Nasze sklepy są otwarte. Godzinny otwarcia znajdziesz tutaj

Ekspres do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto „GENIO S TOUCH EDG 426.GY“

  • NOWOŚĆ
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Ilość
529,00 
  • Dostarczamy produkty w 2-7 dni robocze
CA

Informacje o produkcje

Automatyczne, ultrakompaktowe urządzenie NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Touch zostało zaprojektowane tak, aby idealnie pasowało do Twojej kuchni. Ta maszyna oferuje kilka dodatkowych ekscytujących funkcji. Technologia intensywnego wzmocnienia espresso, regulacja temperatury i opcja regulacji rozmiaru przygotowywanej kawy pozwalają dostosować napój do osobistych preferencji. Prosta interakcja w interfejsie użytkownika pozwala dostosować ustawienia w zależności od preferencji użytkownika. Dzięki naszym hermetycznie zamkniętym kapsułkom możesz za pomocą jednego przycisku stworzyć ponad 30 profesjonalnych napojów.

REGULOWANA INTENSYWNOŚĆ

Dostosuj swój napój, dostosowując poziom intensywności, aby dostosować kawę do swojego gustu i cieszyć się opcją intensywnego espresso dzięki technologii wzmocnienia espresso.

WYBÓR TEMPERATURY

Od ciepłej do bardzo gorącej, możesz dostosować temperaturę do swoich osobistych preferencji i rodzaju kawy, dzięki trzem stopniom ustawienia temperatury łatwo dostępnym za dotknięciem jednego przycisku. Niezależnie od tego, czy spieszysz się i masz ochotę na ciepłą kawę, czy też zapraszasz znajomych, którzy mają inne preferencje dotyczące kawy, możesz być pewien, że Twój nowy ekspres zaparzy kawę w odpowiedniej temperaturze.

POMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA

Stwórz profesjonalną kawę z gęstą aksamitną pianką w mniej niż 30 sekund dzięki pompie o maksymalnej wydajności 15 barów, która doskonale wydobywa delikatny smak i aromat z każdej kapsułki.

KAWA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Ciesz się ponad 30 ekskluzywnymi kreacjami kawowymi, niezależnie od tego, czy lubisz kawę krótką, czy długą, czarną lub białą. Ciesz się wyborem odważnego Ristretto, intensywnego espresso, aromatycznego Lungo, mocnego Grande, spienionego Cappuccino i łagodnego Latte Macchiato, a także gorącą czekoladą, herbatą i zimnymi napojami.

CIEPŁE I ZIMNE NAPOJE

Twój ekspres do kawy jest tak wszechstronny, że możesz z łatwością przygotować w nim pyszne zimne napoje. Próbowałeś już naszej nowej kawy Cold Brew w stylu New Orleans?

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA 

                                                                                                                             

Po prostu umieść w ekspresie wybraną kapsułkę NESCAFÉ® Dolce Gusto®, dostosuj ustawienia napoju, obróć pierścień sterujący i naciśnij przycisk play: ekspres do kawy automatycznie zatrzyma przygotowanie napoju w odpowiednim momencie.

FUNKCJA BARDZO DUŻYCH FILIŻANEK

Dzięki dostępnej opcji XL możesz przygotować większą porcję kawy i zabrać ją ze sobą, gdy jesteś w drodze.

HERMETYCZNIE ZAMKNIĘTE KAPSUŁKI 

Dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom, które zachowują świeżość kawy, za każdym razem będziesz cieszyć się aromatyczną filiżanką kawy.

OSZCZĘDZANIE ENERGII

To urządzenie nie tylko ma funkcję energooszczędną A+, ale również tryb ekonomiczny, który wyłącza urządzenie po 1 minucie bezczynności.

DWULETNIA GWARANCJA

Bądź spokojny dzięki dwuletniej gwarancji.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Typ Kapsułkowy
Technologia ekspresów na kapsułki NESCAFÉ® Dolce Gusto®
Producent NESCAFÉ® Dolce Gusto®
Gwarancja 24 miesiące
Stosowanie kawy Kawa w kapsułkach
Czy ekspres do kawy ma opcję goracej wody? Tak
Moc 1500 W
Ciśnienie pompy wodnej 15 BAR
Kraj pochodzenia Rumunia
EAN 8004399334564

Pojemność

Objętość pojemnika na wodę 0.8 l

Programy konserwacji

Regulacja objętości napoju Tak

Wymiary i waga

Głębokość 27.1 cm
Wysokość 27.2 cm
Szerokość 11 cm

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%
Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt