Kawowa TOP oferta

Ekspresy do kawy na kapsułki

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

Co jest lepsze – automatyczny ekspres do kawy czy na kapsułki?

Zawsze powtarzamy - najlepsze jest to, co spełnia Twoje potrzeby. Ekspresy kapsułkowe trafiły do ​​serc klientów ze względu na ich niezwykle łatwe użytkowanie i konserwację. Ponadto za każdym razem można zaparzyć inny rodzaj kawy, a samo urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca. Wybierane są nie tylko do domu, ale także świetnie sprawdzają się w podróży lub małym biurze.

Ekspresy automatyczne zawsze przygotowują kawę ze świeżo zmielonych ziaren, wykorzystują wyższe ciśnienie i mają więcej funkcji. Na decyzję o wyborze tego typu ekspresu może wpłynąć fakt, że cena jednej filiżanki kawy jest relatywnie niższa niż kapsułki, a różnorodność napojów i technologii znacznie większa.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Czy w kapsułkach używana jest kawa rozpuszczalna i mleko w proszku?

W naszym asortymencie kapsułek z czarną kawą, nie kawa rozpuszczalna nie jest używana w kapsułkach do parzenia czarnej kawy. Natomiast napoje mleczne mogą zawierać kawę rozpuszczalną, w zależności od producenta i rodzaju napoju.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Czy tylko jeden rodzaj kapsułek pasuje do mojego ekspresu?

Kupując kapsułki z kawą, możesz wybierać spośród różnych producentów i rodzajów kapsułek kawowych. Ważne jest, aby zwracać uwagę na ich kształt. Opakowanie kapsułek z kawą wskazuje, do jakiego typu ekspresu (Nespresso czy Dolce gusto) należy ich używać. Te informacje można również znaleźć w opisie produktu w naszym sklepie internetowym. Jeśli pojawią się wątpliwości co do wyboru, zawsze możesz zapytać sprzedawcę i kupić potrzebny produkt."

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Jak wybrać ekspres na kapsułki?

Ekspresy kapsułkowe wyróżnia zintegrowany system kapsułkowy. Niektórzy producenci ekspresów kapsułkowych stawiają na jakość czarnej kawy, inni na oferowanie szerokiej gamy rożnych napojów. Przy wyborze ekspresu należy zwrócić uwagę na możliwość zakupu dla nich odpowiednich kapsułek. Zdarzały się przypadki, gdy klienci kupują rzadszy model ekspresu na kapsułki i nie mogą wtedy znaleźć odpowiednich kapsułek w lokalnych sklepach. Obecnie oferujemy dwa rodzaje ekspresów kapsułkowych:

Ekspresy do kawy Dolce Gusto. Przeznaczony dla klientów lubiących różnorodność smakową i eksperymenty. Po zakupie jednego z tego typu urządzeń będziesz mógł przyrządzić napoje z czarnej kawy, a także kawę mleczną czy nawet kakao. Maszyny te są szczególnie zalecane, gdy preferuje się napoje mleczne, ale nie mamy wystarczającej ilości miejsca na większy ekspres.

Ekspresy do kawy Nespresso. Jeśli Twoje ulubione napoje kawowe to espresso i kawa czarna (do 120-140 ml), to ten ekspres jest dla Ciebie. Szeroki wybór kapsułek, wysokiej jakości kaw i mieszanek - bardzo duży wybór. Jeśli jednak jesteście fanami napojów z mlekiem to należy zwrócić uwagę - niektóre systemy w ekspresach kapsułkowych marki Nespresso wykorzystują wyłącznie świeże mleko (bez mleka w proszku).  

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

O ekspresie do kawy na kapsułki

Ekspres do kawy na kapsułki to doskonały wybór dla współczesnego człowieka, który zawsze poszukuje sposobu na to, by jak najszybciej i jak najłatwiej cieszyć się pełnią wszystkiego. Zacznij swój dzień bezproblemowo i z pyszną filiżanką kawy!

Ekspres na kapsułki – czy warto?

Dobra cena. Jeśli chcesz cieszyć się gęstym espresso, pokrytym cremą, musisz kupić ekspres ciśnieniowy do kawy. Niestety, nie są to urządzenia bardzo tanie. Dlatego też, w porównaniu z ciśnieniowymi modelami automatycznymi i kolbowymi, ekspres do kawy na kapsułki jest bardzo przystępny cenowo. Dodatkowo oferuje przecież to samo ciśnienie 15-19 bar. Tani ekspres na kapsułki w naszej ofercie zaczyna się już od 229 zł! Nie ma potrzeby więc wydawać setek, a nawet tysięcy złotych. Dobry ekspres na kapsułki wystarczy, aby móc cieszyć się włoskim espresso czy specjałem mlecznym.

