Ekspres do kawy Saeco „Phedra EVO Cappuccino“ - Przyjaciele Kawy
Dostawa towarów jest teraz bezpłatna dostawa od 90 zł

Ekspres do kawy Saeco „Phedra EVO Cappuccino“

Specyfikacja techniczna Informacje o produkcje
Clear
  • Dostawa może wynieść 1 - 3 dni

CA

Możesz też potrzebować

Do zapłaty: 353.98

Oszczędzasz

Specyfikacja techniczna

Typ

Vendingowe

Producent

Saeco

Kolor

Czarny

Gwarancja

12 miesiecy

Stosowanie kawy

Kawa ziarnista

Wyświetlacz ekspresu do kawy

Kolorowy

Język menu ekspresu do kawy

angielski

Pojemnik na fusy (ilość porcji)

50

Moc

1550 W

Głębokość

50.8 cm

Wysokość

69.5 cm

Szerokość

39.3 cm

Kraj pochodzenia

Włochy

EAN

8016712034105

Waga

36.5 kg

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Informacje o produkcje

Phedra EVO zgrabna i funkcjonalna półautomatyczny ekspres do postawienia na blacie jest idealny do wszystkich miejsc ze średnim ruchem klientów.

KOMPAKTOWY ROZMIAR

Rozmiar został maksymalnie dopasowany do wielkości domowego ekspresu do kawy, dzięki czemu Phedra EVO może zostać ustawiona w każdym miejscu – na stole, czy swoim własnym blacie dopasowanym do tego ekspresu. Co więcej jeśli nie mamy możliwości użycia przyłącza wodnego ekspres ten jest dostępny również w wersji z pojemnikiem na wodę pojemności 3.4 litra

SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

Wybór napoju jest jeszcze łatwiejszy dzięki interfejsowi z przyciskami opisanymi ikonami każdego z napojów oraz szerokim 8.9cm kolorowym wyświetlaczem. Przejrzysty interfejs pozwala na łatwe zaprogramowanie każdego z napojów, podczas gdy S jak Saeco na głównym ociekaczu pozwala na dalszy dostęp do innych funkcji. Mimo swojego małego rozmiaru Phedra Evo może przygotować wszystkie kawy czarne oraz mleczne, z mlekiem w proszku lub świeżym (wersja Cappuccino) oraz gorącą czekoladę i wrzątek do przygotowania herbat i w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby korzystających.

DETALE MAJĄ ZNACZENIE

Wylewka kawowa może być ustawiona na dwóch wysokościach dzięki czemu możemy spokojnie używać kubków, szklanek, filiżanek i dzbanków. Phedra EVO posiada również specjalny dedykowany podajnik gorącej wody oraz doskonale się prezentujący cappucinatore, wraz z eleganckim wykończeniem dla lepszego wrażenia. Funkcjonalność i estetyka razem sprawiają, że Phedra EVO jest idealnym rozwiązaniem dla eleganckich miejsc gdzie wszystko jest dobrane z ogromną dokładnością. Przerwa kawowa, która zaspokoi wszystkie zmysły.

Czytaj więcej
Czytaj dalej

Pytania gości

Recenzje (0)
Facebook Recenzje
Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt.