-40%

Ekspres do kawy DeLonghi PrimaDonna Class ECAM 550.65.SB

  • 250 zł zwrotu
  • 0% raty
5.00
Otrzymaj ofertę
Kupując ten ekspres do kawy, zyskujesz prawo do członkostwa w programie VIP i otrzymania kuponów rabatowych o łącznej wartości 225 zł.
Zostań członkiem programu VIP PRZYJACIÓŁ KAWY i otrzymaj do 5 kuponów o wartości 45 zł każdy na najbliższe zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym PRZYJACIELE KAWY. Więcej informacji otrzymasz na swój osobisty adres e-mail po dokonaniu zakupu. Oferta dotyczy wyłącznie osób fizycznych.
Przy zakupie tego ekspresu do kawy otrzymasz bon upominkowy o wartości 250 zł na kolejne zakupy.
Gdy przesyłka będzie gotowa do doręczenia, bon upominkowy zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail (może to potrwać kilka dni po dokonaniu płatności). Promocje i rabaty nie łączą się. Bon upominkowy nie może być wykorzystany przy zakupie ekspresu do kawy. Oferta jest ważna tylko dla osób fizycznych. Jeżeli łączny koszt przedmiotów w koszyku jest niższy niż 199 zł po zastosowaniu bonu upominkowego, zamówienie podlega opłacie za dostawę. Promocje obowiązują do 05.03.2024.
Raty 0% na 10 miesięcy.
Oferta obowiązuje wyłącznie zakup osób fizycznych. Możesz wybrać zakup z na raty przy płatności. Dostępność produktów ograniczona. Promocja trwa do 05.03.2024.
Gdzie można obejrzeć produkt?
ul. Pańska 77/79, Warszawa
Niedostępne
ul. Ludwika Rydygiera 16/U7
Niedostępne
Ekspres do kawy DeLonghi PrimaDonna Class ECAM 550.65.SB
Ekspres do kawy DeLonghi PrimaDonna Class ECAM 550.65.SB
Na stanie
3.899,00 

Odpowiedni do tego produktu

Konserwacja
Części zamienne
Konserwacja
Zestaw:
Części zamienne
Zestaw:

Specyfikacja techniczna

icon
Kawa mielona, Kawa ziarnista
icon
Kraj pochodzenia Włochy
icon
Aplikacja
icon
3 Zapisane profile użytkowników
icon
2 l Objętość pojemnika na wodę
icon
14 Pojemnik na fusy (ilość porcji)
icon
Wymiar 26x36.1x46.9cm
icon
Regulowana wysokość wylewki kawy 142 mm
icon
19 BAR Ciśnienie pompy wodnej
icon
Ekran dotykowy - kolorowy
icon
2 Wybór porcji czarnej kawy

Przygotowywane napoje

Kawa czarna
Kawa czarna
Cappuccino
Cappuccino
Podwójny espresso
Podwójny espresso
Espresso
Espresso
Espresso Macchiato
Espresso Macchiato
Flat white
Flat white
Latte Macchiato
Latte Macchiato
Long black
Long black
Cappuccino doppio
Cappuccino doppio
Cappuccino mix
Cappuccino mix

Informacje o De'Longhi Primadonna Class ECAM 550.65.SB

Ekspres bean-to-cup De’Longhi „PrimaDonna Class ECAM 550.65.SB” za każdym razem świeżo mieli ziarna kawy przed przygotowaniem pożądanego napoju i ma w menu aż 11 kaw do przygotowania za naciśnięciem jednego przycisku. 3 użytkowników może zapisać w nim indywidualne menu napojów. Kolorowy, dotykowy ekran i sterowanie za pomocą inteligentnej aplikacji sprawia, że ​​korzystanie z ekspresu to prawdziwa przyjemność. Łatwa konserwacja pozwala szybko i łatwo cieszyć się dobrą kawą.

11 NAPOJÓW KAWOWYCH ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Przygotuj nie tylko najpopularniejsze tradycyjne napoje, takie jak espresso, czarna kawa, cappuccino, latte czy latte machiatto, ale ciesz się również takimi recepturami jak: flat white, cappuccino doppio czy wolno parzona długa kawa. Dostosuj ustawienia do swoich upodobań: zmień moc kawy i wielkość porcji (ilość mleka i kawy). Temperaturę napoju można zmienić w menu ogólnym.

3 PROFILE UŻYTKOWNIKA

Nawet trzech użytkowników może stworzyć i zapisać swoje własne menu napojów. Ustaw i zapisz pożądaną moc napojów, ilość mleka i kawy.

STEROWANIE Z POZIOMU APLIKACJI

Ekspresem do kawy można również sterować za pomocą aplikacji De’Longhi „Coffee Link”. Twórz napoje i programuj ich ustawienia bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Inteligentna aplikacja dostarcza użytkownikowi wskazówek i sugestii dotyczących konserwacji ekspresu do kawy.

