Romantyczna kolacja dla dwojga

 

Brak ci pomysłu, jak zaskoczyć ukochaną osobę? Podaruj ciepło, bo nic nie mówi „Kocham cię“ lepiej niż świeżo zaparzona filiżanka jej ulubionej kawy.

Zaparz ją z pomocą niewielkiego, ale mocnego ekspresu do kawy Nespresso „Essenza Mini Triangle Red“ i aromatycznymi kapsułkami z kawą Mokito „Intenso“.

Przyjęcie z przyjaciółmi

 

Zaproś swoich przyjaciół na wieczór filmowy lub parapetówkę. Czekolada i kawa z pewnością nie pozwolą Ci zasnąć całą noc.

Eksperymentuj z kawą mieloną Café Liégeois „Puissant” i półautomatycznym ekspresem do kawy De'Longhi, nie pożałujesz.

Chwila tylko dla ciebie

 

Ważne jest aby traktować siebie dobrze. Po długim tygodniu lub nawet dniu zrób sobie przerwę i napij się dużej filiżanki ulubionej herbaty. Weź kęs chrupkiej czekolady lub gładką czekoladową pastę do smarowania - w końcu na to zasługujesz.

Pudełko herbaty Harney & Sons „Cranberry Autumn“ w połączeniu z zestawem czekoladek Galler „Assortment“ zapewni Ci towarzystwo podczas filmu lub dobrej lektury.

Znakomita randka

 

Nie potrzebujesz 3-daniowego posiłku, aby zaimponować swojej walentynce. Dobrze dobrane ziarna kawy, alternatywna metoda przygotowania i przyjemne otoczenie sprawią, że ukochana osoba zaniemówi z wrażenia. Musi być z klasą, prawda?

Aby to ułatwić, polecamy ekspres do kawy Moka Bialetti, śliczną filiżankę espresso Kahla i paczkę doskonałej kawy speciality „Indonesia Sumatra“.

Promocje i rabaty nie łączą się. Ograniczony zapas.Promocja jest ważna do 17.02.2020. Ceny są podane jako cena detaliczna zalecana przez producenta w roku wydania. Cena ta może różnić się od ceny detalicznej na rynku. Ten sam produkt może być i mógł być sprzedawany po różnych cenach w innych sklepach.