Zestaw kawy ziarnistej „Single Origin“, 750g - Przyjaciele Kawy

Otrzymaj ofertę

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 15 min.
(w godzinach pracy)

Dziękujemy!

Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

Dostarczamy produkty w 3-5 dni robocze

Zestaw kawy ziarnistej „Single Origin“, 750g

Reviews
Specyfikacja techniczna
Producent

Przyjaciele Kawy

Rodzaj

Arabica

Sposób przyrządzania

Ekspresem

Waga

750 g

Ilość

3 szt

Typ

Ziarna

Informacje o produkcje

Kawa ziarnista Przyjaciele Kawy „Yirgacheffe“, 250g

„Yirgacheffe“ – kawa ziarnista z Etiopii, pochodząca z regionu o tej samej nazwie. Kawa ta dojrzewała na etiopskich kawowcach starego typu. Jest wyjątkowa, poniważ była obrabiana metodą mokrą, a potem suszona na hamakach przez 12 tygodni.

Ta kawa ma bardzo lekką i przejrzystą konsystencję. Ma intensywny aromat karmelu i dojrzałych owoców (czarnej porzeczki i jagód). W smaku wyczuwa się idealną równowagę słodyczy i eleganckiej kwaskowości owoców.

Niearomatyzowana.

Kawa ziarnista Przyjaciele Kawy „Gesha“, 250g

100% Arabica z regionu Kaffa, o doskonałym smaku i aromacie.Podgatunek Gesha, jak każda Arabica, ma korzenie w Etiopii, a nazwę otrzymała od małego miasteczka – Gesha, znajdującego się w regionie Bench Maji (Etiopia).Gesha jest uprawiana na wysokości 1800 – 2000 m n.p.m. i poddawana suchej obróbce na plantacji Bebeka. 

Delikatna nuta pomarańczy w zapachu. Smak jest zdominowany przez czarne jagody z cydrem i śliwkami. Bardzo przyjemna jagodowa goryczka zmienia się w słodkośćz długim i ciągnącym sie posmakiem czarnych jagód.

Niearomatyzowana.

Kawa ziarnista „Sumatra Koptain Gayo Besseri“, 250g

Na należącej do Indonezji wyspie Sumatra, idealny klimat w regionie Aceh pozwala na uprawę tej wyjątkowej kawy. 100% Arabica zaskoczy Cię delikatnym, słodkawym aromatem orzechów piniowych i brązowego cukru. W napoju wyczuwa się smak karmelu, cynamonu i liści tabaki. W posmaku dominują nuty czerwonego wina i ciemnej czekolady.

Niearomatyzowana.

Reviews

Nie ma jeszcze recenzji.

Pytania gości