Krótko o Przyjaciołach Kawy - Przyjaciele Kawy
Smak, który spodoba się wszystkim - 1 kg kawy ziarnistej „Caprissimo Fragrante“ taniej o 35%

Witaj, Przyjacielu Kawy!

Cieszymy się, że interesuje Cię nie tylko wspaniała kawa i ekspresy do kawy, ale i my – ci, którzy “ukrywają się” pod nazwą Przyjaciele Kawy. Kawa to nasza pasja, którą lubimy dzielić się z innymi. Wystarczy się z nami skontaktować. Poniżej zobaczysz więcej twarzy z naszej sporej drużyny 🙂

Po co jesteśmy?

Główny powód – my po prostu uwielbiamy kawę. Bardzo. Codziennie pijemy ponad 100 filiżanek espresso w naszych sklepach i jeszcze 50 w biurze. Swoich Klientów i gości codziennie częstujemy setkami filiżanek Latte, Cappuccino i czarnej kawy. Oto, skąd tak dużo wiemy o ekspresach do kawy i ich użytkowaniu, a także o samej kawie. Ale wiedza, którą się nie można podzielić, jest niewiele warta. Dlatego staramy się jak najwięcej pomagać i doradzać, aby Twój czas na kawę był prawdziwą przyjemnością.

Jak pracujemy?

Tak naprawdę, to mamy jeden cel – troszczyć się o naszych Klientów i miłośników kawy. Jeśli robi się to “od serca”, to wszystko inne po prostu układa się samo. Spróbuj czasami zatroszczyć się o innych, tak jak troszczysz się o siebie – efekt Cię zaskoczy:) To pewnie dlatego ludzie lubią się z nami kontaktować, spotykać i pewnie dlatego doceniają naszą obsługę. Czasami zdarza się też, że otrzymują od nas jakiś piękny dodatek do eleganckiego przygotowywania lub serwowania kawy.

Jak nam się udało?

Wszystko zaczęło się jakiś czas temu od dwóch ludzi. Jednak ze względu na potrzeby Klientów, zaczęliśmy się zmieniać i rozwijać. Tym sposobem dziś już mamy 6 sklepów internetowych (w Polsce, na Litwie, Łotwie, Białorusi, w Estonii i Finlandii) oraz 5 sklepów w krajach nadbałtyckich. Z Twoją pomocą, poszerzyliśmy asortyment ekspresów do kawy do ponad 200 modeli, kawy do 50 rodzajów i wszelakich dodatków i akcesoriów. Wspaniale, prawda? Tak! Jednak nie osiągnęlibyśmy tego bez prawdziwych miłośników kawy, takich jak Ty. Dziękujemy! No, więc może wstąpisz do nas na pyszną kawę?

preloader