OFERTY MIESIĄCA
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS
Roasters Club
Lokalne palarnie starają się przybliżyć do Twoich przyzwyczajeń i potrzeb dostarczając świeżą kawę o najwyższej jakości. Odnajdź nowe historie, aromaty i gatunki kaw, stworzone przez naszych przyjaciół z Polski.

ETNO Cafe

Palarnia kawy Etno Cafe to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie żyją w symbiozie bardziej cytrusowe w charakterze ziarna etiopskiej świeżo palonej kawy i delikatniejsze odmiany brazylijskie. Paczka kawy Etno Cafe to kawa palona, szacunek do dobrego ziarna od znajomych plantatorów, mnóstwo pracy i pasji, która wydobywa z kawy to co najlepsze. Jej aromat. Spróbujesz?

UPCAFE

UpCafe to grupa ludzi zakochanych w dobrej, świeżo palonej kawie i w procesie jej wytwarzania zgodnie z regułami sztuki. Jest to zgrana ekipa pasjonatów kawy, która ma szczęście robić w życiu coś, co jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją i co w dodatku sprawia radość innym ludziom – każdego dnia od samego rana. Nieustannie odkrywają kolejne lądy wyśmienitych kaw, wyszukują najlepsze plantacje z całego świata i sprowadzają z nich sprawdzone, najlepsze gatunki kaw wysokiej jakości i z radością dzielą się nimi z Wami w naszym sklepie internetowym z kawą, bo dobrze jest dzielić się tym, co dobre.

COFFEE LAB

CoffeeLab są warszawską palarnią kawy datującą swoje założenie na 2012 rok pod nazwą Instytut Kawy, zmienili ją w roku 2013 na CoffeeLab i tak jest do tej pory. Pierwszy rok upłynął pod znakiem eksperymentów i szukania własnej wizji rozwoju marki. Wszystko zmieniło się z chwilą zakupu 2 piecy marki Giesen, które pozwoliły dopracować profile kaw i osiągnąć stabilny i wysoki poziom.

Kyoto

Polska palarnia kawy i producent cold brew już od 2015 roku. Samodzielnie wypalają każde ziarno, które staje się produktem ostatecznym - kawą specialty lub bazą do maceracji na zimno w procesie wytwarzania cold brew.