MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy do kawy Siemens EQ500

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Pojemnik na mleko
Cechy
Proces
Ilość produktów w zestawie
Typ
Typ
Wynik w skali SCA
Promocje

O ekspresie do kawy Siemens EQ500

Przygotowanie perfekcyjnej filiżanki kawy jest prawdziwą sztuką. Mamy na to rozwiązanie! Innowacyjne ekspresy do kawy Siemens EQ500 zrobią całą robotę za Ciebie, dostarczając wyjątkowych doznań smakowych.

Funkcje ekspresów do kawy Siemens EQ500

To właśnie z myślą o szerzeniu kultury picia wysokiej jakości kawy pojawiły się ekspresy ciśnieniowe Siemens. Zaś seria Siemens EQ500 pozwala nam poznać tę kulturę jeszcze bliżej dzięki swoim funkcjom:

Inteligentne parzenie. Niemiecka technologia zrobi wszystko za Ciebie. System iAroma zadba o to, by wszystkie elementy współpracowały ze sobą jak najsprawniej. Młynek w Siemens EQ500 uwolni z kawy pełen aromat, a inteligentny system grzewczy SensoFlow zadba o odpowiednią temperaturę. Następnie ciśnienie 15 barów wydobędzie z kawy maksymalny aromat i głębię smaku.

Proste czyszczenie. Ponadto, ekspres ciśnieniowy Siemens EQ500 jest prosty w konserwacji. Z łatwością wyjmiesz jednostkę zaparzającą i szybko opłuczesz ją pod bieżącą wodą. Co więcej, z Calc’n’Clean uruchomisz oba programy konserwacyjne jednocześnie, a funkcja autoMilk Clean oczyści system mleczny po każdym napoju mlecznym. Ekspres do kawy Siemens EQ500 zaoszczędzi mnóstwo czasu – nawet nie musisz się martwić konserwacją!

Wygoda użytkowania.  Ekspres do kawy Siemens EQ500 zrobi 2 filiżanki kawy jednocześnie! Wystarczy jeden przycisk, aby uzyskać dwa napoje dla kawoszy domowych! Ponadto ekspres Siemens EQ500 posiada kolorowy i intuicyjny wyświetlacz coffeeSelect. Jedyne, co pozostaje do zrobienia, to wybór napoju.

Jaki ekspres Siemens EQ500 wybrać?

Poznaj Siemens EQ500 Classic dla fanów kaw klasycznych i Siemens EQ500 Integral dla fanów kaw mlecznych. Oba modele posiadają wszystkie wyżej wymienione funkcje, zaś różnice opisujemy poniżej:

Siemens EQ500 Classic

Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ500 TP503R09 potrafi zaparzyć cztery klasyczne napary: czarną kawę, espresso, cappuccino tudzież latte macchiato. Siemens EQ500 Classic jest wyposażony we wszystko, czego można oczekiwać od inżynierii niemieckiej. Co więcej, różdżka do spieniania pozwoli cieszyć się puszystą mleczną pianką.

Siemens EQ500 Integral

Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ500 TQ505R09 w porównaniu z modelem Classic oferuje więcej specjałów kawowych. Dodatkowo możesz delektować się modnym latte macchiato, flat white albo mocnym americano. Siemens EQ500 Integral posiada pojemnik na mleko, co ułatwia przygotowanie ulubionych napojów na bazie mleka. Tymczasem poręczne podświetlanie filiżanek świetnie dopełnia stalowe wykończenie.

Odkryj ekspres Siemens EQ500!

Ekspres do kawy Siemens EQ500 to dzieło niemieckiej technologii, stworzone na potrzeby osób, które chcą urządzić personalną kawiarnię u siebie w domu. Jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz do nas! Rozwiążą wszystkie Twoje problemy.

P.S. odkryj też inne ekspresy do kawy Siemens!

Czytaj więcej