Kawa C. Liégeois Magnifico -40% Zobacz więcej

Ekspres do kawy WMF „1100 S“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Tego produktu nie ma w magazynie. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, kiedy będzie znów dostępny lub aby otrzymać ofertę na podobny produkt.

Informacje o produkcje

Szukasz sposobu, aby dodać pracownikom dodatkowej energii, a gościom – wyrazistego powitania? Inwestycja w profesjonalny ekspres do kawy to mądre rozwiązanie. WMF „1100 S“ oferuje różnorodne, pyszne, najwyższej jakości napoje kawowe i czekoladowe na wyciągnięcie ręki. Idealny dla miejsc o ograniczonej przestrzeni i wysokich standardach, jego kompaktowa konstrukcja mieści wiele funkcji premium, które zwykle można znaleźć w większych modelach. Na przykład, opcja podwójnego dozownika proszku jest wyjątkowa w tej klasie urządzeń. Niezawodne działanie i długi okres eksploatacji są gwarantowane przez profesjonalny zaparzacz, podczas gdy SteamJet w kilka sekund doprowadza każdą filiżankę do idealnej temperatury, wykorzystując naturalną moc pary, aby zapewnić najlepsze doznania kawowe. Łatwość obsługi i czyszczenia są szczególnie ważne w środowisku biurowym. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi dotykowemu i przyjaznemu dla użytkownika systemowi Click+Clean, WMF „1100 S“ nie mógłby być prostszy w obsłudze i utrzymaniu. Zalecany dla lokali o średnim dziennym zapotrzebowaniu na 80 filiżanek, po prostu nie ma bardziej solidnego wprowadzenia do świata profesjonalnej kawy.

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O 80 FILIŻANKACH DZIENNIE

Przeznaczony dla lokali o średnim dziennym zapotrzebowaniu na 80 filiżanek, WMF „1100 S“ jest idealnym modelem podstawowym do dostarczania profesjonalnych odmian kawy.

INTUICYJNY INTERFEJS DOTYKOWY

Dzięki funkcji pionowego przesuwania palcem, intuicyjna konstrukcja 7-calowego kolorowego wyświetlacza dotykowego jest łatwa w nawigacji, a schemat kolorów i układ przycisków można dostosować do konkretnych wymagań.

DO 2 MŁYNKÓW DO KAWY

WMF „1100 S“ jest wyposażony w maksymalnie dwa specjalnie odłączane młynki do kawy, co pozwala na oferowanie dwóch rodzajów ziaren kawy przy jednoczesnym zapewnieniu cichej pracy. Jest to decydująca zaleta w przypadku używania w pełni automatycznego ekspresu do kawy w biurach lub salach konferencyjnych.

SYSTEM MLEKA

Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi Basic Milk, konsystencja, temperatura i smak mleka oraz pianki mlecznej są zawsze idealne. A jeśli w menu ma się znaleźć ręcznie robiona pianka mleczna, można ją wytworzyć w dowolnym momencie za pomocą opcjonalnej rączki Basic Steam.

WYJŚCIE GORĄCEJ WODY

Oddzielna wylewka do wydawania gorącej wody o standardowej temperaturze około 95 °C ułatwia przygotowywanie herbaty i innych naparów za jednym dotknięciem, umożliwiając dodanie kolejnych opcji do menu napojów.

WYSUWANE POJEMNIKI NA KAWĘ ZIARNISTĄ/POSYPKĘ

Aby zapewnić wysoki poziom dostosowania do potrzeb klienta, jeden lub oba zbiorniki na kawę ziarnistą można zastąpić rozszerzanym zbiornikiem na kawę ziarnistą o pojemności 1100 g, zbiornikiem na proszek o pojemności 2200 g lub podwójnym zbiornikiem na polewę o pojemności 1250 g, co pozwala na oferowanie kombinacji czekolady w proszku i innej polewy, np. mleka w proszku. Jest to opcja, którą można znaleźć w prawie żadnym innym urządzeniu w tej klasie.

SYSTEM CLICK+CLEAN

Przyjazna dla użytkownika funkcja Click+Clean ułatwia czyszczenie systemu mlecznego, ograniczając konieczność ręcznego czyszczenia spieniacza mleka do jednego razu w tygodniu. Animowane instrukcje na wyświetlaczu krok po kroku prowadzą użytkownika przez proces czyszczenia.

WMF COFFEECONNECT

Zbierając, analizując i przetwarzając dane z Twojego ekspresu lub wysyłając informacje do Twojego ekspresu, WMF CoffeeConnect daje Ci możliwość optymalizacji procesów, zmniejszenia kosztów serwisu i zwiększenia obrotów.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE WMF

Wyposażenie dodatkowe WMF zostało zaprojektowane z myślą o optymalizacji jakości napojów i zmniejszeniu codziennego nakładu pracy zarówno w lokalach serwujących, jak i samoobsługowych. Wśród opcji znajdują się atrakcyjne stojaki do podgrzewania filiżanek, schładzacze mleka i mobilne stacje kawowe.

Więcej informacji można znaleźć w załączonym katalogu.

Pobierz BROSZURĘ produktu
Pobierz broszurę

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Producent WMF
Kolor Czarny/Srebrny
Gwarancja 12 miesiecy
Stosowanie kawy Czekolada w proszku (opcjonalnie), Mleko w proszku (opcjonalnie), Świeże mleko
Typ cappucinatore Basic Milk
Kraj pochodzenia Niemcy
Podłączenie do sieci wodociągowej Tak (opcjonalnie)

Pojemność

Objętość pojemnika na wodę 4.5 l
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą 550 g

Wymiary i waga

Głębokość 561 mm
Wysokość 500 mm
Szerokość 325 mm
Waga 25.5 kg

Obsługa

Typ panelu obsługi Ekran dotykowy

Video

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Ekspres do kawy WMF „1100 S“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt