Kawowa TOP oferta

Ekspresy do kawy Rocket Espresso

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy Rocket Espresso

Ekspresy do kawy Rocket Espresso zaprojektowano, by dzień w dzień raczyły miłośników wybitnym espresso. Każdy model ma zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego konesera kawowego.

Mały zespół rzemieślników z Mediolanu pracuje z niespotykaną starannością, by tworzyć domowe i półprofesjonalne ekspresy do kawy Rocket Espresso.

Ekspres do kawy Rocket Espresso do domu 

W naszym asortymencie znajdziesz różne ekspresy Rocket do domu:

Ekspres do kawy Rocket Espresso Appartamento

Kompaktowy Rocket Espresso Appartamento zaprojektowano specjalnie do małych przestrzeni. Model ten posiada kilka różnych wariantów kolorystycznych, zaspokoi więc każde gusta. Ponadto Rocket Espresso Appartamento to ekspres kolbowy ze spieniaczem, więc daje pełną możliwość przygotowania doskonałego cappuccino czy latte.

Ekspres do kawy Rocket Espresso R Cinquantotto

Włoski ekspres do kawy Rocket Espresso R Cinquantotto R58 posiada w sobie technologie zaadaptowane z profesjonalnych urządzeń. Ma dwa osobne, kontrolowane przez PID, bojlery, zapewniające stabilność temperaturową i idealny smak kawy. Możesz wybrać między wewnętrznym zbiornikiem wodnym albo opcją podłączenia bezpośrednio do głównego źródła. 

Ekspres do kawy Rocket Espresso Cronometro

Funkcje zapożyczone bezpośrednio z linii komercyjnych ekspresów dają modelom Rocket Espresso Cronometro wyjątkową jakość. Do wyboru masz dwie opcje stylistyczne: Rocket Espresso Giotto albo Rocket Espresso Mozzafiato. Różnią się obudową. Na tym wybór się nie kończy, ponieważ seria dzieli się na modele Cronometro R tudzież Cronometro V. Oba mają cyfrowy stoper, regulację temperatury PID. Cronometro R jest wyposażony w izolowany bojler i płyty końcowe bojlera o grubości 99 mm. Zaś Cronometro V wyróżnia się pompą wibracyjną.

Ekspres do kawy Rocket Espresso Porta Via

Rocket Espresso Porta Via to pierwszy na świecie przenośny kolbowy ekspres do kawy! Wystarczy schować go do dołączonej walizki i wyruszyć w podróż. Co więcej, by używać ekspresu, nie musisz go nawet wyjmować! Podróżowanie właśnie stało się jeszcze bardziej ekscytujące, a zarezerwowany przez Ciebie hotel automatycznie zwiększa swój standard!

Jeżeli marzy Ci się ekspres ciśnieniowy do kawy, jednak nie chcesz spędzać dużo czasu przy parzeniu kawy, zastanów się nad innym typem – może to być automatyczny, na saszetki czy też kapsułki.

Ekspres Rocket Espresso do małej kawiarni

W asortymencie oferujemy jeszcze kilka ciekawych, bardziej zaawansowanych i profesjonalnych modeli. Są to włoskie ekspresy do kawy Rocket dla małej kawiarni albo po prostu prawdziwych koneserów i koneserek. 

Ekspres do kawy Rocket Espresso R Nine One

Duma marki Rocket Espresso R Nine One zapewnia stabilność temperatury. Dzieje się to dzięki bezpośrednio zamontowanej grupie przy bojlerze i cyfrowej kontroli temperatury PID. Dodatkowo, R Nine One wykorzystuje innowacyjny system profilowania ciśnienia, który umożliwia regulację procesu parzenia kawy i pełną kontrolę. Można to zrobić za pomocą pięciu zdefiniowanych programów lub ręcznej dźwigni.

Ekspres do kawy Rocket Espresso Epica

Model Rocket Espresso Epica posiada grupę bezpośrednio przy bojlerze (to pomaga w utrzymaniu stabilności temperaturowej). Warto przywołać również pompę ciśnieniową regulowaną przy pomocy ręcznej dźwigni, jak i bojler o pojemności 3,6 litra. Ten włoski ekspres do kawy kolbowy możesz podłączyć bezpośrednio do źródła wody lub pobierać ją z wbudowanego pojemnika.

Jeśli preferujesz jednak bardziej tradycyjne rozwiązania komercyjne, zobacz inne nasze ekspresy do kawiarni i restauracji.

Czyszczenie i odkamienianie ekspresu Rocket Espresso

Zadbany ekspres do kawy to jeden z najistotniejszych czynników dla zaparzenia pysznej kawy. Na szczęście włoski ekspres do kawy Rocket Espresso nie wymaga skomplikowanej konserwacji, oto kilka zaleceń, dotyczących codziennego czyszczenia ekspresu kolbowego:

  1. Płucz grupę zaparzającą przed i po parzeniu espresso, aby usunąć fusy i chronić napar przed nadmierną kwasowością,
  2. Po każdym parzeniu wyczyść portafiltr, ponieważ fusy sprzyjają rozwojowi bakterii,
  3. Czyść tamper przed każdym parzeniem, aby zapewnić równą i suchą powierzchnię,
  4. Zadbaj o dyszę do mleka, usuwając pozostałości przed i po spienianiu. Zanurz dyszę w wodzie na noc, aby uniknąć przyklejania się nieczystości.
  5. Sprawdzaj, czy ekspres jest czysty z zewnątrz, usuwaj plamy od razu.
  6. To tylko nasza rekomendacja, jednak… zwróć uwagę na uniwersalne środki do konserwacji Coffee Friend!

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje o tym, jak wygląda czyszczenie i odkamienianie ekspresu kolbowego, odwiedź naszego bloga. 

Odkryj ekspres do kawy Rocket Espresso!

Ekspres do kawy Rocket Espresso wniesie najwyższą jakość prosto do Twojego domu. Jeśli masz pytania, nasi pracownicy z Przyjaciół Kawy chętnie udzielą szczegółowych informacji. Miej na uwadze, że w ofercie posiadamy też inne ekspresy kolbowe do kawy!

Czytaj więcej