MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy ciśnieniowe Saeco

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Pojemnik na mleko
Cechy
Proces
Ilość produktów w zestawie
Typ
Typ
Wynik w skali SCA
Promocje

O ekspresie ciśnieniowym Saeco

Ekspresy ciśnieniowe Saeco zabiorą Cię w zautomatyzowaną włoską kawową podróż. Urządzenia te są wpadną w oko dla każdego: entuzjasty, nowicjusza czy też profesjonalisty kawowego.

Który ekspres Saeco wybrać?

Niezależnie od wybranego modelu, marka gwarantuje, że każdy ekspresy do kawy Saeco pozostanie w doskonałym stanie, a parzenie kawy będzie przyjemnością.

Ekspresy ciśnieniowe Saeco Home Line

Każdy ekspres ciśnieniowy Saeco tej linii posiada unikalny zestaw funkcji, które opisujemy poniżej:

Saeco PicoBaristo

Model Saeco PicoBaristo posiada wiele opcji spieniania mleka, 4 osobiste profile i możliwość parzenia 11 lub 12 rodzajów kawy. Możesz również wybierać spośród 12 różnych poziomów mielenia.

Saeco Xelsis

Z Saeco Xelsis zaparzysz do 22 różnych specjałów albo też przygotujesz dwie porcje jednocześnie. Ten ekspres ciśnieniowy Saeco posiada również 6-8 osobnych profili. Co więcej, młynek ceramiczny może działać w 12 poziomach.

Ekspres do kawy Saeco GranAroma

Kompaktowe ekspresy do kawy Saeco GranAroma pozwalają, operując dotykowymi ikonami, wybrać spośród nawet 18 przepisów. Mogą to być również kawy mleczne! Urządzenie posiada również 4 lub 6 osobnych profili użytkowników oraz profil gościa. Dodatkowo masz 5 różnych poziomów mocy kawy do wyboru. 

Ekspresy ciśnieniowe Saeco Pro Line

Linia Pro została zaprojektowana z myślą o tętniących życiem środowiskach komercyjnych. Ekspresy do biura Saeco znakomicie wpasują się do przestrzeni o wysokich wymaganiach. 

Saeco Lirika i Saeco Lirika One Touch

Ekspresy ciśnieniowe Saeco Lirika i Saeco Lirika One Touch są kompaktowe, dlatego idealne do mniejszych przestrzeni. Mają duże pojemniki na wodę (2,5 litra), ziarna (500 gramów) oraz fusy (15 porcji). Saeco Lirika jest skierowany do wielbicieli espresso i kawy czarnej, może też dozować parę i gorącą wodę. Zaś Saeco Lirika One Touch (OTC) posiada system spieniania mleka.

Saeco Royal Black i Saeco Royal One Touch 

Ekspres do kawy Saeco Royal wpasuje się do małego biura. Posiada 2,5-litrowy pojemnik na wodę, 600-gramowy na ziarna kawy i pojemnik na 18 porcji fusów. Co więcej, zaparzy do porcji 50 dziennie. Ekspres ciśnieniowy Saeco Royal Black spodoba się miłośnikom kawy czarnej i herbaty. Zaś Saeco Royal OTC skierowany jest do osób preferujących napary mleczne.

Saeco Aulika Evo

Ekspres ciśnieniowy Saeco Aulika Evo posiada podwójny system hydrauliczny i jakościowe żarna stożkowe. Saeco Aulika Evo Black ma 2,5-litrowy pojemnik na wodę, 500-gramowy na ziarna i na 18 porcji fusów. Zaparzy espresso, czarną kawę i americano. Saeco Aulika Evo Focus ze spieniaczem zrobi również kawy mleczne. Liderem jest Saeco Aulika Evo Top HSC (High Speed Cappuccino), wyposażony w system podgrzewania kawy i mleka. W końcu, ma 4-litrowy pojemnik na wodę, kilogramowy pojemnik na ziarna i pomieści 40 porcji fusów. 

Saeco Magic i Saeco Phedra

Dwa ekspresy ciśnieniowe Saeco Magic i Saeco Phedra cechuje przyjazny interfejs użytkownika i wydajny młynek ceramiczny. Umożliwiają łatwe przygotowywanie różnorodnych napojów kawowych od bogatego espresso po aksamitne cappuccino.

Odkryj ekspres ciśnieniowy Saeco!

Ekspresy ciśnieniowe Saeco powodują, że podróż po świecie kawy premium jest możliwa za naciśnięciem przycisku. Polecamy również przejrzeć całą ofertę pt. ‘Ekspresy do kawy ciśnieniowe’. Natomiast jeśli nadal masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego modelu, zapraszamy do kontaktu z doświadczonymi pracownikami Przyjaciół Kawy!

Czytaj więcej