left-image right-image
Walentynki już za:
 • 00

  Dni

 • 00

  Godz.

 • 00

  Min.

 • 00

  Ust.

Okaż miłość z naszą walentynkową kawą
"Be My Valentine ..."
bottom-image
Dla Twojej Walentynki
1+1 PARALLEL 1 kg kawa ziarnista. Znajdziesz ją tutaj.

Ekspresy do kawy Bosch

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Promocje

Ekspresy do kawy Bosch

Ekspresy do kawy firmy Bosch to esencja niemieckiej sumienności i odnawialnego zrównoważonego. Pełna sukcesów historia firmy rozpoczęła się w Stuttgarcie w 1886 roku, gdy Robert Bosch otworzył Warsztat Mechaniki Precyzyjnej i Inżynierii Elektrycznej. Nawet w XIX wieku innowacyjne podejście i społeczna odpowiedzialność firmy wyróżniła ją na tle konkurencji. Nie jest zaskoczeniem, że dziś firma Bosch produkującą urządzenia gospodarstwa domowego i wprowadzającą najnowocześniejsze technologie znana jest na całym świecie. Jej misją jest poprawa (przy pomocy oferowanych produktów) jakości życia, więc innowacyjność zawsze stanowi podstawę filozofii firmy.

Bosch to czysty perfekcjonizm. Nie będąc nigdy usatysfakcjonowaną ekstremalnie pracochłonnym procesem designu każdego z urządzeń, firma nieustannie doskonali swe produkty. Ekspresy do kawy tego producenta są stworzone z najwyższym stopniem precyzji i niespotykaną uwagą poświęconą detalom – mogą one więc więcej, niż się spodziewasz. Kawa parzona jest przy użyciu najnowocześniejszych technologii: woda gotuje się dzięki temu szybciej, ziarna mielone są jednolicie, a same urządzenia są łatwe w czyszczeniu. Dla firmy Bosch parzenie kawy to forma sztuki wymagająca niezwykłej precyzji i skrupulatności – użycie najnowszych technologii daje tego pewność: każdy krok procesu parzenia będzie tak prosty, jak to możliwe.

Nasza gama ekspresów do kawy obejmuje wiele przelewowych, jak i automatycznych urządzeń firmy Bosch. Czytaj dalej by dowiedzieć się więcej na ich temat!  

Ekspresy przelewowe

Asortyment ekspresów przelewowych Bosch sklepu Przyjaciele Kawy obejmuje całą gamę tych urządzeń – dostępna jest linia „ComfortLine” jak i jej starszych siostra, słynna seria „Styline”. Podczas gdy różnią się one designem i możliwościami, dzielą niektóre funkcje: 

Aroma+. Wciśnięcie tego przycisku wzmocni intensywność twojego naparu, pozwalając ci na delektowanie się słabszą lub mocniejszą kawą – wedle uznania.

Usuwany pojemnik na wodę. Napełnianie pojemnika na wodę rzadko kiedy jest wygodne. Całe szczęście, na tym polu ekspresy przelewowe firmy Bosch znacznie się wyróżniają: pojemniki na wodę można wyjąć szybko i sprawnie, a następnie napełnić je prosto z kranu.

Funkcja DripStop. Dzięki tej funkcji możesz odłączyć dzbanek od urządzenia w dowolnym momencie i cieszyć się łykiem (lub kilkoma) pysznej, aromatycznej kawy bez czekania, aż dzbanek się napełni. Zero kapania, to zero późniejszego sprzątania!

EasyDescale3. Ta wygodna funkcja odkamieniania składa się z trzech odrębnych elementów: ustawienia twardości wody, sygnału powiadamiającego o konieczności odkamienienia i samego programu odkamieniającego. 

W modelach z serii „Styline” znajdziemy dodatkowo następujące opcje:

System DualHeating. Dzieki niemu utrzymana jest idealna temperatura parzenia (9296 °C), a kawa utrzymywana jest w optymalnym przedziale 8085 °C.

Aroma Sensor. Ta funkcja gwarantuje, że nawet najmniejsze ilości kawy zaparzone będą poprawnie – dzieje się to przez automatyczne dopasowanie czasu parzenia. Szczegóły znajdują się na wyświetlaczu LED.

Automatyczne wyłączanie. Kolejny aspekt czyniący ekspresy przelewowe Bosch tak wygodnymi w użyciu jest funkcja automatycznego wyłączania. Po upłynięciu pewnego czasu od końca parzenia (dokładna ilość minut wspomniana jest w instrukcjach obsługi konkretnych modeli), ekspres wyłącza się sam.

Stalowy dzbanek-termos. Zamiast zwykłego dzbanka szklanego, niektóre modele urządzeń Bosch z serii „Styline” wyposażone są w utrzymujący ciepło dzbanek o podwójnych stalowych ściankach i łatwej do otwarcia pokrywce. Ciesz się gorącą, aromatyczną kawą dłużej!

Automatyczne ekspresy do zabudowy

W naszym asortyment ekspresów do kawy marki Bosch znajdziesz dwa modele z innowacyjnej linii ekspresów do zabudowy „Serie 8”. Są to: całkowicie czarny “CTL636EB6” i czarny “CTL636ES6” z detalami ze stali nierdzewnej. Obydwa wyposażone są w kolorowy wyświetlacz TFT, interaktywną nawigację i inne funkcje, wśród których znajduje się innowacyjna aplikacji Home Connect pozwalającą na kontrolę ekspresu prosto z urządzenia typu smart. Aplikacja daje następujące możliwości: 

Zdalna kontrola. Wybierz i skonfiguruj przepisy przy użyciu aplikacji, następnie włącz ekspres i kontroluj go zdalnie.

Kawowa playlista. Wybierz kilka kaw na raz, a ekspres zaparzy je w wybranej przez ciebie kolejności, jedna po drugiej.

CoffeeWorld. W aplikacji znajdziesz, 17 dodatkowych przepisów na kawę z całego świata: od australijskiego flat white’a, po kolumbijskie cortado.

Wiele przepisów i kawowych ciekawostek. Oprócz przepisów, aplikacją zawiera wiele cennych informacji na temat kawy, obejmujących chociażby rodzaje ziaren, sposoby uprawy, techniki palenia… Znajdziesz tu również wersję cyfrową instrukcji obsługi ekspresu.

Inne opcje, które znajdziesz w automatycznych ekspresach do zabudowy firmy Bosch obejmują:

AromaDouble Shot. Dzięki podwójnemu zmieleniu i zaparzeniu otrzymasz dodatkowo mocną kawę beż dodatkowej goryczy.

SilentCeram Drive. Najwyższej jakości młynek znajdujący się wewnątrz ekspresów do zabudowy marki Bosch to chluba i radość firmy: nie tylko mieli on cicho, wykonany jest też z niezwykle wytrzymałych materiałów. Dzięki funkcji CoffeeSensor Pro dopasowuje się on nawet automatycznie do rodzaju ziarna. Posiada również wielostopniową skalę regulacji.

System SensoFlow. Ten innowacyjny system grzania zapewnią stałą temperaturę parzenia dopasowaną idealnie do niego, tym samym maksymalizującego wydobyty aromat.

OneTouch DoubleCup. Ta funkcja pozwala na parzenie jednej lub dwóch porcji wybranej kawy za dotknięciem jednego przycisku.

Jeszcze więcej zalet!

Automatyczne ekspresy do zabudowy firmy Bosch z linii „Serie 8” pozwalają na regulację temperatury naparów – możesz wybrać 3 różne temperatury kawy i 4 różne temperatury wody. Jeśli chcesz poprawić jakość wody poprzez obniżenie ilości wapnia, filtry BRITA Intenza będą doskonałym wyborem.

Kolejną istotną cechą ekspresów do zabudowy z linii „Serie 8” jest funkcja MyCoffee. Dzięki niej będziesz mieć możliwość zapamiętania nawet 8 ulubionych przepisów na kawę – każdy z indywidualną nazwą i różnymi proporcjami mleka do kawy (dokładną liczbę możliwych do zapisania przepisów sprawdź w instrukcji obsługi wybranego modelu).

Każdego ucieszy również fakt, iż ekspresy do zabudowy pozwolą na picie z ulubionego kubka, niezależnie od jego wymiarów: regulowane dozowniki mleka i kawy mieszczą pod sobą każdy kubek lub szklankę, jeśli te nie przekraczają 15 centymetrów wysokości.

Gdyby tego było mało, 2,4-litrowy zbiornik na wodą można łatwo usunąć i napełnić. Przy okazji ekspres poinformuje cię o niskim poziomie wody w zbiorniku i ziaren w pojemniku na kawę.

W kwestii przygotowywanie napojów mlecznych, możesz wybrać użycie specjalnego, dołączonego do zestawu pojemnika na mleko, lub spieniania z innego naczynia, a nawet bezpośrednio z kartonu mleka.

Bosch ufa swoim ekspresom do zabudowy do tego stopnia, że oferuje gwarancję na 15 tysięcy kubków. To oznacza, że urządzenie jest zaprojektowane, by kubek numer 1 był tak samo wysokiej jakości, jak kubek numer 15 tysięcy (zaparzone w ciągu pierwszych 24 miesięcy użytku niekomercyjnego). 

Prostota konserwacji

Utrzymanie twojego ekspresu Bosch w czystości pójdzie jak z płatka! Jednostka zaparzająca w ekspresach do zabudowy jest usuwana – możesz ją wyjąć i umyć pod kranem. Oprócz tego ekspresy wyposażone są w automatycznych program czyszczący system spieniania mleka: autoMilk, wykonywany po każdym użyciu spieniacza. Automatyczne płukanie wykonywane jest po każdym włączeniu i wyłączeniu. Co więcej, automatyczny program Calc’n’Clean powiadomi o konieczności wymiany filtra wody, odkamienienia i umycia urządzenia. Spieniacz, tacka ociekowa i pojemnik na ziarna są łatwe do usunięcia, można je też myć w zmywarce. To wszystko zapewnia maksymalną wygodę i oszczędność czasu. Usiądź, pij kawę i nie przejmuj się niczym innym!

Ekspresy ciśnieniowe i przelewowe marki Bosch to gwarancja uczynienia rytuału parzenia łatwiejszym i bardziej satysfakcjonującym. By dowiedzieć się więcej o poszczególnych modelach przeczytaj ich opisy na naszej stronie internetowej. Jeśli podjęcie decyzji wciąż stanowi dla ciebie trudność, zawsze możesz skontaktować się z konsultantem Przyjaciół Kawy: z przyjemnością dadzą ci przydatne wskazówki i pomogą w znalezieniu idealnego ekspresu! 

Czytaj więcej