MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy do kawy Bosch

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Pojemnik na mleko
Cechy
Proces
Ilość produktów w zestawie
Typ
Typ
Wynik w skali SCA
Promocje

O ekspresie do kawy Bosch

Ekspres do kawy Bosch to synonim niemieckiej staranności i zrównoważonego rozwoju. Każde urządzenie tej marki zostało zaprojektowane z najwyższą precyzją i niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu potrafi więcej, niż można by się spodziewać.

Niemieckie ekspresy do kawy Bosch w naszym asortymencie obejmują przelewowe i automatyczne ekspresy do zabudowy. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej na ich temat!  

Ekspresy przelewowe Bosch

Jeśli jesteś fanem czy fanką delikatnej kawy o zbalansowanym smaku, to ekspresy przelewowe Bosch są stworzone właśnie dla Ciebie! Oferujemy urządzenia z dwóch serii: Bosch ComfortLine i Bosch Styline.

Aroma+ i DripStop. Każdy ekspres przelewowy Bosch pozwala wzmocnić albo złagodzić smak kawy dzięki funkcji Aroma+. Jest to również ekspres do kawy z dzbankiem, który można odłączyć od urządzenia w dowolnym momencie i cieszyć się łykiem (lub kilkoma) pysznej, aromatycznej kawy bez czekania, aż dzbanek się napełni. Bez przypadkowego kapania z funkcją DripStop!

Łatwa konserwacja. Ekspresy przelewowe Bosch mają szybko i łatwo wyjmowane zbiorniki na wodę, które można napełniać bezpośrednio z kranu. EasyDescale3 – poręczna funkcja odkamieniania – składa się z trzech oddzielnych elementów: ustawienia twardości wody, sygnału informującego o konieczności uruchomienia programu odkamieniania oraz samego programu odkamieniania.

Wygoda i możliwość kontroli. Bosch Styline ma do zaoferowania kilka dodatkowych funkcji. System DualHeating gwarantuje optymalną temperaturę wody i utrzymuje ciepło, podczas gdy Aroma Sensor automatycznie dostosowuje czas parzenia. Kolejną rzeczą, która sprawia, że ekspres do kawy Bosch Styline jest łatwy i wygodny w użyciu, jest funkcja automatycznego wyłączania. Po określonym czasie od przygotowania kawy ekspres wyłącza się samodzielnie.

Dzbanek termiczny. Bosch Styline to ekspres do kawy z dzbankiem termicznym o podwójnych stalowych ściankach i łatwej do otwarcia pokrywce. Ciesz się gorącą, aromatyczną kawą przelewową dłużej!

Automatyczne ekspresy do zabudowy Bosch

U nas znajdziesz ekspresy do kawy do zabudowy Bosch serie 8: całkowicie czarny Bosch CTL636EB6 lub czarny Bosch CTL636ES6 z elementami koloru stali nierdzewnej. Co ważne, kolor jest jedyną rzeczą, odróżniającą te modele – wszystkie pozostałe funkcje i specyfikacje są identyczne.

Inteligentne parzenie. Oba omawiane ekspresy do kawy Bosch są wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT, interaktywną nawigację i inne funkcje, wśród których znajduje się innowacyjna aplikacja Home Connect. Z jej pomocą możesz kontrolować ekspres Bosch zdalnie prosto z urządzenia inteligentnego. Znajdziesz tam również kawową playlistę, dodatkowych 17 przepisów na kawę i wiele innych ciekawostek. Będzie tutaj również instrukcja obsługi ekspresu Bosch w wersji cyfrowej.

AromaDouble Shot i dwa napoje jednocześnie. Te ekspresy do kawy Bosch, za pomocą funkcji AromaDouble Shot, przygotują mocne napoje kawowe bez dodatkowej goryczki. Innowacyjny system grzewczy SensoFlow zapewni stałą temperaturę parzenia i zmaksymalizuje ekstrakcję aromatu. Gdyby tego było mało, ekspres do kawy Bosch może zaparzyć dwie porcje wybranego napoju za dotknięciem jednego przycisku.

Trwały i cichy ekspres do kawy. Nie da się zignorować faktu, że ekspres do zabudowy Bosch z młynkiem ceramicznym SilentCeram Drive to duma firmy – cicho mieli, jak i jest wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów. Co więcej, dzięki funkcji CoffeeSensor Pro automatycznie dostosuje się do rodzaju ziarna. Posiada również wielostopniową skalę regulacji.

Czyszczenie i odkamienianie ekspresu Bosch

Czyszczenie ekspresu do kawy Bosch pójdzie jak z płatka! Jednostka zaparzająca w ekspresach do zabudowy jest usuwalna – możesz ją wyjąć i umyć pod kranem. Oprócz tego, urządzenie jest wyposażone w automatyczny program czyszczący system spieniania mleka: autoMilk, który się aktywuje po każdym użyciu spieniacza. Automatyczne płukanie uruchamia się po każdym włączeniu i wyłączeniu. Co więcej, automatyczny program Calc’n’Clean powiadomi o konieczności wymiany filtra do wody, potrzeby odkamienienia i umycia urządzenia. Spieniacz, tacka ociekowa i pojemnik na ziarna są łatwe do wyjęcia, można je też myć w zmywarce. To wszystko zapewnia maksymalną wygodę i oszczędność czasu. Ekspres do kawy Bosch pozwoli Ci usiąść, pić kawę i niczym się nie przejmować.

Odkryj ekspres do kawy Bosch!

Czy to ciśnieniowe, czy to do zabudowy, ekspresy do kawy Bosch to gwarancja uczynienia rytuału parzenia łatwiejszym i bardziej satysfakcjonującym. Jeśli podjęcie decyzji wciąż stanowi dla ciebie trudność, zawsze możesz skontaktować się z pracownikiem Przyjaciół Kawy: z przyjemnością damy Ci przydatne wskazówki i pomożemy dobrać najlepszy ekspres do kawy!

Czytaj więcej