MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

Ekspresy do kawy DeLonghi Primadonna

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Producent
Typ
Kawa typ
Regiony pochodzenia kawy
Stopień palenia
Cechy kawy
Rodzaj ziaren kawy
Nadaje się do automatów
Typ cappucinatore
Przygotowywane napoje
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Typ panelu obsługi
Aplikacja
Zapisane profile użytkowników
Stosowana kawa
Rodzaj
Liczba grup
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Podłączenie do sieci wodociągowej
Stosowanie kawy
Średnica żaren
Typ młynka do kawy
Typ żaren
Konstrukcja żaren
Odpowiednie dla
Programowalny czas mielenia
Dla
Seria
Seria
Ilość
Marki
Wbudowany młynek
Ilość porcji
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Wybór porcji kawy z mlekiem
Wybór porcji czarnej kawy
Metoda dekofeinizacji
Objętość
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ czekolady
Typ
Typ
Odmiana Arabica
Przepis na napój
Regulator temperatury PID
Rodzaj czekolady
Cykle
Dysza parowa
Napoje z dodatkiem mleka
Wielkość porcji
Ekran dotykowy
Funkcje
Liczba pojemników na ziarna
Objętość pojemnika na wodę
Kapsułka kawy zawiera
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Dodatkowe funkcje
Pojemnik na mleko
Cechy
Proces
Ilość produktów w zestawie
Typ
Typ
Wynik w skali SCA
Promocje

O ekspresie do kawy De’Longhi PrimaDonna

Ekspres do kawy De’Longhi PrimaDonna oferuje niezapomniane doznania smakowe, niestandardową jakość parzenia i mnóstwo możliwości dostosowania do Twoich upodobań. 

De’Longhi PrimaDonna – czy warto?

Jeśli chodzi o ekspresy ciśnieniowe De’Longhi, tu wszystko zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie. Jeśli więc szukasz zaawansowanego rozwiązania, De’Longhi PrimaDonna z pewnością będzie dobrym wyborem:

Świeżo mielona kawa z pianką mleczną. Każdy model De’Longhi PrimaDonna to ekspres z pojemnikiem na mleko. Pojemnik można z łatwością wyjąć i umieścić w lodówce, żeby mleko pozostało świeże na dłużej.

Trwały młynek. Ekspresy do kawy De’Longhi z młynkiem to chluba firmy. Są wykonane z trwałej stali nierdzewnej i oferują regulację stopnia mielenia. Toteż dzięki De’Longhi PrimaDonna uzyskasz kawę o pożądanej sile i konsystencji bez trudu.

Bezproblemowa konserwacja. Jak ekspres automatyczny De’Longhi, to również automatyczny program odkamieniania! Możliwość zastosowania filtra wody oraz programy płukania wylewki kawy i systemu mlecznego zapewniają łatwą konserwację.

Elegancja spotyka funkcjonalność. Nie zapominajmy również o wyglądzie! Ekspres do kawy De’Longhi PrimaDonna może się pochwalić nowoczesnym, stylowym wyglądem oraz eleganckimi czarno-srebrnymi elementami.

De’Longhi PrimaDonna – który model wybrać?

Wybierz pomiędzy modelem De’Longhi PrimaDonna Class albo De’Longhi PrimaDonna Soul.

Ekspres do kawy De’Longhi PrimaDonna Class

Ekspres do kawy De’Longhi PrimaDonna Class pozwala przygotować do 12 różnych napojów kawowych (w zależności od modelu). Dodatkowo można regulować moc kawy, wielkość porcji i temperaturę. Trzy albo sześć użytkowników może zapisać swoje ulubione napoje, a urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji De’Longhi Coffee Link.

Ekspres De’Longhi PrimaDonna Class ECAM 550.85.MS ma termiczny pojemnik na mleko, co pozwala mu pozostać zimnym na dłużej oraz pozwala wybrać spośród czterech poziomów gorącej wody – do herbaty białej, zielonej, oolong albo czarnej. 

Ekspres do kawy De’Longhi PrimaDonna Soul

Model De’Longhi PrimaDonna Soul, w odróżnieniu od poprzednika PrimaDonna Class, oferuje szerszy wybór specjałów, większy zbiornik na wodę i pojemnik na ziarna. Ekspres DeLonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.75.MB za jednym przyciskiem przygotowuje do 21 napojów.

Urządzenie te wykorzystuje technologię Bean Adapt, która pozwala automatycznie dostosować proces parzenia kawy do poziomu palenia ziaren. Użytkownicy mogą tworzyć i zapisywać swoje menu napojów, a także sterować De’Longhi PrimaDonna Soul za pomocą aplikacji De’Longhi Coffee Link.

Odkryj ekspres De’Longhi PrimaDonna!

Jeżeli szukasz wszechstronnego urządzenia, które przygotuje Ci nie tylko kawę czarną, ale i napoje mleczne, a nawet zaoferuje egzotyczne specjały, zwróć uwagę na ekspresy do kawy De’Longhi PrimaDonna. 

Nie zapomnij także przejrzeć całej oferty marki – może tam znajdziesz ten idealny ekspres do kawy De’Longhi? Jeśli zaś potrzebujesz więcej wskazówek, skontaktuj się z Przyjaciółmi Kawy! 

Czytaj więcej