Kawa C. Liégeois Magnifico -40% Zobacz więcej

Ekspres do kawy WMF „5000 S+“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Tego produktu nie ma w magazynie. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, kiedy będzie znów dostępny lub aby otrzymać ofertę na podobny produkt.

Informacje o produkcje

Jeśli prowadzisz ruchliwą restaurację, kawiarnię lub piekarnię, chcesz serwować szeroką gamę specjałów kawowych klasy premium i chcesz podawać je szybko. WMF „5000 S+“ ma moc i sprawność, aby zadowolić wszystkich klientów, w tempie, jakiego oczekują. Jego dwa młynki, dwa możliwe warianty mleka i opcjonalna stacja syropów oferują niezliczone możliwości wyboru wyrafinowanych napojów. Z opcją bezprecedensowej technologii świeżej kawy filtrowanej WMF, może on nawet zadowolić entuzjastów kawy filtrowanej. A dzięki opcjonalnej mocy grzewczej 9 kW może równolegle wydawać kawę i gorącą wodę. Polecany do miejsc o średnim dziennym zapotrzebowaniu na 250 filiżanek, z łatwością zaspokoi potrzeby średnich i dużych firm. Wszystko to jest możliwe dzięki solidnej konstrukcji urządzenia, wysokiej jakości komponentom i najnowocześniejszym funkcjom. Od eleganckiej metalowej obudowy i wytrzymałego zaparzacza do zasilacza wysokiego napięcia i zoptymalizowanego bojlera, każdy element został zaprojektowany tak, aby zagwarantować wysoką wydajność i maksymalną niezawodność przez długi czas. Intuicyjny, 10-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy przyciąga wzrok i ułatwia zamawianie zarówno w przypadku obsługi, jak i samoobsługi. Tymczasem technologie Dynamic Coffee Assist i Dynamic Milk Assist stale monitorują i dostosowują odpowiednie czynniki, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość zarówno kawy, jak i mleka.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ – 250 FILIŻANEK DZIENNIE

Zalecany dla lokali o średnim dziennym zapotrzebowaniu na 250 filiżanek, WMF „5000 S+“ szybko przyrządza specjały kawowe klasy premium. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy zostanie szybko obsłużony, nawet w sytuacjach dużego natężenia ruchu.

INTUICYJNY SYSTEM MENU

WMF „5000 S+“ natychmiast zachęca do interakcji dzięki atrakcyjnemu 10-calowemu kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu. Nawigacja jest intuicyjna, z wykorzystaniem znanych menu dotykowych i typu swipe, przy czym dostępne są zarówno tryby serwowania, jak i samoobsługi. 

ŚWIEŻA KAWA FILTROWANA

Dzięki innowacyjnej opcji świeżej kawy filtrowanej, można podawać zarówno kawę filtrowaną, jak i specjalności kawowe z jednego urządzenia, oferując maksymalną różnorodność przy minimalnym nakładzie pracy.

DO DWÓCH MŁYNKÓW DO KAWY

Wysokowydajne, elektronicznie sterowane młynki ze stali nierdzewnej są precyzyjnie dostrojone i solidnie wykonane, co zapewnia im długą żywotność, a także szybkość i niezwykłą ciszę.

SYSTEM MLEKA

System Easy Milk automatycznie dozuje przez wylewkę zimne mleko, gorące mleko lub gorącą piankę mleczną, umożliwiając wejście na rynek napojów mieszanych z zimnym mlekiem oraz gorących specjałów kawowych. System Dynamic Milk oferuje jeszcze szerszy zakres możliwości, umożliwiając w pełni automatyczne przygotowanie czterech różnych konsystencji gorącej pianki mlecznej i trzech wariantów zimnej pianki mlecznej, jak również gorącego i zimnego mleka.

DWA RODZAJE MLEKA

Dzięki opcjonalnemu rozwiązaniu 2-mlecznemu można oferować dwa różne rodzaje mleka, na przykład dając klientom wybór mleka niskotłuszczowego, sojowego lub o niskiej zawartości laktozy. Funkcja automatycznego zaworu przełączającego sprawia, że oba rodzaje mleka nie stykają się ze sobą, a do przygotowania napoju używany jest tylko wybrany rodzaj mleka.

WYTRZYMAŁY ZAPARZACZ

Wytrzymały zaparzacz ze stali nierdzewnej został wyprodukowany w Niemczech z trwałych komponentów, aby zagwarantować wysoką wydajność i maksymalną niezawodność przez wiele lat użytkowania. 

DYNAMIC COFFEE ASSIST

Ta inteligentna technologia nieustannie monitoruje czynniki wpływające na jakość kawy, w tym ilość zmielonej kawy i stopień jej zmielenia, automatycznie dostosowując je w celu zagwarantowania idealnego czasu ekstrakcji dla niezmiennie wysokiej jakości espresso.

WMF COFFEECONNECT

Zbierając, analizując i przetwarzając dane z Twojego ekspresu lub przesyłając informacje do Twojego ekspresu, WMF CoffeeConnect daje Ci możliwość optymalizacji procesów, obniżenia kosztów obsługi i zwiększenia obrotów.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE WMF

Wyposażenie dodatkowe WMF zostało zaprojektowane w celu optymalizacji jakości napojów i zmniejszenia codziennego nakładu pracy zarówno w lokalach z obsługą, jak i samoobsługowych. Opcje obejmują atrakcyjne stojaki do podgrzewania filiżanek i chłodziarki do mleka, urządzenia Cup&Cool, stację do syropów, dozowniki filiżanek, urządzenia płatnicze, mobilne stacje kawowe i wiele innych.

Więcej informacji można znaleźć w załączonym katalogu.

Pobierz BROSZURĘ produktu
Pobierz broszurę

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Producent WMF
Kolor Czarny/Srebrny
Gwarancja 12 miesiecy
Stosowanie kawy Czekolada w proszku (opcjonalnie), Mleko w proszku (opcjonalnie), Świeże mleko
Typ cappucinatore Easy/Dynamic Milk (opcjonalnie)
Kraj pochodzenia Niemcy
Podłączenie do sieci wodociągowej Tak

Pojemność

Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą 1100 g

Wymiary i waga

Głębokość 590 mm
Wysokość 716 mm
Szerokość 325 mm
Waga 37 kg

Obsługa

Typ panelu obsługi Ekran dotykowy

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Ekspres do kawy WMF „5000 S+“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt