Ekspres do kawy Schaerer „Coffee Soul“

  • Raty 0%
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Tego produktu nie ma w magazynie. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się, kiedy będzie znów dostępny lub aby otrzymać ofertę na podobny produkt.
Raty 0% przez 10 lub 20 miesięcy. Oferta ważna wyłącznie dla osób prywatnych. Raty możesz zaznaczyć jako opcja płatności w koszyku. Promocje i zniżki nie łączą się.

Informacje o produkcje

Nagradzaj się filiżanką kawy, która wygląda i smakuje jak dzieło baristy… Ekspres do kawy Schaerer „Coffee Soul“ został do ostatniego szczegółu zaprojektowany tak, aby każdą porcję kawy przygotowywać w zależności od indywidualnych preferencji miłośników kawy, więc Twoi goście będą mogli cieszyć się wyjatkową kawą każdego dnia!

SZYBKO, WYGODNIE, MĄDRZE

Ten elegancki ekspres do kawy ma tylko 33 cm szerokości. 8 – calowy ekran i duże symbole ułatwiają jego użycie, dzięki czemu ekspres może być obsługiwany przez pracowników, a nawet samych klientów. Można zaprogramować do 32 różnych kawowych receptur, które łatwo można zmieniać, w zależności od potrzeb. Można też ustawić program szybkiej selekcji, dzięki której bardzo szybko będziesz mógł przygotować 12 różnych rodzajów kaw.

Ekspres może przygotowywać do 250 porcji kawy dziennie. Cyfrowy manometr pozwala na monitorowanie temperatury wody. Ekspres jest wyposażony w dwa młynki i dwa pojemniki na kawę – na 1200 g ziaren każdy.

OCENIAJ DANE EKSPRESU Z DYSTANSU!

W ekspresie do kawy „Coffee Soul“ można zainstalować złącze telemetryczne Schaerer’a „M2M”, które pozwala ocenić wszystkie niezbędne dane związane ze stanem maszyny, jego zaopatrzeniem w produkty, statystyką przygotowanych napojów lub czasem ich przygotowywania. Jest to jeden z pierwszych ekspresów do kawy firmy Schaerer z funkcją dwukierunkowej transmisji danych, która pozwala dostosować receptury, czas przygotowywania, a nawet dyskontować napoje z różnych ekspresów do kawy na odległość.

ŁATWA KONSERWACJA

Opatentowany system odkamieniania „Uptime!“ zawsze poinformuje o konieczności przeprowadzenia programu odkamieniającego. Wtedy należy tylko włożyć do ekspresu specjalny kartridż i wcisnąć przycisk funkcji odkamieniania. Najlepiej zrobić to wieczorem, aby od rana móc cieszyć się wspaniałą kawą!

Jak wszystkie ekspresy marki Schaerer, „Coffee Soul“ wyprzedza konkurencję o automatyczne programy czyszczenia systemów kawy i mleka. Dodatkowo, cały proces jest wyświetlany na ekranie ekspresu, dzięki czemu jego obsługa jest jeszcze łatwiejsza.

Przygotowywane napoje

Kawa czarna
Kawa czarna
Espresso
Espresso
Caffè crema
Caffè crema

Specyfikacja techniczna

Podstawowe cechy

Typ Automatyczny
Producent Schaerer
Kolor Czarny
Typ młynka do kawy Stalowy
Czy ekspres do kawy ma opcję goracej wody? Tak
Czy ekspres do kawy ma opcję gorącego mleka? Tak
Przepisy tworzone przez użytkowników 32
Program czyszczenia Tak
Moc 2400 W
Kraj pochodzenia Szwajcaria

Obsługa

Ekran dotykowy Dotykowy
Język menu ekspresu do kawy angielski, niemiecki

Ustawienia

Wybór porcji czarnej kawy 1
Wybór porcji kawy z mlekiem 1
Programowana temperatura wody Tak

Programy konserwacji

Regulacja mocy kawy Tak
Program odkamieniania Tak
Program płukania systemu mlecznego Tak
Automatyczne płukanie Tak

Pojemność

Regulowana wysokość wylewki kawy 185 mm
Pojemnik na fusy (ilość porcji) 70

Wymiary i waga

Głębokość 600 mm
Wysokość 738 mm
Szerokość 330 mm
Waga 55 kg

Przygotowywane napoje

Kawa Caffè crema, Espresso, Kawa czarna

Do konserwacji ekspresów do kawy

Właściwa konserwacja ekspresu do kawy zapewnia płynną i długotrwałą jego żywotność. Aby utrzymać ekspres w czystości, będziesz potrzebować tych produktów do konserwacji.

+ produkt(y):

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Ekspres do kawy Schaerer „Coffee Soul“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt