Ekspresy do kawy Philips Senseo

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy Philips Senseo

Ekspresy do kawy Philips Senseo wkroczyły na rynek w 2001 roku i od razu stały się fenomenem. Dziś zajmują szanowaną pozycję na rynku i używa ich cała Europa. Ponadto są przyjazne dla środowiska dzięki niższemu zużyciu energii i plastikowi, co dowodzi nie tylko o ich innowacyjności, ale i ekologiczności.

Funkcje ekspresów do kawy Philips Senseo

Ekspresy do kawy Philips oferują szeroki wybór ekspresów, które spełniają różnorodne potrzeby kawowe. Przyjrzyjmy się jednak nieco bliżej, jak ekspresy do kawy Philips Senseo podbiły serca milionów na całym świecie?

Pyszna kawa parzona w kilka sekund

W przypadku Philips Senseo, do procesu parzenia używana jest kawa Senseo® – papierowa torebki ze zmieloną kawą w środku. Musisz tylko wsadzić saszetkę do urządzenia i nacisnąć przycisk. Ekspres do kawy Philips Senseo przygotuje napar, w pewien sposób przypominający kawę przelewową (dzięki delikatnej konsystencji) i prawdziwe espresso (dzięki cremie).

Szybki czas parzenia

Ekspres do kawy Philips Senseo może przygotować jedną lub dwie filiżanki kawy w mniej niż minutę. Nie zauważysz nawet, jak Twój poranny kubek wypełni się aromatyczną kawą. Dodatkowo funkcja automatycznego wyłączania pomoże zaoszczędzić energię i zapewni bezpieczeństwo.

Nienaganna czystość

Jeśli masz obsesję na punkcie czystości, oto metoda parzenia dla Ciebie! Ekspres do kawy Philips Senseo sprawi, że zapomnisz o rozsypanych przypadkowo ziarnach czy fusach. W systemie Philips Senseo kawa zapakowana jest bezpiecznie w papierową saszetkę. Musisz jedynie ją wyrzucić!

Kompaktowy rozmiar i przyciągający oko design

Kompaktowość jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie wybierają dziś małe ekspresy do kawy. Ekspres do kawy Philips Senseo pozwala zaoszczędzić na cennej przestrzeni i zmieści się nawet na najmniejszym blacie kuchennym. 

Proste utrzymanie

Ekspresy Philips Senseo są niezwykle proste w utrzymaniu. Musisz jedynie napełniać ekspres wodą i wyrzucać zużyte saszetki z kawą. Żeby zapewnić długą żywotność urządzenia, warto dbać o regularne odkamienianie i czyszczenie. Dodatkowo pamiętaj o częściach wyjmowanych, takich jak uchwyt na podkładkę do kawy i zbiornik wody.

Odkryj ekspres Philips Senseo!

Prosty proces parzenia, łatwe utrzymanie, kompaktowość i przystępna cena… To wszystko sprawiło, iż w 2008 roku ekspres do kawy Philips Senseo sprzedano w aż w 20 milionach sztuk. Nie bój się zapytać konsultantów Przyjaciół Kawy o radę i wybierz wymarzony ekspres do kawy na saszetki!

Czytaj więcej