MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Showing all 10 results

O profesjonalnym ekspresie JURA

Przełomowe rozwiązania technologiczne, które wyróżniały domowy sprzęt JURA, znalazły swoje zastosowanie w branży specjalistycznej. Profesjonalne ekspresy do kawy JURA stały się ulubieńcami wymagających baristów, pracowników biurowych i klientów branży HoReCa na całym świecie.

Funkcje profesjonalnych ekspresów JURA

Faktem jest, że każdy ekspres ciśnieniowy JURA łączy w sobie innowacje, rozbrajający design i perfekcję ekstrakcji. Poniżej opisujemy cechy, które wyróżniają urządzenia gastronomiczne marki:

Mnogość specjałów. Po pierwsze, profesjonalny ekspres do kawy JURA oferuje wiele przepisów. Za jednym przyciskiem można zaparzyć klasyczną kawę czarną, jak i flat white, latte macchiato doppio, cold brew czy dwie filiżanki jednocześnie. Co więcej, możesz dostosować napój do preferencji osobistych.

Minimalny wkład. Po drugie, profesjonalny ekspres do kawy JURA wyróżnia intuicyjna obsługa i zintegrowane programy konserwacji, certyfikowane przez TÜV. System mleczny jest również czyszczony automatycznie. W razie potrzeby można go łatwo wyjąć i umyć. Ponadto, profesjonalny ekspres do kawy JURA jest łatwy w obsłudze dzięki nowoczesnemu ekranowi TFT i przednim przyciskom.

Dostosowane do Twoich potrzeb. Profesjonalne ekspresy do kawy JURA mają zwiększoną pojemność, dzięki czemu idealnie się sprawdzą w biurze i branży HoReCa. Niektóre modele posiadają nawet dwa młynki i dwa pojemniki na kawę ziarnistą, dzięki czemu urządzenia uraczą kawą ogromną liczbę osób.

Akcesoria dla większej wygody. W końcu, JURA oferuje akcesoria do ekspresów, m.in. chłodziarki i spieniacze do mleka, podgrzewacze do filiżanek. Dostosuj ekspres profesjonalny JURA do potrzeb i wymagań swoich klientów, poprawiając ich doznania smakowe!

Jaki profesjonalny ekspres do kawy JURA?

Ekspres do kawy JURA WE

Seria JURA WE pozwoli cieszyć się kawą w przestrzeni, gdzie codziennie wypija się około 30 filiżanek. Ten ekspres JURA do biura posiada 3 l zbiornik na wodę, 500 g pojemnik na kawę ziarnistą i pojemnik na fusy na 25 porcji. JURA WE6 przygotuje doskonałe ristretto, espresso, czarną kawę oraz gorącą wodę. Natomiast JURA WE8 oferuje 16 przepisów za jednym dotknięciem, w tym kawy mleczne, piankę, gorące mleko.

Ekspres do kawy JURA X

Linia JURA X będzie pomocnikiem w dużym biurze i branży HoReCa przygotowując do 80 filiżanek dziennie. Ekspres profesjonalny JURA X8 oferuje 21 różnych specjałów kawowych. JURA X8 ma także 5-litrowy zbiornik na wodę, pojemnik na 500 g ziaren kawy i pojemnik na 40 porcji fusów. 

Ekspres do kawy JURA GIGA X

Seria JURA GIGA X wyróżnia się szeroką gamą specjałów kawowych i ogromną pojemnością – urządzenia te mogą obsłużyć od 150 do 200 osób!

JURA GIGA X3 przygotuje do 31 indywidualnie zaprogramowanych przepisów i 12 receptur baristycznych, ogółem do 150 filiżanek dziennie. Oferujemy JURA GIGA X3c Gen 2 z bezpośrednim podłączeniem do sieci wodociągowej lub JURA GIGA X3 Gen 2 ze zintegrowanym zbiornikiem na wodę.

JURA GIGA X8 zadowoli klientów 32 różnymi specjałami, a ponadto przygotuje do dwóch porcji jednocześnie. To ekspres do kawy z dwoma pojemnikami na kawę i młynkami. Oferujemy JURA GIGA X8c Gen II ze stałym podłączeniem do wody lub JURA GIGA X8 Gen II z dużym pojemnikiem na wodę.

P.S. To nie wszystkie modele, jakie oferuje marka, poznaj też inne ekspresy do kawy JURA, w tym te do użytku domowego!

Odkryj profesjonalny ekspres do kawy JURA!

Profesjonalny ekspres do kawy JURA szybko i łatwo przygotuje wysokiej jakości kawę przy minimalnym wysiłku. Pamiętaj, że możesz liczyć na pomoc konsultantów Przyjaciół Kawy. Wspólnie znajdziemy odpowiedni ekspres do kawy do biura!

Czytaj więcej