Kariera - Przyjaciele Kawy

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY PRODUKTU PREMIUM I OBSŁUGI KLIENTA

KRAKÓW

Chcesz szerzyć kulturę picia kawy w Polsce? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do naszego zespołu – będziesz jednym z niepowtarzalnych sprzedawców i razem będziemy osiągać coraz lepsze rezultaty.

Wyjątkowo szybko rozwijająca się w ostatnich czasach kultura kawy, wymaga od nas ciągłego poszukiwania wsparcia – ludzi, którzy kochają kawę, są komunikatywni i przyjacielscy i chcą stać u nas w „pierwszej linii“.
Poszukujemy nowego członka zespołu do pracy w naszym sklepie w Krakowie, który kocha kawę oraz herbatę i tą pasją będzie umiał podzielić się z klientami, w miły sposób udzielić im przyjaznej porady.

Główne obowiązki:
– zarządzanie powierzonym obszarem i dbanie o dobry wizerunek firmy,
– przygotowywanie nowych ofert i kontraktów handlowych,
– optymalizacja stanów magazynowych,
– realizacja zamówień w sklepie internetowym i stacjonarnym,
– obsługa klientów,
– ustalanie cen i inne.

Zakres obowiązków jest dość szeroki. Dokładniej omówimy je przy kawie, w trakcie spotkania.

Wymagania:
– znajomość j. angielskiego na komunikatywnym poziomie,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– chęć do pracy, rozwoju i doskonalenia,
– zdolności interpersonalne i komunikatywność,
– pasja do kawy i herbaty.

Oferujemy:
– umowa o pracę na pełny etat,
– konkurencyjne wynagrodzenie,
– profesjonalny i przyjacielski zespół współpracowników,
– możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowej firmie,
– możliwość awansu wraz z rozwojem firmy.

Jeśli uważasz, że jesteś właściwą osobą na to stanowisko, prześlij nam swoje CV (witamy@przyjacielekawy.pl). Prosimy o zawarcie w nim klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przyjaciele Kawy Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.