OFERTY MIESIĄCA
OFERTA TYGODNIA
OFERTA TYGODNIA
Darmowa dostawa

od 179 zł prosto do Twojego domu

Oceny Opineo 4.9/5

za jakość obsługi klienta

1 mln.+ zadowolonych klientów

na całym świecie

3 sklepy specjalistyczne w Polsce

z szerokim asortymentem

Kapsułki do kawy

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Typ panelu obsługi
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Ilość
Marki
Promocje

Kawa w kapsułkach to doskonałe rozwiązanie dla wiecznie zabieganychy, ale też lubiących smaczne rezultaty. Jest to jedna z najprostszych, a przy tym i najszybsza metoda przygotowywania kawy. Wystarczy włożyć kapsułkę do kapsułkowego ekspresu do kawy i wcisnąć przycisk, aby po kilku sekundach móc cieszyć się wspaniałą kawą! Jest to nie tylko szybki, ale też bardzo wygodny i higieniczny sposób robienia kawy – po wszystkim wystarczy tylko wyrzucić zużyte kapsułki. Codzienne czyszczenie rówież nie wymaga wiele uwagi, dzięki czemu jest to doskonała metoda na otrzymanie wyjątkowej i smacznej kawy szybko i wygodnie, bez poświęcania czasu na nielubiane czynności. Praktyczność kawy w kapsułkach to nie tylko prostota, ale też świeżość i różnorodność smaków: malina i czekolada, kwiaty i jabłko, marcepan i daktyle, a także wiele innych niezwykłych mieszanek, które zaskoczą i będą podobać się nawet najbardziej wymagającym kawoszom.

Czytaj więcej

Czy warto szukać tańszych zamienników kapsułek?

Cena kapsułek kawy zależy od kilku czynników. Po pierwsze - rodzaj kawy i jej jakość. Im wyższa jakość kawy, rzadszy, interesujący jej smak - tym wyższa cena. Należy również zwrócić uwagę na jakość kapsułek i tworzywo z jakiego są wykonane. Obecnie droższe kapsułki z kawą to takie, które są wykonane z biodegradowalnego tworzywa sztucznego („przyjaznego dla środowiska”). W kategorii średniej ceny można znaleźć kapsułki sprawdzone i preferowane przez klientów ze względu na stosunek ceny do jakości.

Oczywiście na rynku są też tanie alternatywy. Jednak ze względu na słabą jakość wykonania, podczas parzenia kawy mogą się złamać lub rozszczelnić. Może to wpłynąć nie tylko na smak kawy, ale także na działanie ekspresu. Fusy z kapsułek mogą spowodować poważne uszkodzenia urządzenia. Niestety w tym przypadku naprawa gwarancyjna nie zostanie uznana.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Czy kapsułki zawierają kawę rozpuszczalną?

Wypełnienie kapsułek kawą rozpuszczalną zależy od producenta i rodzaju napoju. Zwykle nie jest ona używana do napojów z czarną kawą, natomiast kapsułki do napojów mlecznych mogą zawierać kawę rozpuszczalną.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Które kapsułki będą pasować do mojego ekspresu do kawy?

Przed zakupem kapsułek ważne jest, aby wiedzieć, do jakiego ekspresu będą one używane. Oferujemy dwa rodzaje kapsułek z kawą - Dolce Gusto i Nespresso. Właśnie te nazwy określają wielkość kapsułek. Informacje te można znaleźć na naszej stronie internetowej pod każdym opisem kapsułek z kawą.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej