-40%

Ekspresy do kawy Saeco

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy Saeco

Ekspresy do kawy Saeco płynnie łączą innowacyjność i prostotę obsługi, co w pełni odzwierciedla motto firmy “Rispetto per il caffè” (szacunek dla kawy). To zobowiązanie do przygotowania doskonałej kawy, a zarazem obietnica jakości i satysfakcji.

Jaki ekspres Saeco kupić?

Ekspresy ciśnieniowe Saeco dzielą się na dwie linie – Home i Pro, więc każdy znajdzie model, odpowiadający na jego potrzeby.

Ekspresy do kawy Saeco Home Line

Linia Saeco Home została zaprojektowana z myślą o osobach, które chcą przenieść włoskie doznania kawowe do swojej kuchni. 

Szeroki wybór specjałów. Ekspresy do kawy Saeco zachwycają różnorodnym wyborem specjałów. W zależności od modelu możesz zaparzyć od 11 do 22 rodzajów specjałów. Ekspres Saeco Xelsis przygotuje nawet dwa napary jednocześnie. 

Spersonalizowane ustawienia. Ekspres do kawy Saeco pozwala stworzyć od 4 do 8 profili użytkowników (w zależności od modelu). Polecamy zwrócić uwagę zwłaszcza na model Saeco GranAroma. Jest on wyposażony w funkcję CoffeeMaestro, która umożliwia dostosowanie smaku do własnych upodobań: Delicato, Intenso i Forte.

Wysoka jakość wykonania. Wszechstronność w tworzeniu różnych przepisów na kawę zapewnia spieniacz. Poza tym regulowany ceramiczny młynek zmieli precyzyjnie każde ziarnko (np. w Saeco PicoBaristo możesz wybrać aż 12 poziomów mielenia!).

Łatwa konserwacja. Ekspresy do kawy Saeco Home Line są nie tylko wyjątkowo wydajne, ale również nie wymagają skomplikowanego czyszczenia. Filtry do wody AquaClean zapewniają, że będziesz w stanie zaparzyć 5000 filiżanek, zanim zjawi się potrzeba odkamienienia. Konserwację jeszcze bardziej usprawnia łatwo wyjmowana jednostka zaparzająca.

Ekspresy do kawy Saeco Pro Line

Idealnym rozwiązaniem dla poszukujących wysokiej wydajności i zaawansowanych funkcji z pewnością będą ekspresy Saeco do biura.

Kawa na indywidualne zamówienie. Ekspresy ciśnieniowe Saeco zaspokajają różne preferencje smakowe. Podstawowe modele, przykładowo Saeco Lirika, Saeco Royal Black, Saeco Aulika Evo, koncentrują się na entuzjastach kaw klasycznych. Zaś nazwa modelu, oznaczona jako OTC albo One Touch, oznacza, że ten ekspres do kawy Saeco może zaparzyć napój mleczny z aksamitną pianką. 

Zwiększona pojemność. Ekspresy do kawy Saeco do biura są bardziej wydajne. Najbardziej imponująco wygląda tutaj Saeco Aulika Evo Top HSC. Mieści bowiem do 4 l wody, 1 kg ziaren i 40 porcji fusów. Gdyby tego było mało, ten ekspres do kawy Saeco potrafi zaparzyć nawet 120 filiżanek dziennie! 

Rozwiązania technologiczne. Modele Saeco Lirika i Saeco Lirika One Touch posiadają system wstępnego spieniania, energooszczędny bojler i młynek ceramiczny. Saeco Aulika Evo łączy w sobie zoptymalizowaną konstrukcję, podwójny obwód hydrauliczny, stalowe zlewki stożkowe. Warto też wyróżnić ekspres do kawy Saeco Aulika Evo Top HSC z oddzielnym systemem podgrzewania kawy i mleka.

Intuicyjna obsługa. Przyjazny dla użytkownika interfejs z ekranem dotykowym w Saeco Phedra zapewnia łatwą personalizację i kontrolę nad różnymi parametrami parzenia. Ponadto trwały ceramiczny młynek gwarantuje stałą jakość mielenia i optymalną ekstrakcję.

Odkamienianie i czyszczenie ekspresu Saeco

Aby smak kawy nie zmieniał się w gorszą stronę z biegiem czasu, musimy dbać o swój sprzęt. Jak wygląda czyszczenie ekspresu Saeco? Na całe szczęście większość tych urządzeń posiada zintegrowane programy automatycznego płukania i odkamieniania. Zapamiętaj także kilka ważnych kroków:

  1. Odtłuszczanie ekspresu Saeco, czyli czyszczenie bloku zaparzającego – co tydzień warto przepłukać go letnią wodą, zaś każdego miesiąca użyć tabletek, usuwających tłuszcz.
  2. Żeby zapewnić płynność mechanicznych części sprzętu, co dwa miesiące warto smarować blok zaparzający.
  3. Czyszczenie ekspresu Saeco to także przemywanie tacki ociekowej (codziennie), pojemnika na fusy (raz w tygodniu, ekspres Saeco powiadamia również o konieczności opróżnienia), zbiornika wody (raz w tygodniu pod płynącą z kranu wodą) czy pojemnika na mleko (codziennie trzeba wypłukać rurkę, co tydzień umyć cały pojemnik).
  4. Nie zapomnij o czyszczeniu modułu cappuccinatore, w czym pomoże Ci program Hygiesteam oraz Deep Milk Clean.
  5. Wszystkie potrzebne do tego środki do konserwacji: filtry AquaClean, tabletki, płyn odkamieniający i inne znajdziesz u nas w sklepie.

Odkryj ekspres do kawy Saeco!

Jeśli wciąż się wahasz, czy ekspres do kawy Saeco to najlepszy wybór, zawsze możesz skontaktować się z konsultantem sklepu Przyjaciele Kawy. Z radością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy podjąć dobrą decyzję i wybrać najlepszy ekspres do kawy!

Czytaj więcej