Kompaktowość. Ekspresy na kapsułki są niezwykle kompaktowe, dlatego idealne dla tych, którzy nie mają zbyt wiele miejsca w kuchni. Ta cecha oznacza również, że są one szczególnie mobilne. Można je zabrać ze sobą w podróż lub na weekendowy wyjazd do domku letniskowego. Polecamy obejrzeć wszystkie małe ekspresy do kawy w naszej ofercie!

Szeroki wybór kaw. Jeśli chcesz, możesz kupić 100 kapsułek z kawą, każda z nich należy do innego gatunku, i codziennie cieszyć się nowymi smakami! Kawa jest zamknięta w kapsułkach, co gwarantuje zachowanie jej aromatu. Ekspres kapsułkowy jest szczególnie wygodny, jeśli członkowie Twojej rodziny lub grupy przyjaciół lubią rozkoszować się różnymi smakami.

Minimum konserwacji. Ekspresy kapsułkowe wykorzystują kapsułki do parzenia kawy, dzięki czemu proces parzenia kawy jest szczególnie schludny. Ponieważ zmielona kawa jest zamknięta w kapsułce, można uniknąć bałaganu w kuchni i zapobiec rozsypaniu fusów po blacie kuchennym. Codzienna konserwacja urządzeń, jakimi są ekspresy do kawy na kapsułki, jest tak prosta, że praktycznie nie istnieje. Jeśli w zbiorniku nie ma wody, należy go napełnić, a także wyrzucić zużyte kapsułki. Przy okazji, ekspresy na kapsułki w większości są wyposażone w zintegrowany automatyczny program odkamieniania. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć kilka przycisków!

Jak działa ekspres na kapsułki?

Łatwo, wygodnie i szybko – te trzy słowa opisują istotę działania kapsułkowych ekspresów do kawy. Wystarczy bowiem napełnić zbiornik na wodę do pożądanego poziomu, włączyć i pozwolić mu się nagrzać – zazwyczaj zajmuje to około 1-2 minut. Następnie trzeba włożyć do kapsułkę z wybraną odmianą kawy i nacisnąć przycisk. Czasami można też wybrać preferowany rozmiar filiżanki i moc naparu. Następnie urządzenie przebija kapsułkę – za pomocą wysokiego ciśnienia gorąca woda jest przepychana przez kawę i wlewana prosto do filiżanki. W rezultacie otrzymujesz napój, który jest tak samo dobry jak ten, który podano by Ci w restauracji! Nie zapomnij wyrzucić zużytej kapsułki!

Jaki ekspres na kapsułki wybrać?

Wybierając dobry ekspres do kawy na kapsułki, musisz zdecydować, który system kapsułek jest dla Ciebie odpowiedni. Polecamy wybrać jeden z najpopularniejszych. W przeciwnym razie, znalezienie odpowiednich kapsułek dla Twojego systemu może stać się później wyzwaniem. Najlepsze ekspresy na kapsułki znajdziesz w ofercie marek Nespresso i NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Ekspres do kapsułek Nespresso

Ekspresy Nespresso stały się tak znane, że inni producenci zaczęli produkować kapsułki, stworzone dla nich! Oznacza to, że nawet najbardziej wybredni koneserzy kawy z pewnością znajdą ekspres do kawy kapsułkowy, który przypadnie im do gustu. Możesz wybierać według konstrukcji, wymiarów, wielkości zbiornika na wodę, obecności lub braku spieniacza, liczbie zintegrowanych receptur kawy.

Ekspres do kawy Nespresso

U nas w asortymencie znajdziesz przeróżne ekspresy do kawy Nespresso. Są to nowoczesne urządzenia, dostosowane do różnych potrzeb. Na przykład, jeśli lubisz czarne klasyki, wystarczy Ci zwykły niewielki model. Jeśli zaś wolisz napoje mleczne, wybierz ekspres do kawy na kapsułki ze spieniaczem mleka. Wszystkie systemy mleczne Nespresso wykorzystują prawdziwe mleko zamiast mleka w proszku. Możesz wybrać ekspres na kapsułki ze spieniaczem ręcznym, samodzielnie spieniać mleko i poczuć się jak prawdziwy barista (lub nawet nauczyć się robić latte art!). Inną opcją jest ekspres kapsułkowy z zintegrowanym pojemnikiem na mleko. Z nim zrobisz latte lub cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku. 

Nie sposób ominąć kompaktowych rozmiarów tych urządzeń! W ofercie producenta znajdziesz mini ekspres do kawy na kapsułki Nespresso Essenza Mini albo po prostu mały ekspres na kapsułki Nespresso Pixie. Jeszcze inny model – Nespresso Inissia – waży zaledwie 2.4 kg! Wymiary znajdziesz w opisie poszczególnych modeli. 

Co ciekawe, marka Nespresso w ciągu ostatnich lat bardzo owocnie współpracowała z innymi uznanymi producentami ekspresów do kawy. W ten sposób powstały ekspres De’Longhi Nespresso oraz ekspres Krups Nespresso

U De’Longhi znajdziesz połączenie włoskiej tradycji parzenia i nowoczesnych funkcji. Są to m.in. elegancki design, ciśnienie 19 bar, wygodne systemy mleczny, funkcja oszczędzania energii. Wszystko to w sobie mieści jeden ekspres Nespresso De’Longhi

Jeśli zaś chodzi o markę Krups, jest znana z opracowania szczegółów i precyzji parzenia. Ekspres na kapsułki Nespresso Krups oferuje m.in. możliwość programowania rozmiarów filiżanek, regulacji mocy naparu, łatwą konserwację. Może więc to właśnie ekspres Nespresso Krups będzie tym, czego szukasz?

Kawa do ekspresu Nespresso. Niezależnie od tego, czy stawiasz na wzornictwo, zaawansowane funkcje, a może obie te cechy, ekspresy na kapsułki Nespresso oferują naprawdę zróżnicowany wybór. I chociaż nie spotkasz u nas ekspresu, do którego pasuje każdy rodzaj kapsułek, zajrzyj na stronę pt. Kapsułki do Nespresso. Znajdziesz tam kapsułki z mocną bądź delikatną kawą, bezkofeinowe, a nawet z herbatą!

Ekspres do kapsułek NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Niezwykle popularny jest również ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Tego typu ekspres do kawy na kapsułki jest uwielbiany zarówno przez dorosłych, jak i nastolatków, a nawet dzieci! Wynika to z faktu, że te ekspresy kapsułkowe potrafią przygotować doskonałą filiżankę kakao lub gorącej czekolady. 

Ekspres do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto®

W przeciwieństwie do Nespresso, ekspres na kapsułki Dolce Gusto® do parzenia napojów na bazie mleka stosuje kapsułki wypełnione mlekiem w proszku. Jest to szczególnie wygodne, jeśli w pobliżu nie ma lodówki ze świeżym mlekiem. Nie musisz też poświęcać czas na konserwację systemu mlecznego swojego urządzenia. Wystarczy włożyć kapsułkę i cieszyć się idealnie gęstą mleczną pianką!

Ekspresy na kapsułki od NESCAFÉ® Dolce Gusto® różnią się konstrukcją, wielkością i kształtem zbiornika na wodę (niektóre zbiorniki łatwiej napełnić i wyczyścić niż inne), a także sposobem obsługi (niektóre ich ekspresy kapsułkowe są obsługiwane ręcznie, podczas gdy inne umożliwiają zaprogramowanie wielkości porcji). 

Czy zdziwisz się, jeśli powiemy Ci, że NESCAFÉ® Dolce Gusto® także współpracowało z De’Longhi? W tym przypadku na rynek również zawitały urządzenia doskonałej inżynierii. Ekspres na kapsułki De’Longhi NESCAFÉ® Dolce Gusto® jest niezwykle stylowy i wygodny w użytkowaniu. Tutaj w asortymencie znajdziesz mały ekspres do kawy na kapsułki Dolce Gusto Genio, Mini Me i inne.

Kawa do ekspresu Dolce Gusto. W Dolce Gusto zaskakuje nie tylko styl i funkcjonalność, ale także ilość rodzajów kapsułek. Możesz znaleźć kapsułki do NESCAFÉ® Dolce Gusto®, które doskonale nadają się do przygotowania cappuccino, karmelowego latte macchiato, kakao, napojów czekoladowych czy nawet modnej kawy cold brew.
Odkamienianie i czyszczenie ekspresu na kapsułki

Jak już pisaliśmy wyżej, konserwacja ekspresu polega na regularnym płukaniu zbiornika na wodę, czyszczeniu wylewki kawy, tacki ociekowej, pojemnika na kapsułki. 

Jak odkamienić ekspres na kapsułki? Jak wszystkie urządzenia elektryczne, które wykorzystują wodę, ekspres do kawy na kapsułki jest podatne na osadzanie się kamienia. Upewnij się więc, że odkamieniasz swój ekspres kapsułkowy co najmniej raz na kilka miesięcy. Wlej płyn lub wrzuć tabletkę odkamieniającą do zbiornika na wodę i dodaj wodę. W czasie trwania procesu, roztwór wody i odkamieniacza napełnia system wodny. Wreszcie roztwór w odstępach czasu wylewa się z urządzenia. Po procedurze należy dokładnie wypłukać zbiornik na wodę, napełnić go i jeszcze raz przepłukać cały system wodny.

Mamy dla Ciebie także przydatne artykuły pt. Konserwacja ekspresu do kawy Nespresso tudzież konserwacja ekspresu do kawy Nescafé Dolce Gusto. Dowiedz się wszystkich szczegółów i ciesz się długowiecznością urządzenia!

Odkryj ekspres na kapsułki!

Jeśli nadal nie masz pewności, który ekspres do kawy na kapsułki najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, śmiało sięgnij po pomoc konsultantów Przyjaciół Kawy. Z przyjemnością pomogą Ci wybrać najlepszy ekspres kapsułkowy! Możesz również poznać inne ekspresy do kawy.

Czytaj więcej