Pokazuje 1-24 wyników z 44

Pokazać:

O ekspresie do domu JURA

Każdy „ekspresoznawca”, zapytany o wskazanie najbardziej prestiżowych urządzeń, bez wątpienia wybierze ekspres do kawy JURA. To właśnie domowe ekspresy do kawy JURA przyniosły firmie sławę, którą szczyci się do dziś.

Ekspres JURA – czy warto?

Wśród wielu dostępnych opcji na rynku, domowe ekspresy JURA wyróżnia się jako synonim wyjątkowej jakości, innowacji i niezrównanego smaku. Czy jednak urządzenia te są naprawdę warte swojej ceny?

Szereg młynków do wyboru

Ekspresy do kawy JURA są wyposażone w zaawansowane młynki. W seria JURA ENA posiada wyjątkowo szybki młynek Aroma G3. Zaś młynek Professional Aroma, zachowujący nawet o 12,2% więcej aromatu, jest dostępny w seriach JURA E i JURA S. W końcu JURA Z10 posiada młynek P.R.G., który dopasowuje poziom mielenia do wybranego napoju.

Psst! Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem(-ką), czy koneserem(-ką), ekspresy do kawy z młynkiem to mądry wybór!

Innowacyjne technologie parzenia

Domowe ekspresy JURA oferują wiele zaawansowanych funkcji. Są to chociażby inteligentne podgrzewanie, możliwość przygotowania kawy zimnej albo mocniejszej, technologia parzenia równomiernie nasyconej i gęstej konsystencji… Dzięki technologii Fine foam, szwajcarski ekspres do kawy JURA ze spieniaczem tworzy piankę mleczną.

Wygoda użytkowania

Domowe ekspresy do kawy JURA są dziecinnie proste w obsłudze. Wszystkie modele posiadają minimalistyczne, klarowne ekrany. Ponadto niektóre z nich (takie jak JURA ENA 8 Touch, JURA S8, JURA Z10 i JURA GIGA 10) są wyposażone w ekrany dotykowe. Na koniec technologia J.O.E.® pozwala sterować urządzeniami zdalnie (znajdziesz ją w JURA Z10 i JURA GIGA 10).

Prosta konserwacja

JURA to ekspresy do kawy samoczyszczące. Inteligentny system wody (I.W.S.) automatycznie rozpoznaje filtr Claris Smart. Jednostka zaparzająca nie wymaga ręcznego czyszczenia – zrobią to wygodne programy automatyczne i specjalne tabletki. Niektóre modele (JURA E8 i JURA Z10) posiadają też funkcję czyszczenia systemu mlecznego za jednym dotknięciem.

Luksusowy wygląd

Wiele modeli, m.in. JURA ENA 8 Touch, JURA E8, JURA S8, może pochwalić się pięknym podświetleniem filiżanek. Ponadto większość urządzeń jest dostępna w różnorodnych kolorach. Wybieraj – ekspres JURA biały, czarny, a może srebrny? W dodatku o różnych odcieniach!

Jaki ekspres JURA do domu wybrać?

Ekspres do kawy JURA ENA

Kompaktowe ekspresy JURA ENA mielą do 10 g ziaren na raz, dlatego spodobają się osobom, które preferują napary o średniej mocy. JURA ENA 4 został stworzony z myślą o miłośnikach espresso i czarnej kawy. Natomiast JURA ENA 8 Touch Full Nordic White zadowoli również tych, którzy lubią napoje na bazie mleka.

Ekspres do kawy JURA E

Domowe ekspresy do kawy JURA E mogą zaparzyć dwie filiżanki naraz lub zmielić do 16 g ziaren na porcję. Do wyboru są modele JURA E6 i JURA E8. Choć JURA E6 to ekspres do kawy ze spieniaczem, wciąż jest głównie skierowana do miłośników espresso i czarnej kawy. Z kolei modele JURA E8 oferują szerszy wybór napojów.

Ekspres do kawy JURA S

Model JURA S8 posiada funkcje, których nie znajdziemy w serii JURA E. Są to dotykowy ekran i nadajnik Smart Connect dołączony do zestawu. Szwajcarski ekspres do kawy JURA S8 ma także wbudowany przepis na latte, opcję gorącej wody, jak i możliwość programowania własnych przepisów.

Ekspres do kawy JURA Z

Seria ta obejmuje innowacyjny ekspres do kawy JURA Z10. Każdego dnia w ciągu miesiąca możesz delektować się coraz to różnym napojem, ponieważ JURA Z10 oferuje ich nawet 32. Ten ekspres domowy JURA jest wyposażony w elektronicznie sterowany młynek (P.R.G.).

Ekspres do kawy JURA GIGA

JURA GIGA 10 to automatyczny ekspres ciśnieniowy klasy premium. Oferuje szeroki specjałów, posiada dwa pojemniki na kawę ziarnistą, dwa oddzielne młynki, innowacyjny panoramiczny panel i intuicyjny interfejs.

Odkryj ekspres JURA do domu!

Wybierz ekspresy do kawy JURA już dziś i doświadcz smaku, który przekracza wszelkie oczekiwania!

P.S. Aby wybór był jeszcze lżejszy, przeczytaj nasz post na blogu pt. Jak wybrać najlepszy domowy ekspres JURA?”. Zaś jeśli chcesz potrzebujesz rady fachowców, zwróć się do pracowników Przyjaciół Kawy!

Czytaj więcej