OFERTY MIESIĄCA
OFERTA TYGODNIA
OFERTA TYGODNIA
Darmowa dostawa

od 179 zł prosto do Twojego domu

Oceny Opineo 4.9/5

za jakość obsługi klienta

1 mln.+ zadowolonych klientów

na całym świecie

3 sklepy specjalistyczne w Polsce

z szerokim asortymentem

Ekspresy do kawy De'Longhi

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Typ panelu obsługi
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Ilość
Marki
Promocje

De’Longhi – ta firma została założona przez rodzinę De’Longhi w 1902 roku, jako małe warsztaty przemysłowe we Włoszech. Przedstawiciel rodziny De’Longhi jest nadal prowadzącym tę włoską firmę. Mimo, że jest to znany na całym świecie producent urządzeń domowych i kuchennych, firma ta wciąż kultywuje wartości rodzinne przy nowatorskiem podejściu, które umożliwiają nowym pokoleniom wnoszenie wkładu w działalność firmy. Od ponad 100 lat zachwycają swoich klientów najwyższej jakości innowacyjnymi i stylowymi urządzeniami AGD. Głównymi wartościami firmy są jakość i niezawodność, więc wszystkie ekspresy do kawy produkowane przez De’Longhi podlegają bardzo rygorystycznej kontroli jakości – każdy z nich jest testowany przed sprzedażą. Ponadto wiele uwagi poświęcono projektowi ekspresów do kawy – maszyny De’longhi otrzymały wiele nagród za stylizację! Wyjątkowe rozwiązania projektowe i klasyczne linie przeplatają się z nowoczesnym stylem, przy zachowaniu wysokiej jakości produkcji ekspresów do kawy. De’Longhi oferuje szereg półautomatycznych i automatycznych ekspresów do kawy, które pozwalają w prosty sposób cieszyć się ulubionymi kawami i zachować ich jakość za pomocą specjalnych ekspresów do kawy. Włosi dobrze wiedzą, czym jest DOBRA KAWA. Jest to nr 1 automatyczny ekspres do kawy na całym świecie.

Czytaj więcej

Ceny ekspresów do kawy De’Longhi są bardzo zróżnicowane. Jakie są ich główne różnice?

Podobnie jak w przypadku wszystkich ekspresów do kawy, ceny De'Longhi zależą od posiadanych funkcji, łatwości obsługi i oczywiście roku produkcji. Im bardziej nowoczesna maszyna, tym lepiej dostosowana do różnych potrzeb klientów i tym prostsza w obsłudze i utrzymaniu. Na przykład modele ekspresów do kawy z ręcznym spieniaczem mleka zawsze będą tańsze niż te ze zintegrowanymi systemami mleka. Jednocześnie należy wspomnieć, że wykonanie idealnej pianki mlecznej za pomocą ręcznego spieniacza do mleka wymaga czasu i umiejętności, natomiast automatyczny system mleczny zrobi wszystko za Ciebie, a gotowy napój mleczny powstanie w kilka sekund.

Wybierając ekspres do kawy, łatwo zauważyć, że niektóre mają do obsługi przyciski, a inne kolorowe ekrany dotykowe. W celu odkamienienia systemu, niektóre ekspresy do kawy wymagają każdorazowo posługiwania się instrukcją, podczas gdy w innych nauczysz się tego już po pierwszym razie. Ponieważ ekspres ma za zadanie służyć przez dobre kilka lat, zalecamy zwrócenie uwagi nie tylko na jego cenę, ale także na łatwość obsługi dla każdego członka rodziny lub firmy.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Kiedy warto wybrać ekspres do kawy De’Longhi?

Ponieważ marka De'Longhi istnieje na rynku już od dłuższego czasu, możemy przyznać, że jest niezawodna i lubiana przez klientów. Najnowsze ekspresy tej marki są niezwykle proste w obsłudze, a jakość i różnorodność napojów zachwyci nawet najbardziej wymagających miłośników kawy.

Ekskluzywny system spieniania mleka LatteCrema, dominujące w modelach z wyższej półki, wykończenie ze stali nierdzewnej oraz kolorowe ekrany dotykowe, a nawet kilka komór na ziarna kawy, gwarantują, że w domu będziesz miał nowoczesny i niezawodny ekspres do kawy. Jeśli jednak masz wątpliwości, który model ekspresu do kawy jest dla Ciebie najlepszy - nasi sprzedawcy z przyjemnością pomogą Ci w wyborze. W końcu ekspres do kawy jest wyborem na dłużej niż rok.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Co sprawia, że ​​system mleczny De’Longhi LatteCrema jest wyjątkowy?

System mleczny LatteCrema w ekspresach De'Longhi pozwala na spienianie gorącej lub zimnej pianki mlecznej o różnej konsystencji, dając możliwość przygotowania różnego rodzaju kawy mlecznej. Ponadto pojemnik na mleko można przechowywać w lodówce i wyjąć go tuż przed użyciem. W niektórych modelach De'Longhi pojemniki na mleko są izolowane termicznie. Decydując się na tego typu ekspres do kawy, możesz być spokojny, że mleko pozostanie chłodne nawet przez 5-6 godzin.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej

Dlaczego ekspresy do kawy De’Longhi są tak popularne?

Włoska marka De'Longhi istnieje na rynku od 1974 roku. I chociaż ekspresy automatyczne zaczęto produkować dopiero w 2003 roku, wieloletnie doświadczenie i wiedza producenta, ułatwiła lepsze dopasowanie produktów do użytkownika. Marka De'Longhi jest również rozpoznawalna dzięki szerokim zasięgom marketingu. Oczywiście utrzymanie dobrego imienia nie jest łatwe, dlatego przez lata doświadczeń ten producent ekspresów do kawy udowodnił swoją niezawodność i zorientowanie na potrzeby klienta.

Czy ten komentarz jest przydatny?
Czytaj więcej Czytaj dalej