TOP OFERTA  
TOP OFERTA
TOP OFERTA

Młynek do kawy Eureka Oro „Mignon Single Dose Chrome“

  • NOWOŚĆ
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Kup młynek i otrzymaj w prezencie 250 g kawy ziarnistej CAPRISSIMO.
Kawa zostanie dodana automatycznie. Ilość prezentów jest ograniczona. Promocje obowiązują do 08.11.2022.
Wyprzedane

Specyfikacja techniczna

Video

Informacje o produkcje

Stulecie dziedzictwa „Eureka” dało życie EUREKA ORO: nowej generacji młynków do kawy wyposażonych w najnowsze technologie. Jest to ucieleśnienie wszystkiego, co najnowocześniejsze w dziedzinie mielenia kawy, doskonale nadające się do każdego rodzaju przygotowania kawy.

PŁASKIE ŻARNA DO ESPRESSO I ALTERNATYWY

Profesjonalne żarna (65 mm) zapewniają wyjątkową spójność mielenia. Ich konstrukcja doskonale sprawdza się zarówno w przypadku espresso, jak i wszystkich alternatywnych metod parzenia kawy. 

SYSTEM ELR (EXTREMELY LOW RETENTION) 

Idealne nachylenie komory mielenia (15°), w połączeniu z dedykowanymi rozwiązaniami technicznymi, gwarantuje bliską zeru retencję.

CZYSZCZENIE METODĄ BLOW-UP

Zastosowanie mechanizmu Blow-Up pozwala na przygotowanie kolejnej porcji kawy przy zawsze nieskazitelnie czystej komorze mielenia.

DIAMENTOWE WEWNĄTRZ

Opatentowany przez firmę „Eureka” proces Diamond Inside® utrzymuje granulometrię na stałym poziomie dłużej niż jakakolwiek inna obróbka.

ZBIORNIK NA POJEDYNCZĄ DAWKĘ

Wyposażony w drewnianą pokrywę i obrotową metalową klapkę, ten kompaktowy zbiornik na pojedynczą porcję (45 g) z łatwością zmieli kawę na pojedynczy strzał.

„EUREKA” SILNIK

Jest to jedyny młynek na rynku wyposażony w silnik AC, powszechnie używany przez profesjonalnych baristów, ze względu na jego wyższą wydajność, odporność i trwałość w czasie.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Unikalne połączenie silnika i frezów Diamond Inside® gwarantuje wysoką wydajność (2,3-2,8 g/s dla espresso; 2,8-3,3 g/s dla naparu).

ŁATWA AKTYWACJA (ON/OFF)

Przełącznik ręcznej aktywacji jest zamontowany z boku młynka – dostarcza świeżo zmieloną kawę w najprostszy możliwy sposób.

CICHA TECHNOLOGIA

Dzięki wyjątkowemu rozwiązaniu antywibracyjnemu zapewnione jest wyjątkowo ciche mielenie (60 dB).

UNIKALNY DESIGN

Młynek posiada szlachetne drewniane wykończenie, które świadczy o jakości tego narzędzia i niezwykłej dbałości o szczegóły, jaką cechuje się jego producent. 

BEZSTOPNIOWA REGULACJA MIKROMETRYCZNA

Opatentowany system „Eureka” zapewnia płynną regulację mielenia, wzbogaconą o wyjątkowo wygodne pokrętło.

WŁOSKA JAKOŚĆ

Absolutna niezawodność przez długi czas jest tworzona poprzez dobór najlepszych materiałów i gwarantuje jakość narzędzia, które zostało wyprodukowane we Florencji.

**

Obecnie wiodący producent młynków do kawy, „Eureka” projektuje nowoczesne i eleganckie młynki od 1920 roku. Założona we Florencji przez Aurelio Conti, firma rozpoczęła swoją działalność jako producent specjalizujący się w młynkach do espresso – te szybko stały się symbolem niezrównanej doskonałości.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Młynek do kawy Eureka Oro „Mignon Single Dose Chrome“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt