MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy do kawy Melitta

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Pojemnik na mleko
Cechy
Proces
Ilość produktów w zestawie
Typ
Typ
Wynik w skali SCA
Promocje

O ekspresie do kawy Melitta

Zrodzone z pasji do kawy w latach 80-tych, ekspresy do kawy Melitta ucieleśniają połączenie tradycji i innowacji. Pozwalają użytkownikom dostosować doznania związane z piciem kawy dzięki regulowanym ustawieniom wielkości mielenia, temperatury parzenia i mocy kawy.

Automatyczne ekspresy ciśnieniowe Melitta

Automatyczne ekspresy ciśnieniowe Melitta sprawią, że nie będziesz musiał(-a) przykładać żadnego wysiłku podczas przygotowania kawy, a jedynie kliknąć pożądany napój. Oprócz tego, urządzenia te oferują:

Szeroki wybór specjałów

Ekspres do kawy Melitta (w zależności od modelu) pozwala przygotować od 2 do 18 różnych napojów kawowych (nie licząc tych, które stworzysz samodzielnie). Podstawowe modele zaparzą kawę czarną i espresso, zaś bardziej zaawansowane, np. ekspres ciśnieniowy Melitta Barista T Smart, posiadają nawet dwa pojemniki na różne rodzaje ziaren i funkcję IntenseAroma dla entuzjastów intensywnych smaków.

Cichy młynek

Więcej żadnego hałasu ostrza, miażdzącego ziarna! Ekspres do kawy Melitta pracuje niezwykle cicho, umożliwiając spokojne delektowanie się poranną kawą. Dodatkowo, młynek jest wyjątkowo szybki, więc przygotujesz ulubiony napój nawet w pośpiechu. 

Autentyczna funkcja przygotowania kawy

Ekspres do kawy Melitta przygotowuje autentyczne włoskie napoje mleczne zgodnie z ich włoskimi recepturami, wlewając składniki w określonej kolejności. 

Ekspres do kawy sterowany smartfonem

Ekspresy do kawy Melitta klasy Premium, np. Melitta CI Touch, oferują możliwość sterowania nimi wprost ze swojego telefonu bądź tabletu poprzez pobranie specjalnej aplikacji.

Ekspresy przelewowe Melitta

Oczywiście chlubą i dumą marki są również ekspresy przelewowe Melitta, które z roku na rok są udoskonalane i niezwykle nowoczesne nie tylko zewnątrz, ale również wewnątrz.

Wyjątkowe chwile

Ekspres przelewowy Melitta pozwoli dzielić się wspaniałymi chwilami przy aromatycznej kawie z bliskimi. Dzięki zbiornikom o pojemności od 1,2 do 1,3 litra, te urządzenia mogą przygotować od 10 do 15 filiżanek kawy.

Wygodne funkcje

Ekspres przelewowy Melitta jest wyposażony w praktyczne funkcje. Jedną z nich jest automatyczne wyłączanie. To nie tylko pomaga oszczędzać energię, ale także utrzymuje temperaturę napoju do momentu automatycznego wyłączenia. Czas trwania zazwyczaj waha się od 20 do 60 minut i zależy od modelu.

Przyjazny dla użytkownika

Doskonałym przykładem jest ekspres przelewowy z młynkiem Melitta AromaFresh Grind & Brew Therm. Możesz korzystać zarówno z kawy ziarnistej, jak i wstępnie zmielonej. Masz również możliwość regulowania poziomu mielenia, mocy kawy i liczby porcji, w ten sposób tworząc swój ulubiony przepis. Dodatkowo ten ekspres do kawy Melitta posiada wyjmowany zbiornik na wodę, dzbanek termiczny ze stali nierdzewnej oraz zintegrowany timer.

Czyszczenie i odkamienianie ekspresu Melitta 

Ekspresy do kawy Melitta wyposażone są w automatyczne programy odkamieniania i czyszczenia kawy, jak i niezwykle wygodną funkcję płukania systemu mlecznego. Nie oznacza to jednak, że urządzenie nie wymaga dodatkowej uwagi i zastosować środki do konserwacji. Odkamieniacz zwalcza osadzanie się kamienia, zapewniając długowieczność i optymalną wydajność. Jest to przydatne zwłaszcza w gospodarstwach domowych z twardą wodą. Dodatkowo jakość wody może poprawić filtr, dlatego nie zapominaj o jego regularnej wymianie. Tabletki lub płyn czyszczące zapobiegają osadzaniu się kamienia i usuwają resztki kawy. Filtry do wody i środki czyszczące Melitta są niezbędnym elementem w utrzymaniu najwyższej wydajności ekspresu do kawy, zapewniając, że każda zaparzona filiżanka jest idealna.

Odkryj ekspres do kawy Melitta!

Ekspres do kawy Melitta to połączenie niezawodności, trwałości i wysokogatunkowego smaku czarnego naparu. Nic dziwnego, przecież zawsze był doceniany za swoją precyzyjność i wysoką jakość!

Więcej szczegółów na temat każdego z modeli znajdziesz na dedykowanej im stronie produktu – a jeśli wybór tego jedynego urządzenia dla Ciebie jest nadal zbyt trudny, zawsze służymy radą! Pomożemy Ci znaleźć ekspres do kawy, który będzie nie mniej niż idealny dla Twoich potrzeb.

Czytaj więcej