Oferta limitowana:
 • 00

  D.

 • 00

  G.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sec.

1+1 kawy CAPRISETTE & PARALLEL
Drugą, identyczną paczkę otrzymasz w prezencie.

JURA J8 – najbardziej innowacyjny domowy ekspres do kawy 2023 r.

Co roku szwajcarski producent ekspresów do kawy JURA wstrząsa rynkiem całkowicie automatycznych ekspresów do kawy do domu, prezentując model z innowacyjną funkcją, której nie miał dotąd żaden ekspres do kawy.

W ubiegłym roku luksusowy ekspres JURA Z10 z technologią kawy „parzonej” na zimno zachwycił wszystkich, a w tym roku JURA poszła jeszcze dalej — dzięki nowemu ekspresowi JURA J8 nie tylko będziesz mógł zaparzyć najwyższej jakości klasyczne napoje kawowe (od espresso po latte macchiato), ale także stworzyć przepisy na kawę aromatyzowaną ulubionym syropem mleczną pianką!

Ekspres do kawy może się również pochwalić bogactwem innowacyjnych technologii zapewniających lepszy smak kawy, intuicyjną obsługą, maksymalną łatwością konserwacji i luksusowym wyglądem.

Funkcja „Sweet Foam” dla napojów z ulubionym syropem

W ostatnich latach rozwija się rynek syropów do kawy – stały wzrost jest prognozowany do 2029 roku. Jednak do tej pory żaden domowy ekspres do kawy nie oferował funkcji kawy z syropem - JURA J8 ze Sweet Foam jest pierwszy!

Nowa funkcja „Sweet Foam” pozwala na słodzenie mlecznej pianki w trakcie przygotowywania napoju. Wystarczy wlać niezbędną ilość wybranego syropu do przeznaczonego do niego pojemnika oraz wybrać przepis na napój – Sweet Latte, Sweet Cappuccino, Sweet Flat White lub Sweet Cortado. Syrop jest mieszany z mlekiem podczas jego spieniania — smak syropu jest równomiernie rozprowadzany w mlecznej piance, a posłodzona mleczna pianka trafia do kawy. W ten sposób zaledwie jednym dotknięciem przycisku powstaje miętowe, karmelowe lub truskawkowe latte.

Funkcja ta otwiera nieskończone możliwości eksperymentowania — spodoba się tym, którzy lubią słodkie napoje kawowe i różnorodne koktajle kawowe.

Zaawansowany młynek do kawy P.A.G.2+ — idealnie smakująca kawa, niezależnie od wybranego przepisu

Jakość mielenia i stopień gruboziarnistości kawy decyduje o smaku Twojej kawy. Profesjonaliści w dziedzinie kawy wiedzą, że aby wydobyć smak kaw według różnych przepisów, wymagane są różne poziomy mielenia kawy. Nowy młynek P.A.G.2+ nie tylko równomiernie mieli ziarna kawy, jest bardzo wydajny i cichy, ale także posiada aktywną kontrolę aromatu.

Po wybraniu kawy, na ekranie pojawi się zalecenie ustawienia określonego poziomu zmielenia — można go nawet dostosować przed zaparzeniem kawy (nie trzeba już tego robić podczas procesu mielenia!). Niezależnie od tego, jaką kawę wybierzesz, przygotowana kawa będzie smakować idealnie i spełniać najwyższe standardy dla danej kawy.

Intuicyjna obsługa: bez nudnych instrukcji

Ekspresy do kawy JURA charakteryzują się intuicyjnym sterowaniem i wyjątkowo  przejrzystym menu. Nie potrzebujesz instrukcji obsługi, aby nauczyć się korzystać z ekspresu do kawy, zmieniać ustawienia i przeprowadzać programy konserwacyjne: wszystkie opcje i kroki są wyraźnie widoczne na kolorowym 4,3-calowym ekranie dotykowym. Możesz również sterować ekspresem do kawy za pomocą inteligentnej aplikacji w telefonie, a nawet zegarku Apple. Wystarczy nacisnąć symbol ulubionego napoju na wyświetlaczu zegarka i kawa już jest przyrządzana!

Inteligentny czujnik filiżanki „Coffee Eye” dla wygodniejszego przygotowania kawy

Znane na całym świecie ekspresy JURA z serii J przygotowują klasyczną kawę z centralnej wylewki kawy, z kolei napoje kawowe z mlekiem — z wylewki mlecznych napojów znajdującej się po prawej. Aby obsługa ekspresu była jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza, abyś nie musiał w pośpiechu przestawiać filiżanki, gdy zapomnisz podstawić szklankę do latte pod wylewkę do mlecznych napojów, nowa generacja J8 posiada inteligentny czujnik filiżanki „Coffee Eye”. Rozpoznaje on położenie filiżanki i wyświetla na ekranie tylko dostępne napoje kawowe.  

Maksymalna łatwość i pełna automatyzacja konserwacji

Ekspresy do kawy JURA znane są z tego, że są bodajże najłatwiejsze w utrzymaniu. Wszystkie programy są maksymalnie zautomatyzowane. Nie musisz co miesiąc rozbierać ekspresu, aby wyczyścić mechanizm zaparzający — automatyczny program czyszczenia i tabletka czyszcząca zrobią to za Ciebie. Wbudowany filtr wody nie wymaga programowania — ekspres sam go rozpoznaje! Jeśli chodzi o konserwację systemu mlecznego, odbywa się ona jednym kliknięciem przycisku ze z użyciem specjalnych granulek czyszczących system mleczny. Tak więc cała konserwacja odbywa się błyskawicznie, a Tobie pozostaje tylko cieszyć się pyszną kawą.  

Wielokrotnie nagradzany szwajcarski design

Ekspresy do kawy serii J pierwszej generacji zdobyły liczne międzynarodowe nagrody za swój luksusowy design. Nowa interpretacja wzornictwa tej serii bez wątpienia zyska przychylność przyszłych jury przyznających nagrody. Wyraźne i symetryczne linie, materiały najwyższej jakości, ekskluzywnie wyglądające chromowane detale, nowoczesny i stylowy interfejs użytkownika, eleganckie oświetlenie przyrządzanych napojów — wszystko to mówi o najwyższej jakości i zapewnia estetyczną przyjemność.

Na zakończenie

Jeśli szukasz luksusowego ekspresu do kawy z najwyższej półki, który nie tylko przygotuje klasyczne napoje o wyjątkowej jakości, ale także pozwoli Ci eksperymentować z różnymi syropami, JURA J8 to najlepszy wybór.