left-image right-image
Walentynki już za:
 • 00

  Dni

 • 00

  Godz.

 • 00

  Min.

 • 00

  Ust.

Okaż miłość z naszą walentynkową kawą
"Be My Valentine ..."
bottom-image
Dla Twojej Walentynki
1+1 PARALLEL 1 kg kawa ziarnista. Znajdziesz ją tutaj.

Ekspresy do kawy Siemens

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Promocje

O ekspresach do kawy Siemens

Firma Siemens zawsze dąży do perfekcji – aktualnie jest jednym z największych światowych producentów urządzeń elektronicznych, jak i świetnie znanym dostawcą usług związanych z elektroniką. Swą drogę do tego sukcesu rozpoczęła w 1847, gdy niemiecki inżynier Werner von Siemens stworzył nowy rodzaj telegrafu: używał on igły by wskazywać na ciągi liter, zamiast korzystać z alfabetu Morse’a. Warto wspomnieć, iż w czasie I wojny światowej firma była zaangażowana w produkcję samolotów; urządzenia gospodarstwa domowego pojawiły się później, w 1945. 

Dekady ciężkiej pracy umożliwiły skrystalizowanie dzisiejszego zbioru wartości firmy: wśród nich jest promocja zdrowego trybu życia, pracowitość i kreatywne rozwiązania energetyczne. Znajduje to swoje odbicie w jakości urządzeń firmy Siemens: przez lata otrzymywały one liczne nagrody, a testy raz za razem potwierdzały ich niezawodność. Dodaj do tego niemiecką innowacyjność, a uzyskasz niezastąpione urządzenia, które podlegają regularnym ulepszeniom, aby w najwyższym możliwym stopniu uprościć wykonywanie codziennych obowiązków. 

Filozofia firmy Siemens: jak wyciągnąć z każdego ziarna to, co najlepsze

Celem firmy Siemens jest zagwarantowanie, iż przy pomocy ich urządzeń wydobędziemy z kawy to, co najlepsze (niezależnie od tego czy jest ona ziarnista, czy też mielona). Umożliwiają to lata doświadczenia, rzetelne badania naukowe i nieustanny rozwój nowych technologii. Koniec końców kawa to nie tylko napój – ta dobrze zaparzona to czysta rozkosz!

Ekspresy automatyczne firmy Siemens są wytrzymałe i niezawodne – za ich wysoką jakość odpowiadają przecież niemieccy inżynierowie. Tym, co odróżnia je od urządzeń innych producentów, jest cicha praca (dzięki zastosowaniu żaren ceramicznych), komfort użytkowania, łatwość konserwacji i wyjątkowo elegancki design.

Nasza gama ekspresów do kawy Siemens obejmuje zarówno ekspresy do zabudowy, jak i stawiane na blacie – oba warianty wyposażono w wiele funkcji. Najważniejsze z nich omówimy poniżej.  

System iAroma: rozkoszuj się ideałem smaku

Ekspresy automatyczne marki Siemens posiadają wyjątkowy system zaparzania, zaprojektowany, by wydobyć każdą nutę smakową ukrytą w kawie – jego nazwa to iAroma. Łączy on różne elementy, dając na końcu idealny smak. Żarna ceramiczne mielą ziarna delikatnie i w jednolity sposób, zachowując wyjątkowy aromat. Inteligentny system temperatury SensoFlow gwarantuje optymalną, zawsze stabilną temperaturę parzenia. 15 barów ciśnienia tworzy aromatyczny, pyszny, gęsty napój, a łatwo wyjmowalna, wysokiej jakości jednostka zaparzająca powoduje, że czyszczenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

aromaDouble Shot: zero dodatkowej goryczy

Ta funkcja pozwala cieszyć się mocną kawą bez dodatkowej goryczy. Napój przygotowany jest niejako „podwójnie”: kawa mieli się dwa razy, a podwójne parzenie pozwala na osiągnięcie idealnego smaku. Wszystko odbywa się automatycznie, by żadna nieprzyjemna gorycz nie przedostała się do naparu. 

System coffeeSensor: nie za dużo, nie za mało

Różne rodzaje kawy mają różne właściwości takie, jak zawartość tłuszczów, wilgoci, czy chociażby wielkość ziaren. Inteligentny system coffeeSensor dopasowuje czas trwania mielenia automatycznie, na podstawie rodzaju ziaren: daje to gwarancję, iż użyta zostanie dobra ilość kawy – a napar będzie tak mocny jak lubisz, za każdym razem. 

oneTouch DoubleCup: dwie filiżanki za jednym dotknięciem

Niezależnie czy będzie to gęste espresso, kremowe cappuccino, czy pyszne latte macchiato, funkcja OneTouch DoubleCup pozwoli ci na parzenie dwóch naparów jednocześnie – wystarczy nacisnąć przycisk! To szczególnie wygodne, gdy chcesz uraczyć się filiżanką kawy z bliską osobą, czy spędzić chwilę przerwy ze znajomymi z biura. 

individualCup Volume: kawa taka, jak chcesz

Funkcja individualCup Volume pozwala na dopasowanie proporcji mleka i kawy, by twój ulubiony napar smakował dokładnie tak, jak chcesz. 

autoMilk Clean: perfekcyjna higiena użytkowania

Ekspresy automatyczne Siemens wyposażone są w wygodny system spieniania mleka ze zintegrowaną rurką, którą możesz włożyć prosto do kartonu mleka. Automatyczny program płukania autoMilk Clean oczyści dokładnie system spieniania po każdym użyciu.

Aplikacja Home Connect – obsługuj ekspres zdalnie

Obsługuj swój ekspres zdalnie z użyciem smartfona czy tabletu i odkryj wyjątkowe możliwości, które daje aplikacja Home Connect! Na przykład opcja coffeeWorld podsunie ci przepisy z całego świata: zamienisz się w fantastycznego gospodarza zdolnego zaskoczyć swoich gości szerokim wyborem różnych naparów. 

Automatyczne ekspresy do zabudowy „IQ.700”

Automatyczny ekspres do zabudowy marki Siemens sprawi, że poczujesz się jak właściciel domowej kawiarni! To urządzenie świetnie łączy się z innymi urządzeniami kuchennymi marki Siemens i szybko stanie się dumą i radością każdej kochającej kawę rodziny.

Poniżej opiszemy ekspresy do zabudowy marki Siemens z serii „IQ.700” dostępne aktualnie na rynku – charakteryzują je różne kolory, opcje i design. 

Ekspres do zabudowy Siemens „CT636LEW1”

Zdobiony jest on pięknymi czarnymi i stalowymi detalami. Wyjątkowy design tego białego ekspresu zdobył prestiżową nagrodę iF Product Design. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest OneTouch DoubleCup. Dzięki niej możesz parzyć dwie filiżanki dowolnej kawy białej lub czarnej jednocześnie! Dodatkowo, funkcja myCoffee pozwoli na zapisanie nawet 8 osobistych przepisów z różnymi nazwami i proporcjami mleka i kawy.

Funkcja aromaDouble Shot da ci możliwość cieszenia się mocną kawą bez dodatkowej goryczy, podczas gdy żarna ceramiczne to gwarancja cichej pracy, a także dopasowania ilości zmielonej kawy zależnie od jej rodzaju dzięki systemowi coffeeSensor. Na koniec, program autoMilkClean gwarantuje łatwość konserwacji przez czyszczenie systemu spieniania przy użyciu pary. Idealna czystość bez kiwnięcia palcem! 

Ekspres do zabudowy Siemens „CT636LES6”

Kolorem różni się on od poprzednika – elegancki, czarny „CT636LES6” zdobią stalowe detale. Najważniejsze różnice są jednak niewidoczne z zewnątrz: to zintegrowana aplikacja Home Connect, pozwalająca na zdalną obsługę przy pomocy smartfona czy tabletu.

Nie zapomnij rozejrzeć się po menu aplikacji: znajduje się tam wiele przydatnych informacji, między innymi wiele przepisów z całego świata. 

Ekspres do zabudowy Siemens „CT836LEB6”

Jeśli chcesz wynieś parzenie kawy na najwyższy poziom, rozważ zakup modelu „CT836LEB”. Oprócz zalet wymienionych we wcześniejszych urządzeniach (łącznie z aplikacją Home Connect), ten ekspres posiada wyjątkowy styl: jako część linii „studioLine”, to urządzenie charakteryzuje elegancki, ciemny wygląd.

Niesamowitą linię Siemens „studioLine” zaprojektowano, by uczynić zarówno twoją kuchnię, jak i codzienne życie piękniejszym. Te urządzenia są idealne dla osób, które zawsze chcą się piąć wyżej, a satysfakcjonuje ich wyłącznie doskonałość. Wyjątkowy design i innowacyjne funkcje „studioLine” czynią produkty tej linii miłymi dla oka, jak i łatwymi w obsłudze, podczas gdy godna uwagi wydajność daje ci więcej wolnego czasu na cieszenie się przyjemnościami życia codziennego.

Design modelu „CT836LEB6” również otrzymał prestiżową nagrodę iF Design.

Ekspresy automatyczne na blat

Niezależnie od tego, czy rozkoszujesz się nim wcześnie rano, czy po południu przy rozmowie z przyjaciółmi, każdy kubek kawy zasługuje na to, by być wyjątkowym. Ekspresy automatyczne na blat firmy Siemens bez wątpienia to gwarantują: nie tylko wpasują się w twoją kuchnię, dając poczucie niemieckiej niezawodności, ale, co najważniejsze, zaparzą wspaniałą kawę – dokładnie taką, jak chcesz.

