Kawowa TOP oferta

Małe ekspresy do kawy

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O małym ekspresie do kawy

Piękno kryje się w prostocie. Małe ekspresy do kawy są dowodem na to, że cieszyć się doskonałym czarnym naparem można bez dużych i skomplikowanych maszyn. Wystarczy bowiem nieduży ekspres do kawy o wielkim potencjale i voilà – masz w rękach filiżankę kawy, która czyni cuda.

Jaki mały dobry ekspres do kawy wybrać?

Dobry mały ekspres do kawy to jedno z najczęściej poszukiwanych urządzeń do parzenia kawy. Trudno jednak jednoznacznie wskazać, który będzie najlepszy. “Dobry” jest pojęciem subiektywnym i często zależy od indywidualnych potrzeb. U nas znajdziesz małe ekspresy do kawy o różnych funkcjach i rozmiarach. Najmniejszy mały ekspres do kawy w naszej ofercie ma zaledwie 8 cm szerokości. Przyjrzyjmy się, co możemy Ci konkretnie zaoferować:

Mały ekspres kolbowy

Jeżeli potrzebny Ci jest mały ekspres do kawy nie na kapsułki, sięgnij po kompaktowy model ciśnieniowo-kolbowy. W tej kategorii znajdziesz mały ekspres do kawy ze spieniaczem mleka i mały ekspres do kawy mielonej w jednym. Mowa tutaj o De’Longhi Dedica i Smeg 50’ Style. Dzięki regulowanej dyszy idealnie nadają się do parzenia espresso, cappuccino, latte i innych specjałów mlecznych. Zaś ich termobloki i ciśnienie 15 bar sprawiają, że zrobisz kawę szybko i według najlepszej tradycji włoskiej. Co więcej, te małe ekspresy kolbowe pozwalają serwować filiżankę nie tylko z kawy mielonej, ale i saszetek ESE. W przypadku użytkowania tych ostatnich nie musisz się martwić mieleniem. Są dostosowane do potrzeb początkujących kawoszy, toteż łatwe w obsłudze i konserwacji.

Mały ekspres do kawy na kapsułki

Ekspresy do kawy na kapsułki, znane ze swojej wszechstronności i wygody, oferują mnóstwo możliwości wyboru, jeśli chodzi o modele kompaktowe. W ciągu kilku sekund możesz cieszyć się ulubionym naparem, wystarczy włożyć kapsułkę, nacisnąć przycisk i gotowe! Prym tutaj wiodą oczywiście ekspresy do kawy Nespresso i ekspresy do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Najmniejszy ekspres do kawy w tej kategorii to Nespresso Essenza Mini, który ma zaledwie 8 cm szerokości. Mini ekspres do kawy na kapsułki to także NESCAFÉ® Dolce Gusto® GENIO S oraz Nespresso Pixie o szerokości 11 cm. 

Zaś największy model ma 22 cm szerokości i jest to mały ekspres do kawy ze spieniaczem mleka Nespresso Citiz & Milk albo bez spieniacza Citiz. Inne modele mają po 11, 12, 13, 14 cm szerokości, a ich wysokość sięga od 20 do 28 cm. Toteż naprawdę zajmują minimalną ilość miejsca. Ponadto zaparzysz z nimi czarną kawę, karmelowe latte, malinowe cappuccino i wiele innych ciekawych specjałów. Ekspres do kawy mały na kapsułki to dobry wybór dla tych, którzy chcą mieć kawę o różnych smakach szybko i bezproblemowo.

Mały ekspres do kawy na saszetki

Dla osób, które cenią sobie zarówno wygodę, jak i dbają o środowisko, spodobają się ekspresy do kawy na saszetki. Te innowacyjne urządzenia upraszczają poranny rytuał parzenia kawy, zapewniając aromatyczną filiżankę przy minimalnym wysiłku. Przykładem jest mały ekspres do kawy Philips Senseo. Wykorzystuje on kawę, wstępnie zmieloną i zapakowaną w saszetce, co eliminuje potrzebę czasochłonnego mielenia i odmierzania według porcji. Co więcej, ten malutki ekspres do kawy przyczynia się do zrównoważonego rozwoju. Saszetki SENSEO są biodegradowalne albo w 100% naturalne, nie generują więc nadmiernej ilości śmieci. Jeśli chodzi o wymiary, Philips Senseo jest większy niż modele kapsułkowe, jego wysokość i głębokość wynoszą trochę ponad 30 cm, zaś szerokość około 20 cm. Jest jednak leciutki, ponieważ waży tylko 2 kilogramy!

Mały zaparzacz do kawy

Tego typu mini ekspresy do kawy na nowo definiują sposób parzenia kawy w plenerze. Mówimy tu oczywiście o urządzeniu, jakim jest przenośny zaparzacz do kawy. Jest to ekspres turystyczny, który działa bez zasilania elektrycznego, wykorzystuje bowiem siłę ciśnienia. Idealne do przygód na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie lub długie wędrówki (m.in. AeroPress, Cafflano, WACACO, Handpresso), te małe ekspresy do kawy zdobywają sławę tam, gdzie nie potrafią tradycyjne ekspresy elektryczne. Są nader leciutkie i zmieszczą się nawet w małym koszyczku piknikowym. Przykładowo mini ekspres do kawy Wacaco Nanopresso waży zaledwie 336 gramów! Co więc powiesz na romantyczny zachód słońca w górach i gorącą filiżankę espresso?

Mały ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem

Wiemy, że często poszukiwaną opcją jest mały ekspres ciśnieniowy do kawy z młynkiem. Niestety, w tym przypadku trudno znaleźć niewielki model automatyczny, bowiem głębokość takich urządzeń zaczyna się od około 43 cm. Jednak głowa do góry! U nas znajdziesz ekspres do kawy automatyczny mały (w porównaniu) Smeg 50’ Style oraz ekspresy Melitta. Szerokość pierwszego wynosi zaledwie 18 cm (głębokość 43.3), a drugich – 20 cm (głębokość 45.5 cm). Są to jedne z najbardziej kompaktowych ekspresów automatycznych na rynku.

Odkryj mały ekspres do kawy!

Mały rozmiar – wielka moc! Pomimo swoich skromnych rozmiarów, małe ekspresy do kawy zaserwują Ci napar o wyjątkowym smaku i aromacie. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze, nie wahaj się poprosić nas o wskazówki. Nasi pracownicy zawsze służą fachową pomocą. Ponadto możesz poznać też inne ekspresy do kawy. Zapewniamy, że mamy wszystko, czego możesz potrzebować.

Czytaj więcej