Oferta limitowana:
 • 00

  D.

 • 00

  G.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sec.

1+1 kawy CAPRISETTE & PARALLEL
Drugą, identyczną paczkę otrzymasz w prezencie.

Ekspresy do kawy do biura

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy do biura

Ekspres do kawy w biurze powinien być częścią kultury pracy. Przecież przerwy na kawę łączą współpracowników, tworzą miłą atmosferę w pracy oraz zwiększają produktywność i koncentrację. Ponadto spotkanie z klientami lub gośćmi przy filiżance kawy jest oznaką dobrej etykiety zachęcającej do przyjemnej współpracy. A co może być lepszego niż dobry ekspres do kawy do biura, który serwuje kawę za naciśnięciem jednego przycisku?

Jak wybrać najlepszy ekspres do biura?

Każdy chce spełnić oczekiwania pracowników i pracowniczek tudzież zapewnić im najsmaczniejszą kawę. Najwięcej modeli u Przyjaciół Kawy oferują profesjonalne ekspresy JURA do biura oraz ekspresy do biura Saeco. Cechuje je m.in. jakość, renoma, wielofunkcyjność, automatyzacja, intuicyjna obsługa. Poza tym znajdziesz też marki Dr. Coffee, Franke i WMF. Oprócz tego, wybierając profesjonalny ekspres do kawy do biura zastanów się nad poniższymi aspektami:

Ekspres ciśnieniowy do biura według pojemności

Wybierając ekspres do kawy biurowy, zastanów się, ile osób będzie z niego korzystać. Nie musisz przecież kupować ogromnego i bardzo wydajnego sprzętu, jeśli pracuje u Ciebie około 15 ludzi. W tym wypadku doskonale się sprawdzi ekspres do kawy do małego biura. Będzie to urządzenie, które pomieści w sobie pół kilograma ziaren i zaparzy około 30 filiżanek każdego dnia. Ekspres do biura 30 kaw dziennie w naszej ofercie to m.in. JURA WE6, JURA WE8 oraz Dr. Coffee F10. Mogą one zaparzyć napoje od espresso po latte macchiato. Twoi pracownicy będą mogli także zmieniać ustawienia napojów. Ponadto ekspresy biurowe Dr. Coffee F10 oraz JURA WE8 robią piankę mleczną za naciśnięciem przycisku.

Idąc dalej, jeśli potrzebny Ci jest ekspres do kawy 50 kaw dziennie, sięgnij po Saeco Royal OTC. Z nim zachwycisz pracowników napojami czarnymi i mlecznymi. Co więcej, nie musisz się martwić konserwacją dzięki zintegrowanym programom płukania, odkamieniania i czyszczenia.

Jeśli potrzeba Ci czegoś większego, opcją może być też ekspres do kawy 100 kaw dziennie. Są to naprawdę wydajne ekspresy do kawy do biura z wygodnymi systemami mlecznymi, panelami dotykowymi, dużymi pojemnikami na ziarna, wodę i fusy. Wystarczy spojrzeć na Dr. Coffee F12 Big Plus lub Dr. Coffee Break Plus.

Chcemy dodać, że posiadamy przeróżne ekspresy do kawy do biura. U nas w asortymencie znajdziesz modele, które mogą parzyć 150, 200, a nawet 300 filiżanek kawy dziennie! Po prostu użyj opcji filtrowania i znajdź odpowiedni ekspres biurowy.

Ekspres ciśnieniowy do biura według serwowanych specjałów

Pomyśl o upodobaniach swoich pracowników i pracowniczek. Jakie napoje lubią? O smaku intensywnym, łagodnym, słodkim, a może w ogóle nie piją kofeiny? 

Niektóre ekspresy do kawy biurowe zapewniają podstawowe opcje kawy, takie jak czarna kawa i espresso. Jeśli zaś Twój zespół lubi latte i cappuccino, rozważ ekspres biurowy z wydajnym systemem mlecznym. Wtedy możesz serwować cappuccino, latte macchiato i inne napary z puszystą pianką. Przecież kawa z mlekiem idealnie pasuje do kanapek i innych przekąsek. Ponadto w większości modeli będzie to automatyczne spieniania mleka, żeby zapewnić intuicyjność i łatwość użytkowania. 

To nie wszystko! Istnieją modele, które oferują jeszcze ciekawsze opcje. Co powiesz na ekspres do kawy z funkcją gorącej czekolady? Nie każdy też jest entuzjastą kawy czy kakao, dlatego możesz kupić również ekspres do kawy i herbaty 2 w 1. Jest wyposażony w funkcję gorącej wody dla osób pijących herbatę. Co ciekawe, niektóre modele pozwalają regulować temperaturę wody w zależności od rodzaju herbaty.

Dodatkowo warto wziąć pod uwagę ekspres przemysłowy do biura z funkcją personalizowania napoju. Dzięki temu można dostosować moc, wielkość, temperaturę. W ten sposób każda osoba w biurze będzie w stanie dostosować napar do swoich preferencji.

Nie zapomnij o zaawansowanych funkcjach!

Mnogość specjałów, zwiększona pojemność pojemników, ekrany dotykowe i intuicyjna obsługa to podstawowe cechy, które powinien posiadać dobry ekspres ciśnieniowy do biura. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zadbać o swoich pracowników, rozważ funkcje dodatkowe. Może to być opcja parzenia dwóch kaw jednocześnie, możliwość połączenia z inteligentną aplikacją w celu zdalnego sterowania, podgrzewanie filiżanek, dwa młynki, oddzielne szybkie bojlery itd. Każdy ekspres do kawy do biura w naszej ofercie w opisie ma szczegółowe informacje na temat inteligentnych funkcji.

Jeśli szukasz innego rodzaju modeli, poznaj wszystkie profesjonalne ekspresy przemysłowe. Znajdziesz tam nie tylko urządzenia automatyczne, ale również kolbowe! 

Jak czyścić ekspres przemysłowy do biura?

Konserwacja urządzenia, jakim jest zwykle większy biurowy ekspres do kawy, może wydawać się nieco trudna. Po pierwsze, obowiązkowo zapoznaj się z instrukcjami producenta dot. czyszczenia. Bowiem niektóre ekspresy do biura mogą wymagać specyficznych metod. Ogólnie rzecz biorąc, konserwacja obejmuje regularne czynności jak opróżnianie tacki ociekowej, pojemnika na fusy, mycie wyjmowanych części (najczęściej w zmywarce). Na szczęście często ekspres do kawy do biura jest wyposażony w automatyczne programy czyszczenia, odkamieniania czy nawet płukania systemu mlecznego. Zaś jego duże pojemniki mieszczą więcej porcji, dlatego nie musisz opróżniać ich tak często, jak w przypadku modeli domowych. W związku z tym pełna procedura czyszczenia i odkamieniania jest zwykle wymagana tylko raz dziennie (lub nawet rzadziej), w zależności od powiadomień na ekranie. Oczywiście, w tym celu najlepiej kupić profesjonalne środki do konserwacji ekspresów

Odkryj ekspres do biura!

Przyznajemy, iż znaleźć dobry ekspres biurowy jest dość trudno. Jeśli jednak poznasz różne ekspresy do kawy, przeanalizujesz swoje oczekiwania, na pewno odkryjesz urządzenie, które doda Twojemu zespołowi energii. Jeśli nadal masz wiele pytań, skontaktuj się z nami. Przygotuj filiżankę kawy i zacznij się dzielić pomysłami!

Czytaj więcej