Oferta limitowana:
 • 00

  D.

 • 00

  G.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sec.

1+1 kawy CAPRISETTE & PARALLEL
Drugą, identyczną paczkę otrzymasz w prezencie.

Ekspresy do kawy De'Longhi z młynkiem

Filtry

Pokazać:

Filtry
Cena
Typ
Cechy kawy
Stopień palenia
Odmiana Arabica
Kawa typ
Rodzaj ziaren kawy
Regiony pochodzenia kawy
Proces
Typ cappucinatore
Wynik w skali SCA
Stosowana kawa
Objętość
Typ panelu obsługi
Dodatkowe funkcje
Typ żaren
Objętość pojemnika na wodę
Pojemnik na mleko
Seria
Seria
Rodzaj
Nadaje się do automatów
Cechy
Aplikacja
Wybór porcji czarnej kawy
Wybór porcji kawy z mlekiem
Ekran dotykowy
Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą
Wielkość porcji
Typ młynka do kawy
Kapsułka kawy zawiera
Ilość porcji
Ilość
Odpowiednie dla
Zapisane profile użytkowników
Konstrukcja żaren
Przepis na napój
Napoje z dodatkiem mleka
Dla
Liczba pojemników na ziarna
Pojemność naczynia Moka
Utrzymuje ciepło przez
Funkcje
Marki
Podłączenie do sieci wodociągowej
Rodzaj czekolady
Typ czekolady
Ilość produktów w zestawie
Zalecana ilość filiżanek dziennie
Cykle
Metoda dekofeinizacji
Stosowanie kawy
Liczba grup
Przygotowywane napoje
Producent
Średnica żaren
Programowalny czas mielenia
Wbudowany młynek
Przepisy tworzone przez użytkowników
Typ
Typ
Regulator temperatury PID
Dysza parowa
Rurka gorącej wody
Podgrzewacz do filiżanek
Typ
Typ
Promocje

O ekspresie do kawy De’Longhi z młynkiem

Świeżo mielona kawa to synonim intensywnego smaku oraz bogatego aromatu, dlatego każdy koneser albo koneserka potrzebują młynka do kawy. Mamy jednak ciekawsze rozwiązanie – ekspresy do kawy De’Longhi z młynkiem, które sprawią, że Twoje rytuały kawowe nabiorą nowych barw. 

Oferta ekspresów De’Longhi z młynkiem

Jeśli chodzi o urządzenia z zintegrowanym młynkiem, u nas znajdziesz ekspresy ciśnieniowe De’Longhi dwóch rodzajów: automatyczne i kolbowe.

Ekspresy automatyczne De’Longhi z młynkiem

Automatyczny ekspres De’Longhi z młynkiem mieli ziarna tuż przed przygotowaniem napoju. Dzięki temu otrzymujemy niezapomniany aromat i intensywny smak. Jednak to nie wszystko!

Szeroki wybór specjałów. Automatyczne ekspresy do kawy De’Longhi z młynkiem oferują szeroki wybór napojów kawowych. Na przykład De’Longhi PrimaDonna potrafi zrobić cappuccino doppio czy long black. Dodatkowo możesz dostosować moc, ilość kawy i ilość mleka według własnych preferencji.

Wiele stopni mielenia. Automatyczne ekspresy De’Longhi z młynkiem (w tym ekspresy do kawy De’Longhi Magnifica) pozwalają dostosować stopień mielenia ziaren do własnych preferencji. Dzięki temu możesz eksperymentować z mocą oraz gęstością naparu.

Idealna mleczna konsystencja. Niektóre modele (m.in. ekspresy De’Longhi Dinamica) posiadają system spieniania mleka, który upiększy Twoją kawę idealnie gęstą i kremową pianką.

Ekspresy kolbowe De’Longhi z młynkiem

Dla tych, którzy chcą w pełni delektować się ręcznym procesem parzenia espresso, warto zwrócić uwagę na kolbowy ekspres do kawy De’Longhi wyposażony w młynek.

Pełna kontrola. Kolbowe modele pozwalają w pełni kontrolować proces parzenia. Możesz dostosować ilość kawy, ciśnienie, czas ekstrakcji i wiele innych parametrów. Jeżeli brzmi skomplikowanie, pomoże Ci przewodnik dozowania i ubijania.

Eksperymenty ze smakiem. De’Longhi La Specialista Arte EC9155.MB oferuje 8 poziomów mielenia, które można dostosować do różnych rodzajów ziaren lub mocy kawy. Ponadto, możesz zmielić kawę dla jednej lub dwóch porcji. 

Ręczne spienianie mleka. Kolbowe ekspresy do kawy De’Longhi z młynkiem posiadają również ręczny spieniacz. Możesz więc tworzyć piankę do cappuccino i latte.

P.S. Jeśli nie masz pewności, który ekspres do kawy De’Longhi sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, zapraszamy do kontaktu! Udzielimy wszelkich informacji na temat różnych modeli.

Odkryj ekspres De’Longhi z młynkiem!

Ekspresy do kawy De’Longhi z młynkiem to mądra inwestycja, która pozwoli cieszyć się świeżym aromatem i smakiem naparu, a nawet eksperymentować z różnymi kompozycjami ziaren. Pamiętaj, że De’Longhi to nie jedyna marka – u siebie w ofercie mamy różne ekspresy do kawy z młynkiem. Warto się rozejrzeć!

Czytaj więcej