left-image right-image
Walentynki już za:
 • 00

  Dni

 • 00

  Godz.

 • 00

  Min.

 • 00

  Ust.

Okaż miłość z naszą walentynkową kawą
"Be My Valentine ..."
bottom-image
Dla Twojej Walentynki
1+1 PARALLEL 1 kg kawa ziarnista. Znajdziesz ją tutaj.

Młynek do kawy Baratza „Vario – W“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
-5%
2.399,00  2.279,00 

Dostawa może wynieść 1 – 3 dni roboczych * 93% zamówień jest dostarczanych następnego dnia

Młynek do kawy Baratza „Vario – W“
Młynek do kawy Baratza „Vario – W“
Na stanie
-5%
2.399,00  2.279,00 

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

Mielenie kawy z pomocą wagi ułatwia zaparzenie idealnej filiżanki kawy. Przełomowy młynek Baratza „Vario-W“ jest w pełni zintegrowanym, pracującym w czasie rzeczywistym młynkiem wagowym. Posiada on wszystkie cechy „Vario“, w tym niewielką powierzchnię podstawy, makro-/mikroregulację, ceramiczne żarna i szeroki zakres mielenia. Jednakże „Vario-W“ wykorzystuje metodę dozowania opartą na wadze, a nie na czasie. Ten profesjonalny młynek będzie pasował wszędzie, od kuchni, przez biuro, po kawiarnię. „Vario-W“ został początkowo zaprojektowany do użytku w ręcznym barze zaparzającym w kawiarni, eliminując potrzebę ręcznego ważenia ziaren kawy. Wbudowany precyzyjny czujnik wagowy zapewnia dokładne ważenie, podczas mielenia z dokładnością do 0,1 g. Trzy programowalne przez użytkownika przyciski pozwalają na powtarzalne mielenie jednym dotknięciem. Urządzenie jest zarówno piękne, jak i funkcjonalne.

ŻARNA

Profesjonalne ceramiczne żarna płaskie z serii „Vario“ o średnicy 54 mm zapewniają dokładne mielenie, wysoką wydajność i pozostają ostre dwa razy dłużej niż wysokiej jakości frezy stalowe. „Vario“ miele ziarna kawy z prędkością 1,6 g/s dla espresso i 2,2 g/s dla french pressa. Szeroki zakres mielenia (od 230 mikronów do 1150 mikronów) oraz dwumodalny rozkład cząstek to cechy wyróżniające wyższość żaren „Vario“.

CYFROWY PANEL STEROWANIA

Zamontowany z przodu panel sterowania z wyświetlaczem LED jest prosty i intuicyjny. Trzy programowalne przyciski pozwalają użytkownikowi na zaprogramowanie pożądanej wagi (+/- 0,1). Wystarczy nacisnąć przycisk START, a „Vario-W“ automatycznie dostarczy precyzyjne dozowanie.

REGULACJA MIELENIA

„Vario-W“ oferuje makro- i mikroregulację. Ramię makroregulacji przechodzi od mielenia drobnego do grubego w 10 różnych i powtarzalnych ustawieniach. Drugie ramię mikroregulacji dzieli każdy z 10 kroków makro na 20 różnych ustawień. Umożliwia to dokładne zmielenie ziaren dla uzyskania idealnego strzału.

MAŁO FUSÓW W MŁYNKU

Aby zapewnić maksymalną świeżość kawy, „Vario-W“ minimalizuje ilość fusów pozostawianych w młynku.

METODY PARZENIA

„Vario-W“ jest idealny do espresso i ręcznych metod parzenia.

SILNIK

Mocny silnik prądu stałego o wysokim momencie obrotowym bez wysiłku napędza żarna. Silnik ten obraca się powoli, co zapewnia chłodną, cichą pracę i pozwala na długie cykle mielenia. Obwód wyposażony jest w automatycznie resetowany wyłącznik termiczny.

POJEMNIK NA ZIARNO

Zbiornik mieści około 300 g kawy. Innowacyjna funkcja odcinania ziaren w kołnierzu oznacza bezproblemowe wyjmowanie zbiornika przy zmianie ziaren. Po zamknięciu zbiornika „odpady“ ziaren (poniżej korka) wynoszą średnio zaskakująco mało – 10 g (wszystkie wagi zależą od gęstości ziaren).

KALIBRACJA

„Vario-W“ jest kalibrowany w fabryce, aby zapewnić dokładny zakres mielenia. W razie potrzeby, żarna mogą być łatwo skalibrowane przy użyciu specjalnego narzędzia kalibracyjnego, które jest dostarczane wraz z młynkiem.

CZYSZCZENIE

Żarna można łatwo wyjąć bez użycia narzędzi, co sprawia, że ich czyszczenie jest wyjątkowo proste.

Akcesoria (które można dokupić osobno):

NAKŁADKA PRZEDŁUŻAJĄCA

Nakładka przedłużająca, która może dodać 275 g pojemności do istniejącego pojemnika na kawę ziarnistą. Można dodać kilka, aby uzyskać potrzebną pojemność.

ŻARNA STALOWE

Dla serii „Vario“ dostępne są 54-mm płaskie, stalowe żarna.Zostały one zaprojektowane do mielenia ziaren dla wszystkich metod parzenia, w tym espresso, parzenia ręcznego i wielu innych. Szeroki zakres mielenia (od 230 mikronów do 1150 mikronów) i wąski rozkład cząstek (brak drobnych cząstek) zapewniają doskonały smak otrzymanego napoju.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Opinie

0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Młynek do kawy Baratza „Vario – W“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt