Głębokość 489 mm
Wysokość 393 mm
Szerokość 283 mm
Kraj pochodzenia Włochy
EAN 8710103847526
Waga 10 kg
Czytaj więcej
Pokaż mniej

About product

Ciesz się aż 15 różnymi napojami kawowymi tylko za jednym przyciskiem. Dzięki ekspresowi do kawy Saeco „Xelsis SM7684/00“, każdy łatwo przygotuje swoją ulubioną kawę!

Aż 6 miłośników kawy będzie mogło zaprogramować receptury swoich kaw według indywidualnych preferencji. Dzięki ekranowi dotykowemu, generowanie i w razie potrzeby, przygotowywanie tych receptur jest proste.

Jednocześnie można przyrządzać dwie porcje espresso, cappuccino lub latte macchiato. Technologia „Latte Perfetto“ gwarantuje, że każda kawa biała będzie pokrytą mleczną pianką o idealnej konsystencji.

Indywidulanie dla każdego napoju można dopasowywać jego moc i czas przygotowywania. Moc kawy może być wybrana na jednym z 5 poziomów.

CERAMICZNY MŁYNEK

Młynek ceramiczny jest mocny i wytrzymały. Dokładnie mieli ziarna i chroni w kawie to, co najlepsze. Ceramika pozwala wodzie na swobodny przepływ w trakcie procesu mielenia, dzięki czemu z kawy zostaje wydobyta jej prawdziwa esencja. W przeciwieństwie do innych materiałów, ceramika zapobiega też przegrzaniu ziaren. Młynek ma 12 różnych ustawień, co pozwala na mielenie ulubionej kawy od drobnego – na doskonałe espresso, po grubsze dla lżejszych kaw z mlekiem. Przygotowywanie kawy według indywidualnych preferencji jeszcze nigdy nie było tak proste!

ŁATWA KONSERWACJA

Parowy system „HygieSteam“ gwarantuje, że po każdym przygotowaniu kawy z mlekiem, z systemu i przewodów do mleka, zostaną usunięte wszelkie jego pozostałości. Natomiast przy pomocy trzech dodatkowych przyciśnięć, włączysz dodatkowe programy czyszczenia, które zapewnią idealną higienę.

FILTR AQUACLEAN

Nowa i opatentowana innowacja Saeco – filtr „AquaClean“ gwarantuje, że dostaniesz wszystko, co oferuje ten ekspres. Dzięki temu filtrowi, będziesz mógł pić wyborną kawę za każdym razem. Ten filtr pozwala na przygotowanie aż do 5000 porcji kawy, bez odkamieniania. Jeśli filtr „AquaClean“ jest zamontowany, komunikaty o konieczności odkamieniania są automatycznie wyłączane. Zaleca się wymianę filtra co 3 miesiące.

Czytaj więcej
Pokaż mniej