Recenzje PrzyjacieleKawy - Przyjaciele Kawy
Dostawa towarów jest teraz bezpłatna dostawa od 90 zł
Co myślisz o Przyjaciołach Kawy?
Pozostaw opinie od produkcie lub obsłudze w Przyjaciołach Kawy, lub dowiedz się więcej o nas i naszym asortymencie!
Jestem zadowolony z zakupu w sklepie "Przyjaciele Kawy". Jeśli ktoś szuka wysokiej jakości ekspresu ciśnieniowego, który jest prosty w użyciu i robi doskonałą kawę to polecam ekspres do kawy DeLonghi Ecam!
Uwielbiam tą kawę, niech się schowają wszystkie Lavazzy i inne ;)
Ekspres do kawy Nivona „NICR 842“ Przesympatyczna obsługa - dziękuję za miłą rozmowę. Otrzymałem z dobrym rabatem kilka dodatków (tabletki, odkamieniacz, czekolada itp.) A ekspres.... to jest Nivona - przepyszny smak kawy, przyjemność obsługi :-)
Grzegorz
Jak dla mnie zdecydowany lider w tym przedziale cenowym, minimalistyczny, ale i nowoczesny design, obsługa prosta i intuicyjna, kawa wyśmienita, młynek rzeczywiście cichy w porównaniu z konkurencją.
Kawa z tego ekspresu to jakaś bajka. Ekspres wg mnie jest naprawdę prosty w użyciu czyli zaprogramowaniu, stworzeniu dzieła czyli kawy jak i wyczyszczeniu go. Kawa gorąca. Ekspres cichy. Super Ekspres.
Zdecydowanie najlepszy zakup. Ekspres nie zawodzi,robi najlepszą kawę , a dzieci zafascynowane same przygotowują sobie herbatę ;-) solidny ale zgrabny,bardzo dobrze wykonany i zautomatyzowany.
Super ekspres maga kawa, dużo ustawień, b.dobra jakość wykonania. W tej cenie polecam!
Mój faworyt. Dobra aromatyczna kawa,nie za mocna ,delikatna.