Kawa C. Liégeois Magnifico -40% Zobacz więcej

Ekspres do kawy WMF „9000 S+“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Tego produktu nie ma w magazynie. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, kiedy będzie znów dostępny lub aby otrzymać ofertę na podobny produkt.

Informacje o produkcje

WMF „9000 S+“, zaprojektowany, aby zachwycić wymagających entuzjastów kawy, obiecuje najwyższą wydajność w miejscach, gdzie wymagane jest pomysłowe menu specjałów kawowych dla smakoszy i gdzie oczekuje się szybkiej obsługi. Jest on wyposażony w maksymalnie cztery zbiorniki oraz wkład ręczny, a także maksymalnie cztery młynki. Można nawet mieszać różne rodzaje i ilości ziaren według własnych receptur, aby zrobić wrażenie na koneserach kawy. Jeden lub dwa lejki można również przeznaczyć na czekoladę w proszku lub inne dodatki, aby stworzyć pomysłowy wybór alternatywnych napojów. Aby uzupełnić niezrównany standard kawy, w standardzie montowany jest system Dynamic Milk, automatycznie dozujący pyszne gorące i zimne mleko oraz pozwalający personelowi na artystyczne eksperymenty z różnymi konsystencjami gorącej lub zimnej pianki mlecznej, aby zaspokoić każdy gust. Zalecany dla lokali o średnim zapotrzebowaniu 350 filiżanek dziennie, WMF „9000 S+“ zaparza każdy napój do jego własnej, idealnej temperatury, włączając w to trzy różne opcje gorącej wody. Ponadto urządzenie automatycznie podnosi lub obniża stolik na filiżanki na odpowiednią wysokość. Dzięki tak nieskazitelnej dbałości o szczegóły, wiesz, że urządzenie zaserwuje każdy napój w perfekcyjnym tempie.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ – 350 FILIŻANEK DZIENNIE

Zalecany dla lokali o średnim dziennym zapotrzebowaniu na 350 filiżanek, WMF „9000 S+“ szybko przyrządza specjały kawowe klasy premium. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zostanie szybko obsłużony, nawet w sytuacjach dużego natężenia ruchu.

INTUICYJNY SYSTEM MENU

WMF „9000 S+“ natychmiast zachęca do interakcji dzięki atrakcyjnemu 10-calowemu kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu. Nawigacja jest intuicyjna, z wykorzystaniem znanych menu dotykowych i typu swipe, z dostępnymi trybami obsługi i samoobsługi.

DO 4 MŁYNKÓW DO KAWY

Wysokowydajne, elektronicznie sterowane młynki ze stali nierdzewnej są precyzyjnie dostrojone i solidnie wykonane, co zapewnia im długą żywotność, a także szybkość i niezwykłą ciszę.

SYSTEM DYNAMIC MILK

System Dynamic Milk firmy WMF umożliwia automatyczne wytwarzanie 4 różnych konsystencji gorącej pianki mlecznej i 3 wariantów zimnej pianki mlecznej, indywidualnie ustawiając idealną gęstość dla każdego napoju, jak również dozowanie gorącego i zimnego mleka.

DWA RODZAJE MLEKA

Dzięki opcjonalnemu rozwiązaniu 2-mlecznemu można oferować dwa różne rodzaje mleka, na przykład dając klientom wybór mleka niskotłuszczowego, sojowego lub o niskiej zawartości laktozy. Funkcja automatycznego zaworu przełączającego sprawia, że oba rodzaje mleka nie stykają się ze sobą, a do przygotowania napoju używany jest tylko wybrany rodzaj mleka.

WYTRZYMAŁY ZAPARZACZ

Wytrzymały zaparzacz ze stali nierdzewnej został wyprodukowany w Niemczech z trwałych komponentów, aby zagwarantować wysoką wydajność i maksymalną niezawodność przez wiele lat użytkowania.

DYNAMIC COFFEE ASSIST

Ta inteligentna technologia nieustannie monitoruje czynniki wpływające na jakość kawy, w tym ilość zmielonej kawy i stopień jej zmielenia, automatycznie dostosowując je w celu zagwarantowania idealnego czasu ekstrakcji dla niezmiennie wysokiej jakości espresso.

STOLIK NA FILIŻANKI Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Stolik na filiżanki automatycznie przesuwa się w górę w kierunku stałej wylewki w zależności od napoju i ustawienia, zapewniając idealną przestrzeń dla każdego rodzaju filiżanki. Dzięki temu temperatura napoju pozostaje idealna, a nieestetyczne rozpryski mleka zostają wyeliminowane.

WMF COFFEECONNECT

Zbierając, analizując i przetwarzając dane z Twojego urządzenia lub przesyłając informacje do Twojego urządzenia, WMF CoffeeConnect daje Ci możliwość optymalizacji procesów, obniżenia kosztów obsługi i zwiększenia obrotów.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE WMF

Wyposażenie dodatkowe WMF zostało zaprojektowane w celu optymalizacji jakości napojów i zmniejszenia codziennego nakładu pracy zarówno w lokalach z obsługą, jak i samoobsługowych. Opcje obejmują atrakcyjne stojaki do podgrzewania filiżanek i chłodziarki do mleka, urządzenia Cup&Cool, stację do syropów, dozowniki filiżanek, urządzenia płatnicze, mobilne stacje kawowe i wiele innych.

Więcej informacji można znaleźć w załączonym katalogu.

Pobierz BROSZURĘ produktu
Pobierz broszurę

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Producent WMF
Kolor Czarny/Srebrny
Gwarancja 12 miesiecy
Stosowanie kawy Czekolada w proszku (opcjonalnie), Mleko w proszku (opcjonalnie), Świeże mleko
Typ cappucinatore Dynamic Milk
Kraj pochodzenia Niemcy
Podłączenie do sieci wodociągowej Tak

Pojemność

Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą 1200 g

Wymiary i waga

Głębokość 598 mm
Wysokość 744 mm
Szerokość 390 mm
Waga 67 kg

Obsługa

Typ panelu obsługi Ekran dotykowy

Video

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Ekspres do kawy WMF „9000 S+“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt