MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy do kawy Siemens EQ6 i EQ6 Plus

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Pojemnik na mleko
Cechy
Proces
Ilość produktów w zestawie
Typ
Typ
Wynik w skali SCA
Promocje

O ekspresach Siemens EQ6 plus

Niemiecka firma Siemens produkuje swoje ekspresy od ponad 170 lat. Marka ta wciąż wprowadza innowacje i ulepszenia do swoich urządzeń. Dowodem na to są ekspresy do kawy Siemens EQ6 plus.

Funkcje ekspresów do kawy Siemens EQ6

Każdy ekspres ciśnieniowy Siemens znany jest z eleganckich, nowoczesnych rozwiązań, innowacji technologicznych i wysokiej jakości kawy. Co zaś wyróżnia model Siemens EQ6 plus?

Innowacyjny sposób na pyszną kawę. Ten ekspres do kawy z młynkiem Siemens płynnie mieli ziarna kawy do równomiernej konsystencji. System SensoFlow zapewnia optymalną temperaturę napoju. Zaś funkcja OneTouch DoubleCup pozwala zaparzyć dwie porcje jednocześnie. Co więcej, ekspres Siemens EQ6 plus może zaparzyć nawet mocną kawę bez goryczki.

Łatwy w obsłudze i konserwacji. Czytelne dotykowe ikony i ekran tekstowy sprawiają, że ekspresy Siemens EQ6 plus są proste w obsłudze. Ponadto jest wyposażony w wygodny program automatycznego płukania systemu mlecznego autoMilk Clean oraz zintegrowane programy konserwacyjne. Zaparzacz jest również łatwy w czyszczeniu – wystarczy opłukać go pod wodą.

Ekspresy Siemens EQ 6 – różnice między modelami

W naszym sklepie znajdziesz dwa modele tej serii: Siemens EQ6 plus s300 oraz Siemens EQ6 plus s700. Jeśli chodzi o ich rozróżnienie, to w każdym z nich możemy znaleźć pewne różnice:

Siemens EQ6 plus s300 

Oprócz wszystkich wymienionych wyżej funkcji, ekspres Siemens EQ6 plus s300 TE653M11RW przygotowuje osiem specjałów. Jest to espresso, czarną kawę, americano, espresso macchiato, flat white, cappuccino, latte i latte macchiato. Dwóch użytkowników może zapisać własne menu z indywidualnymi ustawieniami.

Siemens EQ6 plus s700 

Ekspres Siemens EQ6 plus s700 TE657313RW może zaparzyć dziewięć specjałów. To nie wszystko – można uzyskać dwa latte macchiato lub cappuccino jednocześnie. Wybierz też odpowiednią moc kawy, wielkość filiżanki, temperaturę i ilość mleka. Czterech użytkowników może zaprogramować własne preferencje. Co więcej, dzięki funkcji Favorite Drinks, Siemens EQ6 plus s700 zapamięta Twoje indywidualne preferencje dotyczące przepisów. 

Odkryj ekspres Siemens EQ6 (plus)!

Ekspresy Siemens EQ6 plus to wysokiej jakości urządzenia, które oferują wszechstronne funkcje, zapewniające doskonałą kawę za każdym razem. Jeśli jednak czujesz, że to nie jest miłość od pierwszego wejrzenia, nie martw się! Zobacz inne ekspresy do kawy Siemens albo poproś naszych pracowników o wskazówki. 

Czytaj więcej