1+1

Ekspresy do kawy na saszetki

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy na saszetki

Ekspres do kawy na saszetki, inaczej ekspres do kawy na padsy, to praktyczny wybór dla tych, którzy nie mają specjalnych umiejętności baristów, ale jednocześnie chcą cieszyć się dobrą kawą. W ciągu 1 lub 2 minut można otrzymać aromatyczny napar z delikatną cremą. 

Ekspres na saszetki czy kapsułki?

Należy zauważyć, że urządzenia na saszetki, jak i na kapsułki, to ekspresy ciśnieniowe do kawy (oprócz nich są jeszcze kolbowe i automatyczne). Ekspresy do kawy na saszetki różnią się od kapsułkowych niższym ciśnieniem, przez co napój jest delikatniejszy. Ciśnienie jest jednak wystarczające, aby wydobyć najlepsze właściwości kawy bez uszkodzenia torebki. Dodatkowo saszetki są tańsze oraz w 100% naturalne, zaś kapsułki droższe oraz plastikowe. Toteż ekspres na saszetki może być dobrą alternatywą dla osób, które chcą zaserwować sobie kawę bez problemów, ekologicznie i zaoszczędzając! Z drugiej strony, jeżeli lubisz eksperymentować ze smakami, wybór kapsułek jest na pewno bardziej różnorodny, choć ekspresy na saszetki również mają ciekawe warianty. Wybór więc należy do Ciebie.

Jaki ekspres do kawy na padsy wybrać?

Już powiedzieliśmy, że ekspres do kawy w saszetkach to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno wygodę, jak i ekologię. To właśnie marka Philips Senseo, wiodąca w tej kategorii, jest dobrym tego przykładem.

Ekspres do kawy na saszetki Philips Senseo

Ekspres do kawy Philips Senseo to połączenie komfortu użytkowania, dobrego stosunku jakości do ceny i odpowiedzialności za środowisko. Jest to nieskomplikowany oraz prosty ekspres na saszetki. Niemniej jednak oferuje mnóstwo imponujących funkcji, które na pewno wzbogacą Twoje doznania kawowe.

Kompaktowość

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom ekspresy do kawy w saszetkach zmieszczą się nawet na małym blacie. W zależności od modelu, mają około 15-21 cm szerokości i 31 głębokości, ważą tylko 2 kilogramy! Dla porównania wymiary zwykłego ekspresu automatycznego to 24 cm szerokości, 36 szerokości i 10 kilogramów wagi. Jeżeli więc cenisz sobie minimalizm i ergonomiczność, sięgnij po mały ekspres do kawy.

Technologia Coffee Boost

Ekspresy do kawy na saszetki od tego producenta równomiernie rozprowadzają wodę przez saszetkę za pomocą 45 otwórków. Skutkuje to wydobyciem z kawy maksymalnego aromatu i najbogatszego smaku.

Aksamitna crema

Jeśli nie wiesz, czym jest crema, to właśnie ten ekspres na padsy najlepiej Ci ją zademonstruje. To “pianka” na powierzchni espresso o jasnobrązowym kolorze. Można ją nazwać znakiem rozpoznawczym jakościowej kawy. Ekspres na saszetki Philips Senseo posiada technologię Crema Plus, która zapewni jeszcze bardziej delikatną i aksamitną cremę.

Różnorodność smaków

Jedną z kluczowych zalet, które posiadają ekspresy do kawy na padsy, jest ich wszechstronność. Wybierając różne saszetki, możesz delektować się szeroką gamą mieszanek smakowych. Co więcej, ekspres do kawy na saszetki pozwoli Ci przygotować dwie filiżanki na raz! Pamiętaj jednak o różnicy pomiędzy kapsułkami, saszetkami SENSEO a saszetkami ESE! Saszetki SENSEO są okrągłe i zawierają około 7 g kawy mielonej. Saszetki, które możesz stosować w tych ekspresach, znajdziesz u nas w ofercie.  

Automatyczne wyłączanie

Ekspresy na saszetki Philips Senseo zostały zaprogramowane tak, aby wyłączały się automatycznie po przygotowaniu kawy albo 30 min po zaparzeniu w zależności od modelu. Oszczędzajmy energię parząc zrównoważoną kawę!

Czyszczenie, odkamienianie ekspresu Philips Senseo i innych ekspresów na saszetki

Ekspres do kawy w saszetkach wymaga minimalnej konserwacji. Czyszczenie wygląda tak – musisz przepłukać urządzenie czystą zimną wodą i nie zapominać o regularnym usuwaniu zużytych saszetek. Jeśli chodzi o odkamienianie, niektóre ekspresy na saszetki o jego konieczności poinformują Cię same – zazwyczaj trzeba to robić co 3 miesiące. Wymaga to specjalistych produktów, aby usunąć wszelkie osady z kamienia. Czyszczenie ułatwia także to, iż części, jak m.in. uchwyt na saszetki, zbiornik, wylewkę kawy, tackę ociekową, płytkę na filiżanki, można myć w zmywarce.

Pamiętaj, nie używaj octu i innych nieodpowiednich środków do czyszczenia!

Odkryj ekspres do kawy na saszetki!

Jeśli spodobał Ci się ekspres do kawy na padsy i masz dodatkowe pytania, jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Ponadto zawsze możemy Ci pokazać inne ekspresy do kawy i udzielić rekomendacji.

Czytaj więcej