2+2

ŚWIĄTECZNE PREZENTY FIRMOWE

Stworzymy spersonalizowany zestaw upominkowy dostosowany do Ciebie!

B2B

Zapraszamy cię do wyboru świątecznych prezentów firmowych z szerokiej gamy produktów Przyjaciół Kawy: odkryj nasze najlepiej sprzedające się, najwyżej oceniane kawy, wykwintne słodycze od najlepszych europejskich cukierników, wyjątkowe herbaty od znanych marek i niszowych producentów, jak i wyjątkowo popularny kawowy kalendarz adwentowy.

Wycena jest tworzona indywidualnie, w zależności od typu i ilości wybranych produktów.

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCE SIĘ, NAJWYŻEJ OCENIANE KAWY

W kwestii kawy oferujemy jeden z najszerszych wyborów: świeżo palone ziarna i aromatyczne kawy mielone, uwielbiane przez wielu kawowe mieszanki i najwyższej jakości odmiany specialty, zarówno w mniejszych, jak i większych ilościach. Odkąd zaczęliśmy działać w roku 2010 miliony ludzi spróbowały i zakochały się w naszych kawach od pierwszego łyku!

WYKWINTNE SŁODYCZE OD NAJLEPSZYCH EUROPEJSKICH CUKIERNIKÓW

Belgijskie batony i tabliczki czekolady, słodkie przekąski z greckiej czekolady, prawdziwa brytyjska gorąca czekolada. Gama naszych produktów obejmuje wyjątkowe słodkości, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Stworzone przez najlepszych europejskich cukierników, to gwarantowana niespodzianka i rozkosz dla każdego fana czekolady.

NAJLEPSZE HERBATY ZNANYCH MAREK I NISZOWYCH PRODUCENTÓW

Nie zapomnieliśmy też o miłośnikach herbaty! Możesz wybierać spośród wielu znanych marek herbacianych, od „Whittard of Chelsea" (Zjednoczone Królestwo), przez „TWG Tea" (Singapur) i „Dammann Frères" (Francja). Znajdziesz u nas też wielu niszowych producentów: warto poświęcić im uwagę, jeśli szukasz czegoś bardzo specjalnego.

KAWOWY KALENDARZ ADWENTOWY: NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY PREZENT ROKU

Niesamowicie wyczekiwany, ten cudowny prezent znika z naszych półek w mgnieniu oka każdego roku! Kalendarz adwentowy Przyjaciół Kawy to 24 wyjątkowe kawy specialty z całego świata. P.S. Kawowe kalendarze wyprzedają się w mgnieniu oka, więc pospiesz się i zamów swój już teraz!

LUKSUSOWE ZESTAWY KAW I CZEKOLAD

Masz problem z wyborem spośród wielu indywidualnych ofert? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy gotowe pakiety upominkowe zawierające kawę premium i wykwintne czekoladki MULATE.

Gotowy na złożenie zamówienia? Skontaktuj się z nami:

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