KOLOROWY DOTYKOWY WYŚWIETLACZ

Intuicyjny panel sterowania z szerokim, 3,5-calowym ekranem LCD i dotykowymi ikonami zapewnia prostą i bezbłędną obsługę.

CIŚNIENIE 19 BARÓW

Ten ekspres wykorzystuje ciśnienie 19 barów do przygotowania napojów kawowych, dzięki czemu przygotowana kawa ma znacznie więcej aromatu.

AUTOMATYCZNY SYSTEM MLEKA „LATTECREMA”

Dzięki oddzielnemu systemowi mlecznemu ekspres do kawy jest zawsze gotowy do przygotowania idealnej mlecznej pianki. Włącznik na zintegrowanym pojemniku na mleko pozwala wybrać pożądaną konsystencję spieniania. Funkcja „Clean” zapewnia łatwe czyszczenie systemu mleka. Gdy pojemnik na mleko nie jest używany, przechowuj go wygodnie w lodówce. Wszystkie części można myć w zmywarce.

PROSTA KONSERWACJA

Automatyczny program odkamieniania, możliwość zastosowania filtra wody, programy płukania wylewki kawy i systemu mlecznego oraz wyjmowany zaparzacz zapewniają doskonałą higienę, która pozwala zawsze pić kawę o nieskazitelnym smaku.

Pobierz INSTRUKCJE obsługi
Pobierz instrukcje

Często Zadawane Pytania

Czy ten ekspres do kawy jest wyposażony w przycisk gorącej wody i oddzielną wylewkę gorącej wody? Jakiego rodzaju gwarancją jest objęty ten ekspres?

Ekspres ten wyposażony jest w funkcję gorącej wody, a w zestawie znajduje się osobna wylewka do gorącej wody. Standardowa gwarancja producenta trwa 2 lata.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 2 0
Jak regulować stopień zmielenia kawy?

Pokrętło regulacji stopnia zmielenia kawy znajduje się w pojemniku na ziarna kawy.

Grubszy stopień mielenia: podczas prac młynka, ustaw go o jeden stopień w kierunku cyfry 7 (tylko jeden stopień na raz). Aby uzyskać drobniejszy stopień mielenia: gdy młynek pracuje, ustaw go o jeden stopień w kierunku numeru 1 (tylko jeden stopień na raz).

Bardzo ważne jest, aby regulować młynek tylko wtedy, gdy młynek mieli, w przeciwnym razie można go uszkodzić. Rezultat zmieny stopnia zmielenia można odczuć dopiero po kilku kawach.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 1 0
Ekspres sygnalizuje, że pojemnik na fusy jest pełny, chociaż jest pusty.

Dzieje się tak najczęściej gdy pojemnik na fusy został opróżniony, kiedy ekspres był wyłączony. System nie rozpoznaje, że fusy zostały wyrzucone. Teraz, gdy urządzenie jest włączone, wyjmij tackę na skropliny wraz z pojemnikiem na fusy i włóż ją ponownie.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 3 0
Co należy zrobić, gdy zaparzacz do kawy się zablokował?

Oznacza to, że jednostka zaparzająca nie wróciła do swojego pierwotnego położenia. Należy całkowicie wyłączyć ekspres (za pomocą przycisku z tyłu), ponownie włączyć i pozwolić jednostce wrócić do pozycji neutralnej, przez pełny cykl płukania. Następnie należy ponownie wyłączyć urządzenie. Zaparzacz powinien wrócić na swoje miejsce. Teraz spróbuj go wyciągnąć.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 0 0
Ekspres do kawy nie pieni mleka tak jak kiedyś.

1. Upewnij się, że mleko, którego używasz, jest świeże i chłodne (kiedy mleko się skończy i wlejesz nowe, przed dodaniem nowego mleka, dokładnie wyczyść pojemnik na mleko).
2. Wyczyść system mleka. Wykonaj program czyszczenia systemu mleka przy użyciu płynu do czyszczenia systemu mlecznego (patrz instrukcja obsługi). Zdemontuj system mleka i wyczyść jego części ręcznie. W razie potrzeby zanurzyć wszystkie części w roztworze płynem do czyszczenia systemu mleka i wypłukaj je.

Czy ta odpowiedź jest pomocna? 2 0

Zadaj pytanie dotyczące produktu

Prześlij swoje pytanie

De'Longhi Primadonna Class ECAM 550.65.SB opinie

5.00
1 opinie
100%
0%
0%
0%
0%

Zostaw opinię

Powiedz nam więcej o produktach zakupionych w naszym sklepie. Twoja opinia ma zanczenie!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena

Proszę zostaw opinię jeżeli już kupiłeś ten produkt