Nasze sklepy są otwarte. Godzinny otwarcia znajdziesz tutaj

Ekspresy na kapsułki

Cena
Producent
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Stosowana kawa
Promocje
Filtr  
Sortuj
Filtr  

Pokazuje 1-22 wyników z 71

Żyjesz w pośpiechu, ale bardzo lubisz pyszną kawę? Ekspresy kawpsułkowe łatwo i szybko przygotowują filiżankę smakowitej kawy – wystarczy włożyć kapeułkę z kawą do ekspresu, nacisnąć przycisk i już można cieszyć się wyśmienitym napojem łatwo i szybko. Kapsułki z kawą to małe szczelne plastikowe opakowanie z pokrywką z folii aluminiowej. Należy zauważyć, że te kapsułki różnią się od saszetek lub tabletek z kawą. Jedną z głównych różnic jest zastosowanie kapsułek w ekspresach kapsułkowych o wysokim ciśnieniu. Najczęściej kapsułki te stanowią część zamkniętego lub otwartego procesu. Otwarty system umożliwia ekspresowi do kawy używanie innych produktów kapsułkowych, ponieważ większość producentów kapsułek jest kompatybilna z działaniem ekspresu do kawy, a kapsułki z zamkniętą miseczką są przystosowane tylko do kapsułek Nespresso. Te kapsułki stanowią mieszankę odpowiedniej ilości kawy w opakowaniu jednorazowym, aby uzyskać odpowiednią moc i łatwo zrobić nie tylko tradycyjną filiżankę kawy czarnej, ale także doskonałe kawy z mlekiem: cappuccino lub latte. Jedna kapsułka kawy jest zaprojektowana tak, aby zrobić jedną porcję napoju. Zasada wykorzystania ekspresów do kawy na kapsułki jest analogiczna jak w przypadku ekspresów do kawy: kapsułka jest włożona, a przycisk wciśnięty, kapsułka zostaje przerywana i jest pod ciśnieniem zalewana gorącą wodą. Następnie wystarczy wyrzucić zużytą kapsułkę, nie trzeba niczego czyścić ani obsługiwać – jest to proste, wygodne, szybkie i smaczne. Ekspres do kawy na kapsułki jest tak mały i praktyczny, że można go z łatwością transportować z domu do dowolnego miejsca – i zabrać je na wakacje lub w delegację. Ponadto, dzięki obfitości kapsułek oferowanych przez producentów, kawa spodoba się nawet wybrednym kawoszom, a także dzieciom, bo niektórzy producenci kapsułek produkują również kapsułki z kakao i zimną herbatą. W naszym asortymencie polecamy najbardziej znane i sprawdzone ekspresy z systemami kapsułkowymi NESCAFÉ® Dolce Gusto®, Nespresso i ILLY.

Co jest lepsze – automatyczny ekspres do kawy czy na kapsułki?

Zawsze powtarzamy - najlepsze jest to, co spełnia Twoje potrzeby.…
Czytaj więcej

Zawsze powtarzamy - najlepsze jest to, co spełnia Twoje potrzeby. Ekspresy kapsułkowe trafiły do ​​serc klientów ze względu na ich niezwykle łatwe użytkowanie i konserwację. Ponadto za każdym razem można zaparzyć inny rodzaj kawy, a samo urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca. Wybierane są nie tylko do domu, ale także świetnie sprawdzają się w podróży lub małym biurze.

Ekspresy automatyczne zawsze przygotowują kawę ze świeżo zmielonych ziaren, wykorzystują wyższe ciśnienie i mają więcej funkcji. Na decyzję o wyborze tego typu ekspresu może wpłynąć fakt, że cena jednej filiżanki kawy jest relatywnie niższa niż kapsułki, a różnorodność napojów i technologii znacznie większa.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Czy w kapsułkach używana jest kawa rozpuszczalna i mleko w proszku?

W naszym asortymencie kapsułek z czarną kawą, nie kawa rozpuszczalna…
Czytaj więcej

W naszym asortymencie kapsułek z czarną kawą, nie kawa rozpuszczalna nie jest używana w kapsułkach do parzenia czarnej kawy. Natomiast napoje mleczne mogą zawierać kawę rozpuszczalną, w zależności od producenta i rodzaju napoju.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Czy tylko jeden rodzaj kapsułek pasuje do mojego ekspresu?

Kupując kapsułki z kawą, możesz wybierać spośród różnych producentów i…
Czytaj więcej

Kupując kapsułki z kawą, możesz wybierać spośród różnych producentów i rodzajów kapsułek kawowych. Ważne jest, aby zwracać uwagę na ich kształt. Opakowanie kapsułek z kawą wskazuje, do jakiego typu ekspresu (Nespresso czy Dolce gusto) należy ich używać. Te informacje można również znaleźć w opisie produktu w naszym sklepie internetowym. Jeśli pojawią się wątpliwości co do wyboru, zawsze możesz zapytać sprzedawcę i kupić potrzebny produkt."

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Jak wybrać ekspres na kapsułki?

Ekspresy kapsułkowe wyróżnia zintegrowany system kapsułkowy. Niektórzy producenci ekspresów kapsułkowych…
Czytaj więcej

Ekspresy kapsułkowe wyróżnia zintegrowany system kapsułkowy. Niektórzy producenci ekspresów kapsułkowych stawiają na jakość czarnej kawy, inni na oferowanie szerokiej gamy rożnych napojów. Przy wyborze ekspresu należy zwrócić uwagę na możliwość zakupu dla nich odpowiednich kapsułek. Zdarzały się przypadki, gdy klienci kupują rzadszy model ekspresu na kapsułki i nie mogą wtedy znaleźć odpowiednich kapsułek w lokalnych sklepach. Obecnie oferujemy dwa rodzaje ekspresów kapsułkowych:

Ekspresy do kawy Dolce Gusto. Przeznaczony dla klientów lubiących różnorodność smakową i eksperymenty. Po zakupie jednego z tego typu urządzeń będziesz mógł przyrządzić napoje z czarnej kawy, a także kawę mleczną czy nawet kakao. Maszyny te są szczególnie zalecane, gdy preferuje się napoje mleczne, ale nie mamy wystarczającej ilości miejsca na większy ekspres.

Ekspresy do kawy Nespresso. Jeśli Twoje ulubione napoje kawowe to espresso i kawa czarna (do 120-140 ml), to ten ekspres jest dla Ciebie. Szeroki wybór kapsułek, wysokiej jakości kaw i mieszanek - bardzo duży wybór. Jeśli jednak jesteście fanami napojów z mlekiem to należy zwrócić uwagę - niektóre systemy w ekspresach kapsułkowych marki Nespresso wykorzystują wyłącznie świeże mleko (bez mleka w proszku).  

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej