Ekspresy do kawy Siemens

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy Siemens

Kawa to nie tylko napój – ta odpowiednio zaparzona to czysta rozkosz. Ekspres do kawy Siemens wydobywa z niej to, co najlepsze (niezależnie od tego, czy jest ona ziarnista, czy też mielona). Umożliwiają to lata doświadczenia, rzetelne badania naukowe i nieustanny rozwój nowych technologii.

Jaki ekspres do kawy Siemens wybrać?

Ekspresy do kawy Siemens to trwałe, niezawodne urządzenia wysokiej jakości. Odkryj niemieckie ekspresy do kawy tego producenta do zabudowy, jak i stawiane na blacie.

Automatyczne ekspresy do zabudowy Siemens

Ekspresy do zabudowy Siemens z zaoszczędzą miejsca na blacie oraz będą radością każdej rodziny. Wyróżnia je wyjątkowy design i innowacyjne funkcje – możesz po prostu usiąść i delektować się chwilą!

Inteligencja i wyspecjalizowanie

W ofercie Przyjaciół Kawy znajdziesz ekspres Siemens iQ700 CT636LES6. Posiada on zintegrowaną aplikację Home Connect, umożliwiającą zdalną obsługę przy pomocy smartfona czy tabletu. Ten ekspres do kawy Siemens oferuje wiele przepysznych specjałów kawowych, w tym ristretto czy latte macchiato. W inteligentnej aplikacji odkryjesz 17 dodatkowych przepisów.

Wydajność i smak

Jeżeli jesteś fanem lub fanką kawy, przygotowanej ze świeżo zmielonych ziaren, właśnie ten ekspres z młynkiem ceramicznym będzie odpowiednim wyborem. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo jego praca jest cichał. Ponadto zięki funkcji OneTouch DoubleCup ten ekspres do kawy Siemens zaparzy dwie porcje jednocześnie! W końcu innowacyjny system grzewczy SensoFlow zapewni optymalność i równomierność temperatury parzenia kawy, ujawniając wszystkie jej smaki i nuty zapachowe.

Automatyczne ekspresy ciśnieniowe Siemens na blat

Czy to wcześnie rano, czy po południu, każda filiżanka kawy powinna być wyjątkowa. Automatyczny ekspres ciśnieniowy Siemens na blat gwarantuje to bez wątpienia. W naszej ofercie znajdziesz ekspresy ciśnieniowe Siemens z wielu serii:

Innowacyjne funkcje. Wszystkie ekspresy do kawy Siemens (w tym też podstawowy model Siemens EQ500) są wyposażone w innowacyjny system iAroma dla płynnego procesu parzenia. Idąc dalej, ceramiczny młynek cicho i równomiernie mieli ziarna, kolorowy wyświetlacz gwarantuje prostotę obsługi. Ponadto funkcja OneTouch DoubleCup pozwala jednocześnie zaparzyć dwie porcje.

Ekspres sterowany smartfonem. Co więcej, ekspresy Siemens EQ700, EQ9 plus, EQ900 można obsługiwać zdalnie za pomocą innowacyjnej aplikacji Home Connect. Dzięki niej cały kawowy świat stanie przed Tobą otworem!

Różnorodność klasycznych i mlecznych specjałów. W ofercie znajdziesz ekspres Siemens z pojemnikiem na mleko lub z wężykiem. Wszystkie urządzenia z pewnością zapewnią klasyczne napoje, takie jak espresso, cappuccino czy latte macchiato. Zaś najnowsze ekspresy do kawy Siemens (np. Siemens EQ700), zrobią aż 30 różnych specjałów.

Napoje takie, jak lubisz. Automatyczne ekspresy ciśnieniowe Siemens, (oprócz EQ500) pozwalają zapisać od 2 do 10 profili użytkowników. Ponadto, dzięki funkcji Favorite Drinks, niektóre urządzenia (np. Siemens EQ6 i EQ6 plus) zapamiętają Twoje indywidualne preferencje dotyczące napojów. Gdyby tego było mało, Siemens EQ9 plus tudzież Siemens EQ900 posiadają system Baristamode. Z jego pomocą samodzielnie ustawisz stopień zmielenia, ciśnienie wody, temperaturę, proporcję kawy do mleka, a nawet czas parzenia. 

Nieskończone możliwości. Ekspresy do kawy Siemens EQ9 i EQ9 plus oferują dużo innowacyjnych możliwości, takich jak technologia superSilent i zoptymalizowana izolacja akustyczna. Ekspres Siemens EQ9 plus s700 może pochwalić się systemem dualBean. Składa się on z dwóch oddzielnych pojemników na ziarna, a także dwóch młynków.

Czyszczenie i odkamienianie ekspresu Siemens

Ekspresy do kawy Siemens są niezwykle proste w konserwacji, która zawdzięczając zaawansowanym technologiom jest zautomatyzowana. Jednak niezależnie od tego, który model wybierzesz, każdy ekspres do kawy Siemens wymaga regularnego, prawidłowego odkamieniania. W tym celu należy kupić odkamieniacze, które przedłużą żywotność sprzętu. Jeśli chcesz znacznie zmniejszyć częstotliwość zabiegu odkamieniania, zastosuj filtry do wody Siemens. Zapobiegają one osadzaniu się kamienia wewnątrz urządzenia i wymagają wymiany co dwa miesiące.

Więcej informacji na temat pielęgnacji ekspresów do kawy znajdziesz w naszym artykule pt. Jak odkamienić ekspres do kawy?.

Odkryj ekspres do kawy Siemens!

Jeśli wciąż masz trudnośćci z wyborem najlepszej opcji, zawsze możesz skonsultować się z naszymi ekspertami! Z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najlepszy ekspres do kawy.

Czytaj więcej