Większość automatycznych ekspresów na blat firmy Siemens należy do następujących serii: 

Ekspresy do kawy Siemens z serii „EQ.5”

W asortymencie firmy Siemens znajdziemy dwa typy urządzeń: tak zwane modele „zintegrowane”, wyposażone w zintegrowany pojemnik na mleko i klasyczne, z wygodną rurką na mleko. Każdy z nich ma wiele zalet typowych dla ekspresów firmy Siemens: innowacyjny system iAroma, dzięki któremu całość procesu parzenia przebiegnie sprawnie, a smak będzie idealny, funkcja OneTouch, która sprawi, iż by zaparzyć kawę wystarczy jedno dotknięcie przycisku, czy też przód urządzenia pozwalający na łatwe czyszczenie, dzięki wyjmowanej tacce ociekowej, pojemnikom na ziarna i jednostce zaparzającej. Co więcej, wszystkie modele „EQ.5” posiadają wygodne, dotykowe, kolorowe wyświetlacze – używanie tych ekspresów to prawdziwa przyjemność.

Klasyczne modele „EQ.5” lepiej sprawdzą się dla fanów kawy czarnej: w porównaniu z modelami zintegrowanymi oferują one bowiem nieco mniejszy wybór naparów parzonych za dotknięciem przycisku. Warto zaznaczyć, że zarówno klasyczne, jak i zintegrowane modele są tak samo łatwe w konserwacji dzięki programowi płukania autoMilk Clean.

Ekspresy do kawy Siemens z serii „EQ.6 Plus”

Modele automatyczne tej wyjątkowej serii ekspresów do kawy marki Siemens wyposażone są w rurki do spieniania mleka (w zależności od modelu, w zestawie może być także kompaktowy, wygodny, stylowy stalowy dzbanek na mleko). Większość udogodnień, które możemy odnaleźć w innych ekspresach Siemens odnajdziemy też tutaj: system iAroma odpowiada za idealny smak, ceramiczne żarna gwarantują cichą pracę i równy przemiał, dotykowy wyświetlacz z dużymi ikonami przepisów jest łatwy w użyciu, funkcja oneTouch DoubleCup pozwala na parzenie dwóch filiżanek jednocześnie, a program autoMilk Clean pomaga utrzymać system spieniania w czystości.

Warto wspomnieć, że ekspresy z serii „EQ.6 Pus” pozwalają na zapisanie nawet czterech osobistych przepisów. Niektóre posiadają funkcję podświetlania miejsca na kubek i dzbanek na mleko, dzięki czemu będziesz mógł zaparzyć większą ilość café crème zaledwie dotykając przycisk. 

Ekspresy do kawy Siemens z serii „EQ.9 Plus”

Innowacyjna, wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie seria Siemens „EQ.9 Plus” obejmuje najnowsze ekspresy automatyczne. Wszystkie posiadają zintegrowany pojemnik na mleko, myty z łatwością dzięki programowi autoMilk Clean. Oprócz tego nie sposób nie wspomnieć o niektórych wymienionych już wcześniej funkcjach. Wśród nich jest oneTouch DoubleCup, aromaDouble Shot i słynny system iAroma.

Jest również wiele innych dodatków: innowacyjna technologia superSilent i zoptymalizowana izolacja akustyczna sprawiają, że praca urządzenia jest cicha jak nigdy dotąd. System individualCoffee pozwala na stworzenie 6 oddzielnych profili i używaniu ich w celu zapamiętywania różnych ustawień parzenia. Z pomocą baristaMode możesz wejść głębiej w świat kawy i samodzielnie ustawić 5 kluczowych parametrów: wśród nich jest moc kawy, objętość, temperatura, proporcja kawy do mleka i szybkość parzenia.

Najbardziej zaawansowane urządzenia z serii „EQ.9 Plus” posiadają system dualBean – dwa osobne pojemniki na ziarna i dwa osobne młynki, by różne rodzaje ziaren nigdy się nie mieszały. Większość modeli „EQ.9 Plus” można obsługiwać prosto ze smartfona lub tabletu dzięki aplikacji Home Connect, która (całkiem dosłownie) kładzie kawowy świat u twoich stóp. Aplikacja ma też opcję CoffeePlaylist: stwórz w aplikacji listę naparów, a ekspres zaparzy je jeden po drugim, gdy tylko mu każesz. Możemy z całą pewnością stwierdzić, że urządzenia z serii „EQ.9 Plus” reprezentują wszystko, o czym marzyć może kawowy koneser.

Jeśli wciąż masz trudność z wyborem najlepszej opcji dla ciebie z szerokiej gamy ekspresów marki Siemens w asortymencie Przyjaciół Kawy, zawsze możesz skonsultować się z naszymi ekspertami! Z przyjemnością odpowiedzą ci na wszystkie pytania i pomogą w decyzji. 

Czytaj więcej