Oferty miesiąca na ekspresy do kawy! Zobacz więcej

Ekspresy do kawy Philips

Cena
Producent
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Typ panelu obsługi
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Średnica żaren
Promocje
Filtr  
Sortuj
Filtr  

Wyniki wyszukiwania: 21

Philips to holenderska firma stworzona przez Sir Gerarda i ojca Fredericka Philipsa w 1891 roku. W dziedzinie kawy zaczęli specjalizować się dopiero od 1965 roku, tworząc unikalny system Boil and Brew. System ten sprowadza wodę do optymalnej temperatury 93 °C, napełniając napój prawdziwymi aromatami kawowymi. W 2015 roku firma Euromonitor International przyznała firmie Philips numer 1 ekspresu do kawy w Europie Zachodniej. Holenderska firma Philips w ciągu ostatnich 120 lat zawsze oferowała klientom innowacje i nowe produkty wprowadzone na rynek. Głównym celem jest rozwój innowacji w zakresie zdrowia, stylu życia i rozwoju, poprawy życia ludzi. Ekspresy do kawy firmy Philips wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, prostą obsługą, doskonałym wzornictwem i, oczywiście, wyjątkowo dobrą kawą. Ekspresy do kawy Philips zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​każdego gustu. Ponieważ posiada funkcję CoffeSwitch, która przełącza między dwoma trybami: dla mocnego espresso lub kawy tradycyjnej. Firma Philips oferuje w pełni automatyczne ekspresy do kawy, które można łatwo obsługiwać i dostosowywać do przygotowywania kawy zgodnie z potrzebami. A jeśli chcesz bardziej uczestniczyć w procesie parzenia kawy, wybierz kolbowe ekspresy do kawy. Metody mielenia i parzenia kawy są dostosowane, dzięki czemu można cieszyć się kawą z kolegami lub członkami rodziny. W szerokiej gamie produktów z pewnością znajdziesz ekspres do kawy firmy Philips, który pasuje do Ciebie i Twojego stylu życia.

Czy warto wybrać ekspres z młynkiem ceramicznym?

Młynek ceramiczny w niektórych przypadkach może być cichszy i nie…
Czytaj więcej

Młynek ceramiczny w niektórych przypadkach może być cichszy i nie nagrzewa się tak, jak stal nierdzewna. Cechy te mają znaczenie, gdy jednorazowo przygotowuje się więcej niż 10-15 filiżanek kawy.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Co wyróżnia system mleczny Latte go?

Latte go to innowacyjny i niezwykle łatwy w utrzymaniu system…
Czytaj więcej

Latte go to innowacyjny i niezwykle łatwy w utrzymaniu system mleczny. Ten, zaprojektowany przez markę Philips system wykorzystuje proces szybkiego napowietrzania mleka w okrągłym pojemniku. Dzięki tej technologi spieniania, produkcja pianki mlecznej nie wymaga skomplikowanego mechanizmu. Spieniacz Latte go ma niezwykle prostą konstrukcje - jego czyszczenie jest bardzo proste. Pojemnik na mleko wystarczy wypłukać pod bieżącą wodą.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Jaka jest różnica pomiędzy ekspresami do kawy firmy Philips?

Phillips Senseo to ekspresy przelewowe służące do parzenia kawy z…
Czytaj więcej

Phillips Senseo to ekspresy przelewowe służące do parzenia kawy z saszetek. Te ekspresy do kawy zajmują mało miejsca, są łatwe w obsłudze i utrzymaniu. Ponadto kawa w nich przyrządzona będzie lekka i dość łagodna w smaku. Tymczasem tym, którzy pragną napić się kawy ze świeżo zmielonych ziaren i chcą mieć możliwość regulacji mocy kawy i wyboru spośród kilku możliwych rodzajów, polecamy zakup ekspresu automatycznego. Inną kluczową różnicą pomiędzy ekspresami do kawy Phillips są różne systemy mleka. Najprostsze automatyczne ekspresy do kawy są wyposażone w ręczny spieniacz parowy. Aby przygotować w nim kawę mleczną, należy podłożyć naczynie z mlekiem i spienić mleko ręcznie. W przypadku ekspresów do kawy ze zintegrowanym automatycznym systemem mleka wystarczy naciśnięcie przycisku, aby przygotować pyszne cappuccino.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Kiedy warto wybrać ekspres do kawy Philips?

W ekspresach do kawy marki Phillips kawę można zaparzyć za…
Czytaj więcej

W ekspresach do kawy marki Phillips kawę można zaparzyć za naciśnięciem jednego przycisku za stosunkowo niską cenę. Jeśli więc szukasz ekonomicznej opcji do codziennego użytku w domu, ekspresy do kawy tego producenta mogą zaspokoić Twoje potrzeby. Firma Philips produkuje zarówno ekspresy do kawy na saszetki, jak i automatyczne ekspresy do kawy, dzięki czemu wybór w ich asortymencie jest dosyć szeroki.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej