MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy do kawy Siemens EQ9 i EQ9 Plus

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresach Siemens EQ9 i Siemens EQ9 plus

Marka Siemens zawsze stara się doskonalić własną produkcję oraz wychodzić naprzeciw potrzebom konsumentów, w tym trendowi personalizacji czy nowinkom technologicznym. Przykładem są ekspresy do kawy Siemens EQ9.

Funkcje ekspresów do kawy Siemens EQ9

Wszystkie ekspresy ciśnieniowe Siemens łączą w sobie zaawansowaną technologię, precyzję i wysokiej jakości materiały. Przyjrzyjmy się jednak, co wyróżnia serię Siemens EQ9:

Kawa najwyższej jakości. Za najlepszą jakość każdego naparu w ekspresach Siemens EQ9 odpowiada iAroma. Jest to innowacyjny system, gdzie współpracują ze sobą młynek ceramiczny, system grzewczy i jednostka zaparzająca. Dodatkowo dzięki funkcji AromaDouble Shot Twoja kawa zostanie podwójnie zmielona i zaparzona. Dzięki temu otrzymasz filiżankę mocnej kawy bez goryczki. 

Ekspres do kawy z młynkiem Siemens. Producent w swoich urządzeniach zastosował młynek CeramDrive. Jest on nie tylko bardzo wydajny, ale również nie podlega zużyciu. Nie musisz się także martwić hałasami sprzętu – technologia SuperSilent zapewnia izolację akustyczną i redukcję dźwięków. Dzięki temu możesz zrelaksować się w ciszy i spokoju, podczas gdy cichy ekspres do kawy Siemens EQ9 robi Ci pyszną kawę.

Łatwa konserwacja. Ekspres Siemens EQ9 pozwoli Ci zapomnieć nie tylko o hałasie podczas parzenia kawy, ale także o trudnościach czyszczenia. Wszystko za Ciebie zrobią zintegrowane automatyczne programy konserwacji i automatyczny program płukania systemu mlecznego.

Który ekspres Siemens EQ wybrać?

W naszym asortymencie znajdziesz różne modele z serii Siemens EQ9: Siemens EQ9 s300, Siemens EQ9 plus s500 oraz Siemens EQ9 plus s700. Każdy z nich posiada jakąś cechę wyróżniającą:

Siemens EQ9 s300

Z Siemens EQ9 s300 TI923309RW możesz wybierać spośród najpopularniejszych napojów kawowych od espresso doppio po latte macchiato. Fani cappuccino oszaleją, ponieważ mogą wybrać kolejność kawy i mlecznej pianki. Ponadto w ekspresie Siemens EQ9 s300 można stworzyć do sześciu oddzielnych profili i wykorzystać je do zapisywania różnych ustawień parzenia.

Siemens EQ9 plus s500

Ekspres ciśnieniowy Siemens EQ9 plus s500 TI9553X1RW wyróżnia się swoją funkcją BaristaMode. Oferuje ona szereg opcji personalizacji: wybór pożądanej mocy i ilości kawy, temperatury wody, stosunku kawy do mleka czy nawet prędkości parzenia. Siemens EQ9 plus s500 oferuje więcej “ekscytujących” wersji napojów, na przykład ristretto, cortado czy cały dzbanek kawy. W inteligentnej aplikacji znajdziesz również 17 dodatkowych przepisów.

Siemens EQ9 plus s700

Oprócz funkcji wyżej wymienionych modeli, ekspres ciśnieniowy Siemens EQ9 plus s700 TI9573X9RW posiada system DualBean. Są to dwa osobne młynki i dwa pojemniki na ziarna. Co więcej, Siemens EQ9 plus s700 można obsługiwać zdalnie używając innowacyjnej aplikacji Home Connect, która, w dosłownym znaczeniu, oferuje Ci cały świat kawowy. Aplikacja posiada funkcję CoffeePlaylist: wystarczy umieścić w niej listę kilku różnych napojów kawowych, a ekspres zaparzy je wszystkie w preferowanej kolejności, gdy tylko wydasz mu polecenie.

Odkryj ekspres Siemens EQ9 (plus)!

Ekspresy do kawy Siemens EQ9 zostały zaprojektowane z naciskiem na jakość. Czyni to je doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują indywidualnego smaku. Jeśli jednak szukasz innej serii, modelu lub funkcji, obejrzyj wszystkie ekspresy do kawy Siemens. W razie konieczności udzielimy Ci również wsparcia. Skontaktuj się z nami!

Czytaj więcej