Pyszne zimowe napoje na
weekend w domu

 

5 minut i tylko kilka składników, o to czego potrzebujesz aby twój weekend był jeszcze lepszy! Zaproś przyjaciół, wybierz film i przygotuj przepyszne gorące napoje!

 

Napój dla łasuchów

 

Napój dla tych, którzy zawsze chcą więcej. Czekolada i słodycz. Wykonany z wysokiej jakości gorącej czekolady w proszku i doprawiony twoimi ulubionymi składnikami, takimi jak bita śmietana lub małe słodkie pianki marshmallow. Hej, jesteś już w kuchni?

 

Czytaj więcej

 

Do tego przepisu będziesz potrzebować:

Goracą czekolada ZUMA

Syrop Sweetbird „Toffee Apple“

Filiżanka ze spodkiem „Loveramics”

Napój dla poszukiwaczy nowych smaków

 

Unikalny w smaku i łatwy w wykonaniu. Wielu nie mogło przyznać, że ten napój to herbata, ale jest to tradycyjny indyjski napój przygotowany z czarnej herbaty, mieszanki zimowych przypraw oraz odrobiny cukru. Odkryj przyprawy i podróżuj po świecie smaków z napojami Chai Latte. Nie potrwa długo, zanim ten przepis stanie się Twoim ulubionym.

 

Czytaj dalej

Do tego przepisu będziesz potrzebować:

„Vanilla Chai Latte“

Syrop Sweetbird „Gingerbread“

Szklanka do latte

Napój dla miłośników słodkiej kawy

 

Jeśli chcesz czegoś słodkiego, ale nie masz w domu ciasta lub czekolady, zawsze możesz przygotować pyszne orzechowe latte. Przypominająca ciastka lub ciepłe ciasto orzechowe, ta kawa nie tylko rozjaśni dzień, ale stanie się prawdziwym źródłem energii. Idealny na wczesny poranek lub w podróż. Ciesz się przepysznym smakiem kawy i podziel się nią ze znajomymi.

 

Czytaj dalej

Do tego przepisu będziesz potrzebować:

Kawy ziarnistej Caprissimo „Fragrante“

Syrop Sweetbird „Hazelnut“

Syrop Sweetbird „Cinnamon“