2+2

Program Afiliacyjny

reviews-template-main-image
Dołącz do programu afiliacyjnego Przyjaciele Kawy
Dziel się ze swoimi klientami miłością do kawy dzięki produktom Przyjaciele Kawy, a przy okazji ciesz się wspaniałymi korzyściami!
O nas

Przyjaciele Kawy to międzynarodowy i działający w wielu kanałach dostawca kawy oraz ekspresów, który operuje w Europie pod wieloma markami na mniejszych, lokalnych rynkach. Skupiamy się na najlepszym doświadczeniu sprzedaży, a także najwyższej jakości naszej produkcji.

Nasza przygoda rozpoczęła się w 2010 roku na terenie Litwy, kiedy to dwójka przyjaciół postanowiła podążyć za swoimi marzeniami i otworzyć firmę w biznesie kawowym. Pasja do kawy i grono przyjaciół wokół założycieli nieustannie rosło. Teraz, nawiązując do badań „Business research center group“, jesteśmy czołowym sprzedawcą kawy oraz ekspresów do kawy w krajach bałtyckich. Nie zamierzamy się tu jednak zatrzymywać – marzymy o tym, aby dzielić się naszą pyszną kawą z resztą świata.

Nieustannie poszukujemy informacji o nowych gatunkach kawy i innych metodach jest przyrządzania. Wiemy, jak zrobić filiżankę doskonałej kawy i to nawet za pomocą jednego przycisku, jeśli takie jest tylko Twoje życzenie. Nie mówimy również językiem znanym z instrukcji obsługi – jesteśmy tu, gotowi na przyjazną rozmowę: prostą, precyzyjną i ciepłą. Pomożemy Ci ze wszystkim, czego Ci potrzeba, żeby pozostało Ci tylko jedno: cieszenie się w domu pyszną kawą.

Zarabiaj na swoich odbiorcach

Dołącz do programu afiliacyjnego Przyjaciele Kawy i ciesz się z dodatkowych przychodów. Wystarczy, że dodasz ofertę Przyjaciele Kawy do swojej strony internetowej, a za każdym razem, gdy Twój odbiorca kupi od nas któryś z naszych produktów, uzyskasz atrakcyjną prowizję.

Korzyści:

  • Atrakcyjna prowizja z każdego sprzedanego produktu
  • Ekskluzywne oferty tylko dla Twoich odbiorców
  • Żadnych miesięcznych planów sprzedażowych
  • Średnia wartość jednego zamówienia to aż zł 900
  • Śledzimy ciasteczka klientów przez 30 dni

Jak dołączyć do naszego programu afiliacyjnego?

Kto może dołączyć?

Do programu afiliacyjnego Przyjaciele Kawy może dołączyć każdy. Wystarczy, że Twoja strona internetowa wspiera wyświetlanie reklam. Mamy jednak prawo do odrzucenia każdej aplikacji jeśli tylko uznamy ją za niewłaściwą. Prosimy również o nieużywanie nazwy „Przyjaciele Kawy” w przypadku, gdy nie udzieliliśmy na to odpowiedniej zgody.

Jak dołączyć?

To bardzo proste! Aby móc zacząć, musisz się tutaj jedynie zarejestrować! Jeśli masz natomiast dodatkowe pytania, napisz do nas na adres [email protected], a postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć.