11+ lat doświadczenia | > 1 mln zadowolonych klientów | Ocena klientów 9.64/10

Ekspresy do kawy Nivona

Cena
Producent
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Typ panelu obsługi
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Średnica żaren
Promocje
Filtr  
Sortuj
Filtr  

Wyniki wyszukiwania: 20

NIVONA jest jedną z najmłodszych firm produkujących ekspresy do kawy na rynku, ale stała się bardzo popularna, w bardzo krótkim czasie. Ta firma została stworzona w 2015 roku przez trzech miłośników kawy, Petera Wildnera, Thomasa Meiera i Hansa Errmanna. Rozwiązali problem zapewnienia profesjonalnego przygotowania idealnej kawy dla wszystkich, w atrakcyjnej cenie. Ta niemiecka firma produkuje najwyższej jakości ekspresy do kawy o najnowszej technologii. Ekspresy do kawy NIVONA wyróżniają się trwałością, doskonałym minimalistycznym wzornictwem, komfortem i najwyższymi standardami szwajcarskich produktów. Ekspresy do kawy NIVONA mają zintegrowany system Aromatica, który nadaje kawie prawdziwie naturalny aromat ziaren kawy. Ekspresy do kawy marki NIVONA wyróżniają się spośród innych najlepiej wyposażonych automatów do kawy z ich 6, 7, 8 i 10 serii maszyn do kawy NIVONA. Te nowoczesne, wyrafinowane ekspresy do kawy są dostosowane do każdej tradycyjnej kawy lub wymagającego miłośnika kawy espresso. Każdy element maszyny jest starannie dobrany i dopracowany, aby pasował do całości i był łatwy w użyciu. Możesz zarządzać tymi ekspresami do kawy za pomocą aplikacji na telefon komórkowy, gdzie możesz zmieniać ustawienia, dostosowywać funkcje, aby uzyskać smak i moc kawy, którą chcesz. Co najważniejsze, niemiecka firma podkreśla dobry stosunek ceny do jakości. Dzięki tym fascynującym i atrakcyjnym funkcjom NIVONA podbiła i umocniła się w sercach użytkowników. Razem z ekspresami do kawy NIVONA poczuj prawdziwą pasję do kawy.

Czy za pomocą aplikacji mobilnej można zaparzyć kawę bez wstawania z łóżka?

Choć aplikacja mobilna została wgrana w ekspresach Nivona całkiem niedawno,…
Czytaj więcej

Choć aplikacja mobilna została wgrana w ekspresach Nivona całkiem niedawno, to niestety nie ma ona możliwości przygotowania kawy bez podejścia do ekspresu. Przeznaczenie tej aplikacji mobilnej jest nieco inne. Korzystając z niej można śledzić czas pozostały do wykonania czynności konserwacyjnych, zgodnie z dostarczonymi statystykami. Oprócz tego ta aplikacja jest przydatna ze względu na możliwość zapisania ulubionego osobistego przepisu na kawę i możliwość wykonania go jednym kliknięciem na urządzeniu mobilnym. Jest to szczególnie przydatne, gdy z ekspresu korzysta więcej osób, które mają swoje własne ulubione przepisy (proporcje mleka i kawy, ilość wody, moc kawy itp.)

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Gdzie mogę dokonać naprawy gwarancyjnej ekspresu Nivona?

Serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne ekspresów do kawy Nivona znajdują się…
Czytaj więcej

Serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne ekspresów do kawy Nivona znajdują się w całej Polsce. Jeśli klienci stoją przed wyzwaniami podczas korzystania z ekspresów do kawy tego producenta, mogą być spokojni, ponieważ firma ta oferuje serwis door-to-door.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Czy marka ekspresów do kawy Nivona jest niezawodna?

Nivona jako producent ekspresów do kawy w porównaniu z innymi…
Czytaj więcej

Nivona jako producent ekspresów do kawy w porównaniu z innymi markami jest stosunkowo młody. Jest na rynku od piętnastu lat, a produkcja i montaż ekspresów do kawy odbywa się w krajach, które już wcześniej zyskały zaufanie - w Szwajcarii i Portugalii. Ponadto niektóre części ekspresów do kawy Nivona są produkowane w tych samych fabrykach, co innych długoletnich producentów.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej

Co sprawia, że ​​marka Nivona jest wyjątkowa?

Marka Nivona weszła na rynek ekspresów do kawy w 2005…
Czytaj więcej

Marka Nivona weszła na rynek ekspresów do kawy w 2005 roku. Głównym celem jaki obrała firma jest nowoczesność i jednocześnie dostępność ich ekspresów dla każdego, kto chce pić kawę dobrej jakości w swoim domu. Dlatego, biorąc pod uwagę wszystkie ekspresy Nivona przyznajemy, że są nowoczesne, łatwe w obsłudze, przeznaczone do małych i dużych przestrzeni, dla mniej i bardziej wymagających miłośników kawy. Oto niektóre z ekskluzywnych funkcji tej marki:


  • Nawet niższe modele ekspresów przygotowują dobrej jakości napoje mleczne i czarną kawę za naciśnięciem jednego lub dwóch przycisków;
  • Niektórymi modelami można sterować za pomocą aplikacji mobilnej (bez żadnych dodatkowych akcesoriów);
  • Modele z serii 7 posiadają kółka z tyłu ekspresu, które ułatwiają przesuwanie sprzętu;
  • Niektóre modele są wyposażone w zbiorniki na mleko;
  • Obsługa urządzenia przebiega z pomocą dwóch obrotowych przycisków, dzięki czemu jest niezwykle prosta dla każdego.

Czy to było pomocne?
Czytaj dalej