OFERTY MIESIĄCA
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS

Młynek do kawy Melitta „Calibra 1027-01“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
549,00 

Dostawa może wynieść 1 - 3 dni roboczych * 85% zamówień jest dostarczanych następnego dnia.

Specyfikacja techniczna

Video

Informacje o produkcje

Podczas przygotowywania pysznej kawy ważna jest nie tylko jej świeżość lub stopień zmielenia, ale także precyzyjna wielkość porcji. Elektryczny młynek Melitta „Calibra” posiada zintegrowaną wagę cyfrową. Za każdym razem możesz zmielić dokładnie tyle kawy, ile potrzebujesz!

PROFESJONALNE ŻARNA I 39 POZIOMÓW MIELENIA

Trwałe profesjonalne żarna mielą ziarna kawy bardzo dokładnie i równomiernie. W zależności od wybranej metody przygotowywania kawy możesz wybrać nawet 39 ustawień mielenia (1-5 poziom dla espresso, 6-26 dla kawy przelewowej, 27-39 dla french press). Możliwe jest mielenie zarówno bezpośrednio do kolby, pojemnika na kawę, a nawet do filtra ekspresu przelewowego lub dripa.

3 PROGRAMY MIELENIA

Młynek do kawy „Calibra” ma zintegrowane 3 tryby mielenia do wyboru: według liczby filiżanek, czasu mielenia lub gramatury kawy. Ten ostatni jest możliwy dzięki wbudowanej, zintegrowanej wadze cyfrowej – wystarczy wybrać ilość gramów, które chcesz zmielić.

ŁATWY W OBSŁUDZE DZIĘKI EKRANOWI LCD

Wybór pożądanego programu mielenia i innych ustawień jest prosty dzięki intuicyjnemu ekranowi LCD. Dla Twojej wygody młynek do kawy zapisuje w pamięci ostatnie ustawienia nawet po wyłączeniu urządzenia.

ŁATWY DO CZYSZCZENIA

Młynek do kawy jest bardzo łatwy do czyszczenia: oba pojemniki na mieloną kawę (200 g) i ziarna (375 g) można wyjmować. Do zestawu dołączona jest specjalna szczotka do czyszczenia.

STYLOWY DESIGN

Ze względu na nowoczesny wygląd i kompaktowość młynek do kawy jest doskonałym detalem wnętrza i dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca.

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Młynek do kawy Melitta „Calibra 1027-01“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt