2+2

Ekspresy do kawy Bosch

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy Bosch

Ekspres do kawy Bosch to synonim niemieckiej staranności i zrównoważonego rozwoju. Każde urządzenie tej marki zostało zaprojektowane z najwyższą precyzją i niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu potrafi więcej, niż można by się spodziewać.

Niemieckie ekspresy do kawy Bosch w naszym asortymencie obejmują przelewowe i automatyczne ekspresy do zabudowy. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej na ich temat!  

Ekspresy przelewowe Bosch

Jeśli jesteś fanem czy fanką delikatnej kawy o zbalansowanym smaku, to ekspresy przelewowe Bosch są stworzone właśnie dla Ciebie! Oferujemy urządzenia z dwóch serii: Bosch ComfortLine i Bosch Styline.

Aroma+ i DripStop. Każdy ekspres przelewowy Bosch pozwala wzmocnić albo złagodzić smak kawy dzięki funkcji Aroma+. Jest to również ekspres do kawy z dzbankiem, który można odłączyć od urządzenia w dowolnym momencie i cieszyć się łykiem (lub kilkoma) pysznej, aromatycznej kawy bez czekania, aż dzbanek się napełni. Bez przypadkowego kapania z funkcją DripStop!

Łatwa konserwacja. Ekspresy przelewowe Bosch mają szybko i łatwo wyjmowane zbiorniki na wodę, które można napełniać bezpośrednio z kranu. EasyDescale3 – poręczna funkcja odkamieniania – składa się z trzech oddzielnych elementów: ustawienia twardości wody, sygnału informującego o konieczności uruchomienia programu odkamieniania oraz samego programu odkamieniania.

Wygoda i możliwość kontroli. Bosch Styline ma do zaoferowania kilka dodatkowych funkcji. System DualHeating gwarantuje optymalną temperaturę wody i utrzymuje ciepło, podczas gdy Aroma Sensor automatycznie dostosowuje czas parzenia. Kolejną rzeczą, która sprawia, że ekspres do kawy Bosch Styline jest łatwy i wygodny w użyciu, jest funkcja automatycznego wyłączania. Po określonym czasie od przygotowania kawy ekspres wyłącza się samodzielnie.

Dzbanek termiczny. Bosch Styline to ekspres do kawy z dzbankiem termicznym o podwójnych stalowych ściankach i łatwej do otwarcia pokrywce. Ciesz się gorącą, aromatyczną kawą przelewową dłużej!

Automatyczne ekspresy do zabudowy Bosch

U nas znajdziesz ekspresy do kawy do zabudowy Bosch serie 8: całkowicie czarny Bosch CTL636EB6 lub czarny Bosch CTL636ES6 z elementami koloru stali nierdzewnej. Co ważne, kolor jest jedyną rzeczą, odróżniającą te modele – wszystkie pozostałe funkcje i specyfikacje są identyczne.

Inteligentne parzenie. Oba omawiane ekspresy do kawy Bosch są wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT, interaktywną nawigację i inne funkcje, wśród których znajduje się innowacyjna aplikacja Home Connect. Z jej pomocą możesz kontrolować ekspres Bosch zdalnie prosto z urządzenia inteligentnego. Znajdziesz tam również kawową playlistę, dodatkowych 17 przepisów na kawę i wiele innych ciekawostek. Będzie tutaj również instrukcja obsługi ekspresu Bosch w wersji cyfrowej.

AromaDouble Shot i dwa napoje jednocześnie. Te ekspresy do kawy Bosch, za pomocą funkcji AromaDouble Shot, przygotują mocne napoje kawowe bez dodatkowej goryczki. Innowacyjny system grzewczy SensoFlow zapewni stałą temperaturę parzenia i zmaksymalizuje ekstrakcję aromatu. Gdyby tego było mało, ekspres do kawy Bosch może zaparzyć dwie porcje wybranego napoju za dotknięciem jednego przycisku.

Trwały i cichy ekspres do kawy. Nie da się zignorować faktu, że ekspres do zabudowy Bosch z młynkiem ceramicznym SilentCeram Drive to duma firmy – cicho mieli, jak i jest wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów. Co więcej, dzięki funkcji CoffeeSensor Pro automatycznie dostosuje się do rodzaju ziarna. Posiada również wielostopniową skalę regulacji.

Czyszczenie i odkamienianie ekspresu Bosch

Czyszczenie ekspresu do kawy Bosch pójdzie jak z płatka! Jednostka zaparzająca w ekspresach do zabudowy jest usuwalna – możesz ją wyjąć i umyć pod kranem. Oprócz tego, urządzenie jest wyposażone w automatyczny program czyszczący system spieniania mleka: autoMilk, który się aktywuje po każdym użyciu spieniacza. Automatyczne płukanie uruchamia się po każdym włączeniu i wyłączeniu. Co więcej, automatyczny program Calc’n’Clean powiadomi o konieczności wymiany filtra do wody, potrzeby odkamienienia i umycia urządzenia. Spieniacz, tacka ociekowa i pojemnik na ziarna są łatwe do wyjęcia, można je też myć w zmywarce. To wszystko zapewnia maksymalną wygodę i oszczędność czasu. Ekspres do kawy Bosch pozwoli Ci usiąść, pić kawę i niczym się nie przejmować.

Odkryj ekspres do kawy Bosch!

Czy to ciśnieniowe, czy to do zabudowy, ekspresy do kawy Bosch to gwarancja uczynienia rytuału parzenia łatwiejszym i bardziej satysfakcjonującym. Jeśli podjęcie decyzji wciąż stanowi dla ciebie trudność, zawsze możesz skontaktować się z pracownikiem Przyjaciół Kawy: z przyjemnością damy Ci przydatne wskazówki i pomożemy dobrać najlepszy ekspres do kawy!

Czytaj więcej