TOP OFERTA  
TOP OFERTA
TOP OFERTA

Młynek do kawy Eureka „Mignon Silent Range Speciality 16cr Chrome“

  • NOWOŚĆ
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Kup młynek i otrzymaj w prezencie 250 g kawy ziarnistej CAPRISSIMO.
Kawa zostanie dodana automatycznie. Ilość prezentów jest ograniczona. Promocje obowiązują do 08.11.2022.
Ilość
2.579,00 

Dostawa może wynieść 3 - 4 tygodnie * 85% zamówień jest dostarczanych następnego dnia.

Specyfikacja techniczna

Informacje o produkcje

Młynek „Eureka Mignon Specialità” łączy w sobie wyjątkową jakość mielenia z fenomenalną wygodą użytkowania. W tym wyjątkowym urządzeniu firma „Eureka” połączyła 55-mm płaskie żarna z bezstopniowym systemem mielenia, który reguluje się od spodu silnika, co znacznie ułatwia czyszczenie i demontaż. Dla jeszcze większego komfortu, młynek wyposażony jest w dźwiękoszczelną metalową obudowę, dzięki której dźwięk mielonych ziaren zamienia się w zwykły szmer. Jeśli to nie wystarczy, programowalny ekran dotykowy pozwala łatwo wybrać dawkę espresso, zapewniając większą dokładność.

ESPRESSO I PARZENIE

Specjalny projekt żaren opracowany przez inżynierów „Eureka” oferuje technikę mielenia odpowiednią do przygotowania zarówno espresso, jak i wszystkich odmian kawy filtrowanej. Nadaje się do zaparzania w dzbanku, espresso, moka, dripie i French press.    

55-MM OSTRZA PŁASKIE Z HARTOWANEJ STALI 

55-mm ostrza, stworzone specjalnie dla baristów, oferują doskonałą szybkość mielenia i fenomenalną jakość.

NOWY PROGRAMOWALNY EKRAN DOTYKOWY 

Nowy ekran dotykowy z 2 programowalnymi dawkami, całkowitą kontrolą czasu mielenia i trybem ciągłym sprawia, że ten młynek jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze. 

CICHA TECHNOLOGIA 

Młynek jest zamknięty w dźwiękoizolacyjnej obudowie z grubego metalu, która redukuje dźwięk miażdżenia ziaren do szeptu.

UNIWERSALNY WIDELEC DO OBSŁUGI BEZ UŻYCIA RĄK 

Urządzenie jest wyposażone w nowe, uniwersalne, regulowane widelce hands-free, pasujące do każdego rodzaju uchwytu filtra.

BEZSTOPNIOWY SYSTEM REGULACJI MIKROMETRYCZNEJ

System ten, opatentowany przez firmę „Eureka”, zapewnia nieporównywalną precyzję ustawień, oszczędzając Twój czas i chroniąc Twoje ziarna kawy. System mikrometryczny z nieskończoną ilością punktów regulacji gwarantuje nieporównywalną wydajność mielenia i pozwala na przeprowadzanie czynności konserwacyjnych bez utraty ustawień mielenia.

SYSTEM ANTI-CLUMP & ELECTROSTATICITY (ACE)

System ACE, opracowany w celu zapobiegania powstawaniu grudek i eliminacji ładunków elektrostatycznych w mielonej kawie, jest wspólnym mianownikiem każdego młynka „Eureka”. Dzięki regulowanemu działaniu nad wypływem kawy, system ACE zapewnia nieporównywalną czystość i spójność dozowania.

PROSTA KONSERWACJA

Konserwacja młynka jest niezwykle prosta. Mechaniczna kompozycja zestawu uchwytów „Eureka”, który można zdemontować odkręcając jedynie 9 śrub, pozwala na szybką wymianę i czyszczenie zadziorów, a także zaoszczędzenie całej masy czasu w tym procesie.

PRODUKTYWNOŚĆ

Wydajność: 1,2-1,8 g/s (espresso) i 1,9-2,5 g/s (napar).

ZBUDOWANY RĘCZNIE WE FLORENCJI, WE WŁOSZECH 

„Eureka” projektuje i produkuje nowoczesne i eleganckie młynki do kawy od 1920 roku. Założona we Florencji przez Aurelio Conti, firma rozpoczęła swoją działalność jako producent młynków do espresso i szybko stała się symbolem doskonałości. Obecnie, dzięki swojej międzynarodowej i dynamicznej postawie, „Eureka” dąży do tego, aby stać się najbardziej innowacyjną firmą w branży młynków do kawy, najnowocześniejszych technik mielenia dla każdego rodzaju przygotowania kawy.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Młynek do kawy Eureka „Mignon Silent Range Speciality 16cr Chrome“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt