Możesz odebrać zamówienie osobiście w naszym sklepie. Godziny otwarcia znajdziesz tutaj

Ekspresy automatyczne

Cena
Producent
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Stosowana kawa
Promocje
Filtr  
Sortuj
Filtr  

Pokazuje 1-22 wyników z 199

Najlepsza i najbardziej aromatyczna kawa jest przyrządzana ze świeżo zmielonych ziaren. Dlatego automatyczne ekspresy do kawy mają wbudowany młynek. Mielą one tylko tylko ziaren, ile jest potrzebne na przygotowanie danej porcji. Ponieważ kawa ziarnista jest kluczowa dla smaku napoju, ekspresy automatyczne pozwalają na regulację jego mocy. Wbudowany system mleczny pozwala na przygotowywanie różnego rodzaju kaw białych. Są to urządzenia bezpieczne – zarówno w domu, w którym są dzieci, jak i w biurze, gdzie jest wiele osób. Pyszna kawa jest przygotowywana ze świeżo zmielonych ziaren za przyciśnięciem guzika. Ogólnie, automatyczne ekspresy do kawy wyróżnia szybkość działania – wystarczy kilka chwil, aby przygotować latte lub cappuccino. Dzięki automatyzacji, nie tylko szybko przyrządzisz kawę, ale też łatwo zadbasz o higienę samego ekspresu – funkcje czyszczenia i odkamieniania. Nasz szeroki asortyment automatycznych ekspresów do kawy zapewni Ci możliwość najlepszego wyboru, abyś mógł cieszyć się profesjonalnie zrobioną kawą o prawdziwym aromacie w swoim domu lub biurze.

Który system mleczny jest najwygodniejszy?

Wybierając ekspres automatyczny, warto zastanowić się jak często będą przygotowywane…
Czytaj więcej

Wybierając ekspres automatyczny, warto zastanowić się jak często będą przygotowywane napoje mleczne, jaki mamy budżet przeznaczony na ekspres do kawy i jakiej jakości napojów mlecznych oczekujemy. Zgodnie z tymi kryteriami każdy system mleczny spełnia specyficzne potrzeby klienta:

Ręczny spieniacz. Jest często stosowany w ekspresach do kawy ze średniej półki cenowej. Przygotowanie pianki mlecznej w ten sposób nie jest trudne, wymaga jednak pewnej wiedzy i praktyki. Ekspresy z ręcznym spieniaczem wybierają klienci, którzy chcą kupić ekspresy w niższej cenie i chcą mieć możliwość parzenia kawy mlecznej.

Automatyczny system spieniania mleka lub zintegrowany pojemnik na mleko. Ten system mleka jest jednym z najpopularniejszych i najczęścniej preferowanych. Jego osobliwość - możliwość przyrządzania napojów mlecznych bez szczególnych umiejętności, często wystarczy jedno lub dwa naciśnięcia przycisku. Automatyczny system spieniania mleka z rureczką jest wbierany jest przez osoby, chcące prostej konserwacji i dobrze spienionego mleka. Tymczasem zintegrowany zbiornik na mleko jest przydatny dla tych, którzy nie mają wolnego miejsca na karton mleka obok ekspresu, a chcą cieszyć się prostym przygotowaniem mlecznej kawy.

System Latte Go. Jest to najnowszy system mleczny o wyjątkowo łatwej konserwacji. Wystarczy go przepłukać, aby zbiornik na mleko pozostał czysty. Ten system nie posiada wielu elementów do czyszczenia, więc dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na konserwację ekspresu - ten system mleczny będzie najwygodniejszy.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Kiedy ekspres do kawy jest uważany za automatyczny?

Ekspres automatyczny to ekspres do kawy, który ma zintegrowany młynek…
Czytaj więcej

Ekspres automatyczny to ekspres do kawy, który ma zintegrowany młynek i mechanizm parzenia kawy.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Który ekspres do kawy jest najlepszy?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Przy wyborze ekspresu…
Czytaj więcej

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Przy wyborze ekspresu do kawy może pomóc statystyka - ludzie kupują ten ekspres na około 5-7 lat. Dlaczego ten fakt jest ważny? Na taki okres czasu ważne jest, aby zakupić niezawodny model i co najważniejsze spełniający wszystkie nasze potrzeby. Dodatkowo każdy klient ma inne życzenia i oczekiwania, dlatego mówiąc szczerze - to, co działa najlepiej dla Twoich współpracowników czy sąsiadów, nie zawsze będzie najlepszą opcją dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zawsze zalecamy dzielenie się swoimi oczekiwaniami ze sprzedawcą. Aby łatwiej sprecyzować swoje oczekiwania, zastanów się nad:


  1. Rodzajem kawy, który lubisz najbardziej - czarna, espresso czy kawa mleczna? Są ekspresy, których technologie są zaprojektowane tak, aby stworzyć idealny napój espresso. Istnieje również możliwość wyboru spośród różnych systemów mleka, które są dostosowane do różnych potrzeb.
  2. Ile miejsca posiadasz na ekspres do kawy w swoim domu? Może się to wydawać drobiazgiem, ale w niektórych przypadkach, gdy klienci wybierają ekspres do kawy, który najlepiej spełnia ich oczekiwania, stają przed dylematem dopasowania go do zagospodarowanej przestrzeni.
  3. Czego oczekujesz od swojego nowego ekspresu do kawy? Jeśli szukałeś już konkretnego modelu online lub korzystałeś z niego w domu znajomego, powiedz o tym sprzedawcy. Jeśli to nie jest Twój pierwszy ekspres do kawy, to nie mamy wątpliwości, że już wiesz, jakie funkcje są dla Ciebie ważne, na co zwrócić uwagę. Najnowsza technologia, bardzo cicha praca, wyjątkowo prosta konserwacja - wszystko jest możliwe!

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Jaka jest różnica między młynkiem ceramicznym a stalowym?

Opinie są różne. Wszystkie młynki są zaprojektowane w tym samym…
Czytaj więcej

Opinie są różne. Wszystkie młynki są zaprojektowane w tym samym celu, tj. do mielenia ziaren. Jeśli korzystasz z ekspresu do kawy w domu i przygotowujesz do 20 filiżanek dziennie, to wybór młynka ze względu na tworzywo wykonania, nie jest aż tak istotny. Mimo to młynki różnych producentów, są inaczej zaprojektowane.

Młynek ceramiczny:

  • Może być cichszy w zależności od miejsca montażu w ekspresie do kawy;
  • Nagrzewa się mniej przy ciągłej pracy i nie podgrzewa (przypala) ziaren.

Młynek ze stali nierdzewnej:

  • Jest trwalszy przy zaparzaniu dużych ilości kawy;
  • Może być mniej wrażliwy na twardsze elementy, które czasem trafiają do kawy (niedoprażone ziarna, zanieczyszczenia itp.)

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej