OFERTY MIESIĄCA
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS
Kup 1, otrzymasz 1 GRATIS

Ekspres do kawy Nivona „CafeRomatica NICR 960“

  • Raty 0%
Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Raty 0% na 20 miesięcy.
Oferta obowiązuje wyłącznie zakup osób fizycznych. Możesz wybrać zakup z na raty przy płatności. Dostępność produktów ograniczona. Promocja trwa do 30.08.2022.
Ilość
5.999,00  5.499,00 

Dostawa może wynieść 1 - 3 dni roboczych * 85% zamówień jest dostarczanych następnego dnia.

CA

Specyfikacja techniczna

icon
Kawa mielona, Kawa ziarnista
icon
Kraj pochodzenia Szwajcaria
icon
Aplikacja
icon
2.2 l Objętość pojemnika na wodę
icon
12 Pojemnik na fusy (ilość porcji)
icon
Wymiar 28x36x50cm
icon
Regulowana wysokość wylewki kawy 14 cm
icon
15 BAR Ciśnienie pompy wodnej
icon
Ekran dotykowy - kolorowy
icon
2 Wybór porcji czarnej kawy
icon
9 Przepisy tworzone przez użytkowników
icon
Podświetlanie filiżanek

Video

Przygotowywane napoje

Cappuccino
Cappuccino
Espresso
Espresso
Latte Macchiato
Latte Macchiato
Americano
Americano
Latte
Latte
Kawa czarna XL
Kawa czarna XL

Informacje o produkcje

Automatyczne ekspresy do kawy „Nivona” z serii 9 zapraszają do delektowania się kawą jakości baristy w domowym zaciszu. Wybieraj spośród aż 15 receptur kawowych (6 najpopularniejszych jest zintegrowanych, a 9 – możesz stworzyć sam!). Przygotuj dwie porcje wszystkich napojów jednocześnie. Zintegrowana szeroka gama opcji regulacji smaku kawy pozwala na eksperymentowanie z szeroką gamą kaw. Szeroki ekran dotykowy nowej generacji sprawia, że obsługa ekspresu i proces parzenia kawy staje się prawdziwą przyjemnością.

15 PRZEPISÓW NA KAWĘ (DWIE PORCJE JEDNOCZEŚNIE)

Ekspres przygotuje: espresso, czarną kawę, americano, cappuccino, latte macchiato i latte na wyciągnięcie ręki. Stwórz 9 dodatkowych indywidualnych przepisów za pomocą funkcji „My Coffee” i zapisz je. Przygotuj wszystkie napoje (nawet z mlekiem) w dwóch porcjach jednocześnie: dla siebie i dla przyjaciela.

POCZUJ SIĘ JAK PRAWDZIWY BARISTA

Dostosuj temperaturę, moc, wielkość porcji i konsystencję napoju mlecznego (gorące mleko lub mleczna pianka). Dzięki innowacyjnej technologii Aroma Balance System, możesz wybrać jeden z trzech poziomów aromatu: ponieważ woda przepływa z różną prędkością, kawa smakuje inaczej. Funkcja Cappuccino-Connoisseur umożliwia wybór kolejności podawania mleka i kawy podczas przygotowywania napojów z mlekiem (najpierw kawa, a potem mleko lub odwrotnie). Teraz można to zrobić nie tylko po wejściu do menu ustawień, ale także przed przygotowaniem każdego napoju. Eksperymentuj i odkrywaj nowe smaki.

INNOWACYJNY KOLOROWY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

Dzięki dużemu (5 cali) kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu sterowanie ekspresem i procesem parzenia kawy staje się prawdziwą przyjemnością. Podczas przygotowywania napojów kawowych możesz śledzić cały proces parzenia kawy wyświetlany na ekranie. Możesz wybrać jedną z dwóch metod sterowania: dotykając ekranu lub za pomocą pokrętła.

STEROWANIE ZA POMOCĄ INTELIGENTNEJ APLIKACJI

Po pobraniu aplikacji „Nivona” i połączeniu urządzenia inteligentnego z ekspresem do kawy przez Bluetooth można przygotowywać kawę i sterować ekspresem do kawy bezpośrednio z telefonu lub tabletu.

OŚWIETLENIE FILIŻANKI I ZBIORNIKA NA WODĘ

Proces przygotowywania kawy daje również estetyczną satysfakcję: podczas parzenia kawy filiżanki są podświetlane dwoma kolorami oświetlenia. Zbiornik na wodę ma aż osiem kolorów podświetlenia – to nie tylko piękne, ale i niezwykle wygodne, bo poziom napełnienia wodą zobaczysz nawet podczas parzenia kawy w ciemności.

PRAWIE NAJCICHSZY EKSPRES DO KAWY

Prawdopodobnie najcichszy automatyczny ekspres do kawy na rynku: dzięki najnowszym technologiom i wyjątkowo dobrej izolacji, prawie nie usłyszysz dźwięku mielenia kawy.

PROSTA KONSERWACJA

Zintegrowane automatyczne programy odkamieniania, czyszczenia i płukania zapewniają łatwą konserwację. Jednostka zaparzania kawy jest wyjmowana, dzięki czemu system zaparzania kawy będzie zawsze czysty, a smak kawy doskonały.

Pobierz INSTRUKCJE obsługi
Pobierz instrukcje

Często Zadawane Pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

Recenzje

Recenzje
Komentarze na Facebooku
0
0 opinie
0%
0%
0%
0%
0%

Oceń jako pierwszy “Ekspres do kawy Nivona „CafeRomatica NICR 960“”

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt